Fotogalerie Žaluzie, rolety, markýzy

Počet fotografií (10)   Seznam fotogalerií


Články k tématu žaluzie, rolety, markýzy

Rozdíly mezi druhy venkovního stínění

28.3.2023

Praktické exteriérové žaluzie, klasické venkovní rolety nebo moderní screenové clony… Zvažujete, který z dostupných typů vnějšího stínění zvolit? Abyste mohli vybrat ten pravý, představíme vám jejich vlastnosti a vzájemné rozdíly.

Výměna oken nebo zateplení fasády už nestačí. Činžovní či bytové domy sahají v rámci úspor častěji po venkovním stínění

27.3.2023

Snížení nákladů na energie, možnost zisku dotace nebo častější zahrnování do projektů revitalizací. To jsou hlavní důvody růstu poptávky po systémech venkovní stínicí techniky u bytových, činžovních a panelových domů.

Žaluzie bez kompromisů - jak vybrat vhodné stínění a venkovní rolety nebo screenové clony

23.3.2023

Vychytat vše už ve fázi projektu. Zaměřit se na kvalitu použitých materiálů, abychom za stejný peníz koupili maximum, co trh nabízí. Na stavbě nespoléhat na přesnost stavebních prací a využít rovinné přesnosti okenního rámu a tím se zcela vyhnout improviz

Nepřízeň počasí? Venkovní rolety chrání vaše okna před bouřkou i kroupami

23.8.2022

Můj dům – můj hrad. Chraňte svou domácnost proti nečekaným událostem i jinak než pouhým pojištěním. Třeba venkovním stíněním. Za okny se maluje den jako korálek, ale předpověď počasí hlásí, že se k vám pomalu a zlověstně blíží bouřky.

Venkovní stínění terasy a balkonu

4.8.2022

Sluníčko nám sice pomáhá zajistit dobrou náladu a psychickou pohodu, ale před nežádoucími účinky nadměrného slunění je nutné se účinně chránit. K vylepšení vnějších prostor a zabezpečení maximální ochrany před ostrými paprsky slunce existuje hned několik&

Články k tématu žaluzie, rolety, markýzy