Kam u vás doma uložíte hosty - nafukovací postele místo ložnice!

Nafukovací matrace představují stále oblíbenější a také velmi dostupné řešení této potenciálně komplikované situace. Jsou snadno skladné, rychle připravené a také pohodlné. Vaše návštěva se pohodlně vyspí a vy si matraci můžete užít třeba na dovolené. Pojem nafukovací matrace už dávno neznamená jen lehátko, na kterém si děti užívají v bazénu. Moderní nafukovací matrace, které vyrábí například firma Intex, mají propracovanou konstrukci tvořenou samostatnými komorami. Spací plocha je díky tomu efektivněji využita. Spaní na takové matraci je velmi pohodlné, na dotek je navíc povrch nafukovací postele příjemný, protože ho tvoří posemišovaná plocha.

 

Za dvě minuty je nafouknuto

Nábytek je vybaven praktickým 2 V 1 ventilem, který umožňuje použití různých druhů pump. Jednoduché ruční a nožní, případně i elektrické pumpy. Matrace tak může být nafouknutá a připravená pro pohodlné spaní doslova za pár okamžiků. Mechanické pumpičky potřebujete například při použití matrace ve volné přírodě, na výletech, v kempu nebo u vody. Pohodlnější a rychlejší je pak nafukování matrace pomocí elektrické pumpy, oceníte ji doma, když připravujete spaní pro hosty.

 

 

 

 

 

 

Co je v nabídce

Nafukovací matrace prodáváme v mnoha variantách, které budou vyhovovat lidem s různými prostorovými možnostmi i požadavky na využití. K dispozici jsou tedy dvojité postele i lůžka pro jednoho. Prodáváme nafukovací postele v různých barevných variantách, k tomu i menší nafukovací matrace pro děti," říká Lukáš Petr ze společnosti Marimex. Firma má v nabídce široký sortiment nafukovacích postelí i dalšího nábytku, jako jsou nafukovací křesla, nebo pohovky.

 

 

 

 

 

 

Co preferují zákazníci

Nafukovací nábytek se hodí nejen pro nečekaně chvíle, kdy máte mnoho hostů. Často si toto zboží kupují i lidé, kteří přechodně bydlí v podnájmu a nechtějí investovat mnoho peněz do nábytku, který se jim třeba nebude do příštího bytu hodit. Které zajímavé modely můžete koupit prostřednictvím e-shopu Marimex, a přivezou je až k vám domů? Nejoblíbenější model nafukovací matrace pro jednoho Classic Single pořídíte za velmi výhodnou cenu a poskytne vám základní komfort pro občasné přespání. A přesně to většina zákazníků požaduje.

 

 

 

 

 

 

Nafukovací matrace pro dlouhodobé spaní

Náročnější klienti a dále lidé, kteří hledají nafukovací postel pro dlouhodobé spaní, volí některou z vyšších řad, například model nazvaný Luxus. Tato nafouknutá matrace je usazena v měkkém rámu s vestavěným polštářem. Nejzajímavějším modelem je pak unikátní nafukovací paměťová matrace Foam. Umožňuje zdravé spaní, a to i dlouhodobě. Kromě toho má vestavěnou elektrickou pumpičku a dálkové ovládání, takže se nafouknutí dá regulovat podle toho, kolik osob na matraci spí.

Zdroj: http://www.marimex.cz/Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Interiéry