Skříně a knihovny - Barevná skříň

Fotogalerie Skříně a knihovny další další
Barevná skříň
Barevná skříň
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy
známka: 5.0 / 1
Popis:
 Barevná skříň v interiéru vhodně doplňuje bílou barvu dalšího nábytku i stěn. Skříň se tak stává dominantou průhledu z chodby do kuchyně. Barvy na skříni se opakují v různě širokých pruzích.

Fotograf: Tomáš Dittrich.

Zařazeno: 12. únor 2014

zdroj: http://www.kp-interiors.cz

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu skříně a knihovny

Čas na rekonstrukci? Poradíme, jak vybrat základní nábytek

18.5.2022

Nastal čas na rekonstrukci u Vás doma? O stavbu a renovaci se postarají dělníci, vybavení bytu ale bude pravděpodobně na Vás. Na co nezapomenout a na jaké základní kusy nábytku se soustředit nejvíce? Podle čeho vybírat a jak vytvořit doma útulnou...

Nábytek dle vašich představ? Vyrobte si ho

18.2.2022

Na zhotovení nábytku či doplňků vlastními silami si dnes může troufnout každý odvážnější kutil. Důmyslnou jedinečnost dodají interiéru třeba originální kousky z dřevěných palet nebo kovových trubek.

Jak se správně starat o zahradní dřevěný nábytek?

31.8.2021

Obavy spojené s nízkou životností dřeva zpravidla souvisí se zkušenostmi s neošetřeným měkkým dřevem, které bylo dlouhodobě vystaveno vysoké vlhkosti. Správná péče o dřevěný nábytek a další dřevěné prvky v zahradě je ale snadná a za výsledek stojí.

Stěhováci půjčují krabice, montují nábytek, vše odvezou a ušetří spoustu času

29.10.2020

Sbalit celou domácnost do krabic, odnosit je vlastníma rukama a převézt do nového. Plán zní jednoduše, ale jeho realizace stojí velké úsilí. Nejen proto si lidé volají na pomoc stěhováky.

Vsaďte na nábytek z masivu, nezklame vás

8.4.2020

Nábytek z masivu představuje příjemnou přírodní alternativu k levnému a zpravidla málo kvalitnímu nábytku z jiných materiálů, vyráběnému ve velkém po celém světě. Investice do designového nábytku z masivu bývá sice z počátku o něco vyšší, ale rozhodně se

Články k tématu skříně a knihovny