Skříně a knihovny - Barevná skříň

Fotogalerie Skříně a knihovny další další
Barevná skříň
Barevná skříň
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy
známka: 5.0 / 1
Popis:
 Barevná skříň v interiéru vhodně doplňuje bílou barvu dalšího nábytku i stěn. Skříň se tak stává dominantou průhledu z chodby do kuchyně. Barvy na skříni se opakují v různě širokých pruzích.

Fotograf: Tomáš Dittrich.

Zařazeno: 12. únor 2014

zdroj: http://www.kp-interiors.cz

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu skříně a knihovny

Knihovny jsou místem, kde se lidé mohou setkávat. Těchto 11 oceněných to dotáhlo k dokonalosti

13.9.2023

Celkem 11 knihoven napříč Českem získalo v úterý ocenění Bibliotheca inspirans. Odborná porota hodnotila, jak 89 přihlášených knihoven pojalo ve své obci péči o komunitu. Ty vítězné na to jdou například přes jídlo, šifrovací hry, ekologii, zapojování&hell

Jak obnovit dřevěný zahradní nábytek

11.8.2023

Kvalita, svěží vzhled, nadčasovost a kresba dřeva jsou jedny z mnoha předností dřevěného zahradního nábytku. Jeho nižší odolnost vůči klimatickým vlivům však vyžaduje častější péči a renovaci. Odbornice z Hornbachu radí, jak na to.

Jednací souprava Organix Privacy Box od společnosti RIM CZ získala ocenění NÁBYTEK ROKU 2023

19.4.2023

Na veletrhu nábytku a interiérů FOR INTERIOR byl pořádán už čtrnáctý ročník ocenění NÁBYTEK ROKU, kterou každoročně uděluje Asociace českých nábytkářů. I letošní rok byl veden v duchu ekologie a moderní techniky.

Komfort, vysoké nároky a recyklace! Jak vybrat ten správný sedací nábytek?

17.3.2023

Základní parametry, které by se měly při výběru látek pro soft seating zohlednit, jsou například odolnost proti oděru, stálobarevnost, odolnost proti šmolkování, měkkost a samozřejmě také samotný design.

Začněte nový rok úklidem knihovny a knižní výzvou - Otoč knihu - tip jak získat za metr knih i 4 000 korun

19.1.2023

Někdo začíná sportovat, někdo hubne nebo chce začít šetřit, jiné novoroční předsevzetí nechává chladnými. Co kdyby ale existovalo předsevzetí, na kterém vyděláte peníze? Odpověď je jednodušší, než by se mohlo zdát. Stačí zapátrat v knihovně a věnovat jede

Články k tématu skříně a knihovny