Fotogalerie Zahradní technika

Počet fotografií (11)   Seznam fotogalerií


Články k tématu zahradní technika

Jak na výběr a údržbu zahradní sekačky

9.6.2023

Zdravý a dobře vypadající trávník je chloubou každé zahrady. Zlepší estetiku domu, a zároveň poskytne pohodlný prostor pro odpočinek. Díky následujícím radám pro něj vyberete nejlepší sekačku, která vám vydrží dlouhé roky.

Pes na zahradě. Pozor na sekačky, slimáky i cibulky narcisů

20.4.2023

Mnoho psů naštěstí rostliny většinou ignoruje, pokud ale máte doma takového, který sežere, na co přijde, je důležité pečlivě promýšlet, co lze na zahradě bez obav pěstovat. „Nejde přitom jen o riziko požití.

Jak nešlápnout vedle při výběru sekačky?

12.2.2019

Výběr sekačky na trávu není úplně jednoduchou záležitostí. Aby nový zahradní pomocník opravdu vyhovoval všem představám a mohl svou funkci perfektně plnit řadu let, je třeba při jeho výběru zohlednit několik faktorů.

Zahradní technika potřebuje zazimování, někdy i posezónní servis

5.12.2018

Zahradní technika vám odváděla po celou sezónu spoustu práce, a než ji zazimujete, zaslouží si vaši pozornost. Pokud posezónní údržbu podceníte, může vás na jaře opětovné zprovoznění zahradní techniky stát značné úsilí i drahou návštěvu servisu.

Užitečné rady a tipy k odzimování sekačky

8.2.2018

Jak správně odzimovat sekačku a připravit ji na jarní práci na zahradě? Co zkontrolovat, co doplnit a na co si dát největší pozor? Aby sekačka mohla spolehlivě sloužit řadu let, je potřeba o ni správně pečovat.

Články k tématu zahradní technika