Fotogalerie Zahradní technika

Počet fotografií (11)   Seznam fotogalerií


Články k tématu zahradní technika

Jak nešlápnout vedle při výběru sekačky?

12.2.2019

Výběr sekačky na trávu není úplně jednoduchou záležitostí. Aby nový zahradní pomocník opravdu vyhovoval všem představám a mohl svou funkci perfektně plnit řadu let, je třeba při jeho výběru zohlednit několik faktorů.

Zahradní technika potřebuje zazimování, někdy i posezónní servis

5.12.2018

Zahradní technika vám odváděla po celou sezónu spoustu práce, a než ji zazimujete, zaslouží si vaši pozornost. Pokud posezónní údržbu podceníte, může vás na jaře opětovné zprovoznění zahradní techniky stát značné úsilí i drahou návštěvu servisu.

Užitečné rady a tipy k odzimování sekačky

8.2.2018

Jak správně odzimovat sekačku a připravit ji na jarní práci na zahradě? Co zkontrolovat, co doplnit a na co si dát největší pozor? Aby sekačka mohla spolehlivě sloužit řadu let, je potřeba o ni správně pečovat.

Reklamace sekačky: Na co máte nárok?

9.6.2017

Pořízení si sekačky na trávu není levnou záležitostí, většinou se tedy snažíte najit takovou variantu, která bude vyhovovat jak vaší peněžence, tak i vašemu trávníků. Z reklam na nás vyskakují sladká slova jako „10 let záruky“, „lehká jako peříčko“,...

Odzimování sekačky a příprava do boje s Briggs&Stratton

14.3.2011

Na zahradách sice ještě není nic, co by připomínalo bujnou travní vegetaci a co by si říkalo o zkrocení sekačkou či traktůrkem, ale že štěstí přeje připraveným, to platí i v péči o zahradu.

Články k tématu zahradní technika