Zdraví a jídlo - Zdraví a sýr

předchozí předchozí Fotogalerie Zdraví a jídlo další další
Zdraví a sýr
Zdraví a sýr
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy
známka: 5.0 / 1
Popis:
 Zdraví a sýr se rozhodně nevylučují, záleží na druhu sýra. Tučné sýry (třeba ty plísňové) o hmotnosti 100g zásobí vaše tělo 1450kj. Tučný plátkový sýr (plátek 20g) vydá za 300kj. Pokud máte vlčí hlad, dopřejte si pouze jeden plátek 20% sýru.

Fotograf: svoboda-hubnuti.cz.

Zařazeno: 13. srpen 2014

zdroj: http://www.svoboda-hubnuti.cz

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu zdraví a jídlo

Světlo jako základ života, proč se bez něj neobejdeme a jaký vliv má na naše zdraví?

17.5.2024

Světlo je nedílnou součástí našich životů, ať už metaforicky, nebo doslova. Není proto divu, že má vlastní svátek, který připadá právě na 16. května. Co o světle vlastně víme? Pojďme si na to posvítit. Proč se Mezinárodní den světla slaví zrovna 16.

Lék před řízením: podceňované riziko, které má vliv na bezpečí i odškodnění

13.5.2024

Některé druhy medikace mohou mít výrazný dopad na chování za volantem, například snižují pozornost. Jedná se přitom i o ty léky, které Češi běžně používají, třeba antihistaminika, která tlumí alergie.

Péče o drápky prospívá celkovému zdraví pejska. Jak na to?

16.4.2024

Věděli jste, že přerostlé drápky psa mohou vést až k problémům s pohybovým aparátem nebo nesprávnému držení těla? Naši chlupatí parťáci vaší péči o své drápky mnohdy zrovna nakloněni nejsou, přesto je pravidelné stříhání důležité.

Dostatek denního světla je zásadní pro naše fyzické i duševní zdraví. Významně ho ovlivňuje typ skla v oknech

9.4.2024

Dostatek denního světla má v době, kdy stále více lidí pracuje z domova a tráví valnou většinu času v interiéru, významný vliv na lidské zdraví. Od interiérových designérů často slýcháme, že náš byt nejlépe prosvětlí bílé stěny či podlaha, mnohdy se ale&h

Plevel, který hyzdí a poškozuje veřejná prostranství i soukromé pozemky, není nutné ničit chemicky, ohrožuje to zdraví, přírodu i podzemní vody

8.4.2024

Likvidace plevele na chodnících, v parcích a zahradách je s příchodem jara důležitým tématem. Jednoduché, a navíc ekologické řešení je také často nejvíce funkční. Používání nebezpečných chemikálií může mít vliv i na znečištění podzemní vody.

Články k tématu zdraví a jídlo