Jeko – nábytek a dveře z masivu, výrobce a prodejce, kompletní nábytek, internetový obchod, otevírací doba

Jeko

Základní informace                                                                                      Obchodní domy >>

JEKOJeko Moravia je výrobcem a prodejcem nábytku z borovicového nebo smrkového masivu. Výrobky vynikají  kvalitou, zpracováním a neotřelým designem. Široký sortiment nábytku nejen z masivu doplňují další zákaznické služby. Jeko nabízí již několik let i internetový prodej nábytku.

Oddělení Jeko

Akční ceny Jídelny Kuchyně
Dětský nábytek z masivu Obývací pokoje Knihovny
Ložnice Kancelářský nábytek Koupelnový nábytek
Houpací sítě a křesla Zahradní nábytek


Historie Jeko

Firma Jeko Moravia je založena v roce 2007 jako ryze český subjekt, specializovaný na výrobu nábytku z borovicového a smrkového masivu. Jeko Moravia klade důraz na kvalitu a design za přijatelné ceny. Zákazníkům nabízí kompletní sortiment nábytku v různých stylech a provedeních, od luxusních po běžné. Samozřejmostí je celá řada poskytovaných zákaznických služeb. V roce 2007 souběžně s klasickým prodejem vzniká internetový obchod nabytek-jeko.cz. O jeho oblíbenosti a seriózním přístupu k uživatelům svědčí získané hodnocení – certifikát Ověřeno zákazníky pro rok 2009. Ve stejném roce se firma stává členem nezávislé organizace APEK, která podporuje a kultivuje internetové obchodování v Česku.


Provozovna a otevírací doba Jeko >>


Aktuální letáky Jeko >>


OBCHODNÍ DOMY - KONTAKTY, OTEVÍRACÍ DOBA, ZÁKLADNÍ INFORMACE, HISTORIE

Asko
Baumax Bauhaus
Breno Datart Expert Elektro
Hanák Hornbach Ikea
Idea Jamall Jena
Jeko Jika Jysk
Kika Mountfield Obi
Okay Oresi Proton
Ravak Siko Sconto
Sykora XXXLutz

Oficiální stránky společnosti Jeko: www.nabytek-jeko.cz