Ploty, oplocení, brány, branky - Kovaný plot

předchozí předchozí Fotogalerie Ploty, oplocení, brány, branky
Kovaný plot
Kovaný plot
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy1/2 hvězdyprázdná hvězda
známka: 3.25 / 4
Popis:
 Dá se říci, že kovaný plot je dnes, stejně jako v historii prestižní variantou oplocení. U starého i moderního kovaného plotu oceňujeme poctivost kovářského řemesla. Pokud se právě rozhodujete, jaký plot zvolit k vašemu domu, stanovte si kritéria. Pokud chcete plot o který se nebudou muset starat ani vaši pravnuci a který bude stále stejně krásný, dejte přednost kovanému oplocení.

Fotograf: ploty-lamark.cz.

Zařazeno: 24. červenec 2014

zdroj: http://www.ploty-lamark.cz/

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu ploty, oplocení, brány, branky

Češi rok budují doma v karanténě: podkroví, pracovní kouty, živé ploty či pergoly

25.3.2021

Omezení spojená s koronavirem jsou již dlouhá. Lidé jsou téměř rok omezeni ve svých aktivitách, tráví doma většinu svého volného času a často z domova i pracují. Na své domovy se tak více soustředí a mají čas je vylepšovat. Růst zájmu zákazníků a prodejů

Dřevoplasty jako skvělý ekologický materiál lze použít i na ploty

30.6.2015

Velmi dobře z dřevoplastů pak vypadají i ploty, obklady a fasády, z dalších možností to je třeba rozmanitý zahradní nábytek nebo dekorační květináče.

Brána pro auto: podmínky pro výběr vjezdové brány

23.10.2014

Brána pro naše auto musí být plně funkční. Důležité jsou podmínky pro výběr vjezdové brány. Vycházíme z prostorových a teréních dispozic pozemku a požadované šířky průjezdu.

Moderní ploty jsou ty kované = tradiční oplocení pro generace

24.7.2014

Kované ploty byly a stále jsou prestižní variantou oplocení, která nabízí pevnost, vzdušnost, bezúdržbovost a dlouhou životnost. Jsou moderní a zároveň nadčasové, s tradicí poctivého řemesla budou těšit generace.

Živé ploty místo planěk

20.4.2011

Živé ploty neslouží pouze k ohraničení pozemku, oddělení pracovní a rekreační části zahrady nebo jako ochrana před zvěří a dalšími nezvanými návštěvníky. Především by měly plnit funkci estetickou, přispívat k utváření vzhledu zahrady a fungovat jako její.

Články k tématu ploty, oplocení, brány, branky