Obklady a dlažby - Obklady originál

předchozí předchozí Fotogalerie Obklady a dlažby další další
Obklady originál
Obklady originál
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy1/2 hvězdy
známka: 4.5 / 2
Popis:
 Obklady jako originál - mezi trendovými kousky koupelnových obkladů najdeme spoustu inspirace i potěšení pro oko a určitě není na škodu nahlédnout do nových vzorníků a elegantních katalogů jednotlivých výrobců keramiky. Ty nás mohou inspirovat, zařizovat bychom však měli podle vlastního vkusu a charakteru koupelnového prostoru.

Fotograf: siko-koupelny.cz.

Zařazeno: 16. leden 2012

zdroj: http://www.siko-koupelny.cz/

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu obklady a dlažby

Elegance a čistý design - letošní trend pro interiéry

11.3.2024

Trendy podle bytových designérů pro letošní rok jsou praktičnost a zakulacený nábytek, v kuchyních bude převažovat elegance s modernou, v děstký pokojích bude dominovat veselost a luxus s uměním dotvoří celkový dokjem. Barva bude hrát prim.

Jemný tón v tónu nebo výrazný kontrast? Proměňte svou koupelnu s černými a bílými doplňky - nechte se inspirovat tipy na proměnu vaší koupelny

1.11.2023

Chcete si vylepšit koupelnu a hledáte inspiraci? Ať už plánujete rozsáhlejší rekonstrukci nebo jen drobné úpravy, neměli byste podcenit výběr doplňků. Ty totiž dotváří celkový vzhled místnosti a mohou do ní promítnout i vaši osobnost.

Bojové umění i asijská kuchyně. V zoo v Plzni se konají Dny japonské kultury

13.5.2023

Velká přehlídka tradiční japonské kultury bude k vidění tento víkend, tedy v sobotu 13. a v neděli 14. května, v plzeňské zoologické zahradě. Před Tropickým pavilonem se konají Dny japonské kultury 2023.

Tipy pro rekonstrukci panelákové koupelny

9.1.2023

Čistá a funkční koupelna je základ každé domácnosti. Ať už bydlíte v klasickém paneláku či několikapodlažní cihlové zástavbě s původní koupelnou, pusťte se do její rekonstrukce. Specialistka z Hornbachu radí, jak modernizace koupelny v malém bytě probíhá

Tři pravidla pro fungující propojení kuchyně s obývákem

22.12.2022

KUCHYNĚ Gorenje, kuchyně, multifunkční prostor

Články k tématu obklady a dlažby