Orchideje - Orchidej Phalaenopsis růzová

předchozí předchozí Fotogalerie Orchideje další další
Orchidej Phalaenopsis růzová
Orchidej Phalaenopsis růzová
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy
známka: 4.83 / 6
Popis:
 Orchidej Phalaenopsis růžová není náročná na pěstování. Při dobrých světelných a teplotních podmínkách i správné zálivce je možné orchidej Phalaenopsis pěstovat i v panelákovém bytě. Důležitá je měkká, nejlépe dešťová voda pokojové teploty, do které celou orchidej i s květináčem několikrát za týden ponoříme a necháme jí pořádně napít. Orchidej nesmí zůstat stát ve vodě - uhnily by jí kořeny.

Zařazeno: 8. duben 2014 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu orchideje

Celníci měli loni žně: drogy, orchideje i 2 tuny kondomů

24.1.2018

Celkem 1487 pokusů o nelegální transport zboží odhalili v loňském roce celníci v pražské Ruzyni. Více než polovina případů se týkala pašování drog. Jejich počet tak oproti roku 2016 narostl o 60 procent.

Pokojové květiny: orchideje jsou krásky do každého bytu

16.6.2015

Pokojové květiny: orchideje jsou krásky do každého bytu. Orchideje patří mezi jedny z nejkrásnějších rostlin. To je možná onen důvod, proč se jim méně zkušení pěstitelé často raději vyhnou.

Interiérové květiny, které nezklamou = orchideje tisíce druhů

27.5.2014

Orchideje najdeme kromě Antarktidy na všech kontinentech až v 30 000 druzích. Orchideje jsou také jedny z nejoblíbenějších a nejrůznorodějších interiérových květin. Pěstování orchidejí v bytě je dnes již naprosto běžnou záležitostí, stačí si zvolit...

Kvetoucí orchideje jsou jednoznačně královny všech pokojových rostlin

3.10.2013

Orchideje jsou opravdové královny mezi pokojovými rostlinami. Orchideje mají bezpočet barev, tvarů i velikostí. Mnoho druhů a jejich hybridů se daří pěstovat i v běžných bytových podmínkách.

Články k tématu orchideje