Fotogalerie Zdraví a jídlo

Počet fotografií (14)   Seznam fotogalerií


Články k tématu zdraví a jídlo

Rady pro péči o duševní zdraví v létě

2.8.2023

Dlouho očekávaný příchod léta s sebou přináší pocit svobody, dobrodružství a možnost odpočinku. V době, kdy si užíváme tepla a slunečních paprsků, je důležité nepřehlížet důležitost péče o naše duševní zdraví.

Jak si užít léto a zároveň zlepšit své zdraví

14.7.2023

Léto je ideálním obdobím pro pobyt venku a užívání si teplého počasí, ale je to také doba, kdy mnoho lidí chce vypadat a cítit se co nejlépe.

Jak se lze ochladit, když nemůžete z práce utéct do parku nebo k vodě? Tipy na potraviny, které vás v létě ochladí

11.7.2023

Tropické dny jsou stále častější i v našich zeměpisných šířkách a pobyt v místnosti bez klimatizace často připomíná spíš nedobrovolnou saunu. Jak se le ochladit, když nemůžete z práce utéct do parku nebo k vodě? Pomoci – alespoň trochu – může i dobře&hell

Slunce jako lék. Nedostatek denního světla ovlivňuje lidskou psychiku i zdraví

5.6.2023

Poruchy spánku, sezónní deprese nebo dokonce rakovina. I takové následky může mít v krajním případě absence přirozeného světla. Ta má přímý dopad na lidský spánek, a tím pádem psychickou rovnováhu člověka i zdravotní stav.

Česká populace stárne – jak prodloužit život ve zdraví? Prevence a komunikace s lékařem je základ

3.5.2023

Ze všech stran slyšíme o stárnutí populace. V roce 2050 budou v Česku cca 3 miliony seniorů nad 65 let a velká část z nich bude mít chronické zdravotní problémy. Světová zdravotnická organizace (WHO) definuje zdraví jako stav plné tělesné, duševní a sociá

Články k tématu zdraví a jídlo