Terasy - Zastřešení terasy posuvné

předchozí předchozí Fotogalerie Terasy další další
Zastřešení terasy posuvné
Zastřešení terasy posuvné
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdyprázdná hvězda
známka: 3.76 / 8
Popis:
 Zastřešení terasy posuvné je výhodné řešení. Můžete využívat terasu nezakrytou, ale v případě nepříznivého počasí, nebo dešti neuklízíte čalouněné sedáky a nestěhujete nábytek. Prostě můžete terasu využívat po velkou část roku. Navíc na zastřešení terasy nepotřebujete stavební povolení, je odolné proti povětrnostním vlivům a bezúdržbové. Dále si vyberete barvu i dekor, které se vám líbí a dokonce je možnost zvláštního vstupu pro vaše mazlíčky. Již při návrhu je brán zřetel na individuální potřeby každého zákazníka.

Fotograf: albixon.cz.

Zařazeno: 19. září 2013

zdroj: http://www.albixon.cz/zastreseni/terasy/

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu terasy

Venkovní stínění terasy a balkonu

4.8.2022

Sluníčko nám sice pomáhá zajistit dobrou náladu a psychickou pohodu, ale před nežádoucími účinky nadměrného slunění je nutné se účinně chránit. K vylepšení vnějších prostor a zabezpečení maximální ochrany před ostrými paprsky slunce existuje hned několik&

Dlažba terasy: nic není nemožné, orient, dřevo, nebo patchwork

13.3.2021

Pokud se člověk rozhodne pro obměnu terasy, měl by mít na paměti, že základem je funkční a nejlépe i designová podlaha, ke které pak doladí zbytek nábytku a doplňků. Jak dlažbu ale vybrat, aby se jen tak neokoukala?

Ani na podzim se nevzdávejte terasy: zastřešte ji, zahřejte se a posviťte si

26.9.2020

I když se den zkracuje a slunce dříve zapadá, rozhodně to neznamená, že bychom museli zkrátit pobyt na svojí terase. V některých případech je potřeba ji jen lehce přizpůsobit podzimním podmínkám.

Špatné umístění či nevhodná dlažba: vyhněte se chybám při výstavbě terasy

26.4.2019

Jaro už je v plném proudu, teploty stoupají a sluneční paprsky nás lákají, abychom trávili co nejvíce času venku. Pokud se ovšem chcete slunit na dokonalé terase, je potřeba připomenout si pár bodů, na které je třeba myslet, než se do její výstavby...

Rustikální terasa z přírodního kamene: pokládka terasy není složitá

27.4.2017

Ozdobou každého rodinného domu nebo chalupy je terasa. Mezi oblíbený moderní materiál pro svoji rustikálnost a naturální vzhled patří přírodní kámen. Zajímavým řešením je terasa z polygonálních desek, což jsou přírodně lámané kamenné kusy nepravidelných..

Články k tématu terasy