Fotogalerie Zahradní technika

Počet fotografií (11)   Seznam fotogalerií


Články k tématu zahradní technika

Udržitelné materiály, ale i robotické sekačky. Jak se Češi vybavili na letošní zahrádkářskou sezonu?

23.5.2024

Co Čech, to zahrádkář. Vášeň k pěstování ovoce i zeleniny se projevuje nejen při pohledu na balkony a zahrádky, ale také v prodejních statistikách. Na to, jak se Češi připravují na letošní sezonu na zahradě i na chalupě, se podívala i online nákupní&helli

Benzín E10 a zahradní technika: Skutečně je to problém?

18.1.2024

S benzínem s označením E10 se od letošního ledna budeme postupně setkávat na všech čerpacích stanicích. Je potřeba tedy zapomenout na staré návyky a naučit se nová paliva správně používat i u zahradní techniky.

Jak na výběr a údržbu zahradní sekačky

9.6.2023

Zdravý a dobře vypadající trávník je chloubou každé zahrady. Zlepší estetiku domu, a zároveň poskytne pohodlný prostor pro odpočinek. Díky následujícím radám pro něj vyberete nejlepší sekačku, která vám vydrží dlouhé roky.

Pes na zahradě. Pozor na sekačky, slimáky i cibulky narcisů

20.4.2023

Mnoho psů naštěstí rostliny většinou ignoruje, pokud ale máte doma takového, který sežere, na co přijde, je důležité pečlivě promýšlet, co lze na zahradě bez obav pěstovat. „Nejde přitom jen o riziko požití.

Jak nešlápnout vedle při výběru sekačky?

12.2.2019

Výběr sekačky na trávu není úplně jednoduchou záležitostí. Aby nový zahradní pomocník opravdu vyhovoval všem představám a mohl svou funkci perfektně plnit řadu let, je třeba při jeho výběru zohlednit několik faktorů.

Články k tématu zahradní technika