Žaluzie, rolety, markýzy - Japonské stěny

Fotogalerie Žaluzie, rolety, markýzy další další
Japonské stěny
Japonské stěny
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy1/2 hvězdyprázdná hvězda
známka: 3.67 / 3
Popis:
 Velice moderním a zároveň nadčasovým stínicím prvkem jsou japonské žaluzie neboli stěny. Vyrábí se z mnoha materiálů, především textilních. Ty buď zcela, nebo jen částečně propouštějí denní světlo. Luxusnější variantou jsou stěny z rýžového papíru, které interiéru vdechnou atmosféru orientu. Je možné mezi sebou kombinovat panely s různými dekory i materiály a vytvořit tak zajímavé světelné i vizuální efekty. Japonskou stěnu je možné navrhnout také individuálně. Máte-li nějakou oblíbenou fotografii, není problém ji na panely vytisknout.

Fotograf: isotra.cz.

Zařazeno: 5. srpen 2013

zdroj: http://www.isotra.cz

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu žaluzie, rolety, markýzy

Stínění bytových domů šetří náklady i energie

6.4.2021

Vysoké teploty, hluk z ulice, světlo pouličních lamp – pokud bydlíte v bytě, jistě vám tyto problémy nejsou cizí. Jednou pro vždy se s nimi ale můžete vypořádat. Stačí si pořídit venkovní stínění oken.

Venkovní žaluzie: jak správně vybrat venkovní žaluzie?

23.2.2021

Zorientovat se v široké nabídce venkovních žaluzií může být pro laiky oříšek. Už dávno si nevybíráte pouze materiál a barvu. Moderní žaluzie nabízejí řadu užitečných funkcí – od úspor přes chytré ovládání až po zvýšenou bezpečnost.

Chytré žaluzie pro pohodlnější život

18.9.2020

Pro většinu z nás jsou moderní technologie nezbytnou součástí života. Propojují nás nejen s lidmi po celém světě, ale také šetří náš čas, peníze a energii. Přáli byste si, aby se domácnost přizpůsobila vašemu dennímu rytmu a potřebám?

Pohybová čidla, garážová vrata nebo žaluzie – co dělat po výpadku elektrického proudu?

25.4.2020

Úplná tma v domácnosti nebo vyteklá lednička v kuchyni. V posledních letech se však objevují také zařízení, která se sice dlouho ovládala mechanicky, ovšem nově u nich uživatelé mohou využít elektronických prvků.

Rolety a žaluzie v interiéru: mohou interiér opticky zvětšit i zmenšit, snížit strop

22.3.2020

Jestliže budeme žaluzie nebo rolety vybírat na základě požadavku zvětšení nebo zmenšení prostoru, nebude ani tak důležitý typ výrobku jako správné zvolení jeho barvy. Chceme-li opticky zmenšit velký prostor je nutné vybírat barvy teplé, tmavé nebo i...

Články k tématu žaluzie, rolety, markýzy