Terasy - Bazénová terasa

předchozí předchozí Fotogalerie Terasy další další
Bazénová terasa
Bazénová terasa
celá hvězdycelá hvězdyprázdná hvězdaprázdná hvězdaprázdná hvězda
známka: 2.17 / 6
Popis:
 Bazénová terasa je místem relaxace. Proto by nám terasa neměla přidělávat žádnou práci, ale přinášet pouze užitek. Terasa z kompozicového materiálu to bezesporu slpňuje. Terasa je bezúdržbová, má dlouhou životnost, je dodolná proti dešti, UV záření, chlóru, soli, hmyzu i dřevokazným houbám.

Fotograf: mojeterasa.cz.

Zařazeno: 20. červen 2011

zdroj: http://www.mojeterasa.cz/

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu terasy

Venkovní stínění terasy a balkonu

4.8.2022

Sluníčko nám sice pomáhá zajistit dobrou náladu a psychickou pohodu, ale před nežádoucími účinky nadměrného slunění je nutné se účinně chránit. K vylepšení vnějších prostor a zabezpečení maximální ochrany před ostrými paprsky slunce existuje hned několik&

Dlažba terasy: nic není nemožné, orient, dřevo, nebo patchwork

13.3.2021

Pokud se člověk rozhodne pro obměnu terasy, měl by mít na paměti, že základem je funkční a nejlépe i designová podlaha, ke které pak doladí zbytek nábytku a doplňků. Jak dlažbu ale vybrat, aby se jen tak neokoukala?

Ani na podzim se nevzdávejte terasy: zastřešte ji, zahřejte se a posviťte si

26.9.2020

I když se den zkracuje a slunce dříve zapadá, rozhodně to neznamená, že bychom museli zkrátit pobyt na svojí terase. V některých případech je potřeba ji jen lehce přizpůsobit podzimním podmínkám.

Špatné umístění či nevhodná dlažba: vyhněte se chybám při výstavbě terasy

26.4.2019

Jaro už je v plném proudu, teploty stoupají a sluneční paprsky nás lákají, abychom trávili co nejvíce času venku. Pokud se ovšem chcete slunit na dokonalé terase, je potřeba připomenout si pár bodů, na které je třeba myslet, než se do její výstavby...

Rustikální terasa z přírodního kamene: pokládka terasy není složitá

27.4.2017

Ozdobou každého rodinného domu nebo chalupy je terasa. Mezi oblíbený moderní materiál pro svoji rustikálnost a naturální vzhled patří přírodní kámen. Zajímavým řešením je terasa z polygonálních desek, což jsou přírodně lámané kamenné kusy nepravidelných..

Články k tématu terasy