Žaluzie, rolety, markýzy - Screenové předokenní clony

předchozí předchozí Fotogalerie Žaluzie, rolety, markýzy
Screenové předokenní clony
Screenové předokenní clony
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdyprázdná hvězdaprázdná hvězda
známka: 3.0 / 2
Popis:
 Screenové předokenní clony jsou elegantním řešením i pro podzimní ostré slunce . Materiál clony totiž paprsky účelně rozptýlí, ale zároveň vás zcela neizoluje od světla. I přes den tedy můžete pohodlně používat počítač nebo si užívat sledování televize, bez toho aby byl interiér příliš zatemnělý. Při plném zatažení clony vás navíc její materiál ochrání před případnými podzimními přeháňkami, pokud třeba zapomenete zavřít okna.

Fotograf: Minirol.cz.

Zařazeno: 12. září 2016 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu žaluzie, rolety, markýzy

Stínění bytových domů šetří náklady i energie

6.4.2021

Vysoké teploty, hluk z ulice, světlo pouličních lamp – pokud bydlíte v bytě, jistě vám tyto problémy nejsou cizí. Jednou pro vždy se s nimi ale můžete vypořádat. Stačí si pořídit venkovní stínění oken.

Venkovní žaluzie: jak správně vybrat venkovní žaluzie?

23.2.2021

Zorientovat se v široké nabídce venkovních žaluzií může být pro laiky oříšek. Už dávno si nevybíráte pouze materiál a barvu. Moderní žaluzie nabízejí řadu užitečných funkcí – od úspor přes chytré ovládání až po zvýšenou bezpečnost.

Chytré žaluzie pro pohodlnější život

18.9.2020

Pro většinu z nás jsou moderní technologie nezbytnou součástí života. Propojují nás nejen s lidmi po celém světě, ale také šetří náš čas, peníze a energii. Přáli byste si, aby se domácnost přizpůsobila vašemu dennímu rytmu a potřebám?

Pohybová čidla, garážová vrata nebo žaluzie – co dělat po výpadku elektrického proudu?

25.4.2020

Úplná tma v domácnosti nebo vyteklá lednička v kuchyni. V posledních letech se však objevují také zařízení, která se sice dlouho ovládala mechanicky, ovšem nově u nich uživatelé mohou využít elektronických prvků.

Rolety a žaluzie v interiéru: mohou interiér opticky zvětšit i zmenšit, snížit strop

22.3.2020

Jestliže budeme žaluzie nebo rolety vybírat na základě požadavku zvětšení nebo zmenšení prostoru, nebude ani tak důležitý typ výrobku jako správné zvolení jeho barvy. Chceme-li opticky zmenšit velký prostor je nutné vybírat barvy teplé, tmavé nebo i...

Články k tématu žaluzie, rolety, markýzy