Nejočekávanější vůně letošního podzimu: Úleva pro duši i ztělesnění ženské elegance

Inzerce, 20.1.2021

Bez kvalitního parfému ani ránu! Nové originální vůně vznikaly pod rukama parfumérských mistrů i v průběhu karantény. Ne náhodou, vždyť právě smyslná vůně dokáže vzrušit duši a ponořit tělo do světa plného lásky, klidu a harmonie. Co nového ve světě vůní připravil podzim? To se dozvíme v tomto článku!

Odvaha a extravagance: Gucci Guilty Pour Homme

Všechno to začalo neobyčejnou reklamní kampaní s Lanou Del Rey a Jaredem Letem. Luxusní vůně z elitního světa parfumerie zdůrazňuje kontrast a nepředvídatelnost moderního prostředí. Novinka roku 2020 má dřevitě kořeněnou kompozici s pikantními tóny červeného pepře chilli, balzamikového octa a soli. Ucítíte také elegantní květinové tóny uklidňující levandule, bílého cedru a pačuli. Tato novinka od Gucci opravdu příjemně překvapí. Širokou škálu pánských parfémů si můžete prohlédnout zde: https://makeup.cz/categorys/3218/

Citrusový západ slunce: Louis Vuitton California Dream

Budou nám chybět letní západy slunce, které se pohrávají s jasnými barvy? Samozřejmě ano! Ale originální flakón novinky od Louis Vuitton vám bude pokaždé připomínat večerní zapadající slunce a výrazné barvy na obloze. Okouzlující kompozici s vůní citrónu vytvořil Jacques Cavallier-Belletrud. Inovativní technologie a dlouhotrvající pižmové tóny vytvářejí jakousi nadčasovou vůni, která nenechá nikoho chladným a lhostejným. Nová vůně je naplněná svůdnými tóny mandarinky, ambrety, hrušky, pižma a benzoe.

Černý pepř, sezam a vanilka: Givenchy L'Interdit Intense

Světová premiéra vůně se konala jen před několika dny. Na rozdíl od jiných parfémů kolekce L'Interdit novinka přichází v černém flakonku, čímž jen podtrhuje svůj odvážný orientálně-květinový charakter. Obsahuje tóny pomerančového květu, tuberózy, vetiveru, pačuli, sezamových semínek, černého pepře, madagaskarské vanilky a kůže. Parfém ztělesňuje ženskou eleganci a vnitřní sílu. Ambasadorkou vůně se stala známá herečka Rooney Mara, která je podle kreativního ředitele značky skutečným ztělesněním ženskosti a moderní krásy.

Jsem tím, čím žiji: Giorgio Armani My Way

Další novinka je vyrobená z lásky k životnímu prostředí. My Way je naplněn smyslnými tóny tuberózy, vanilky, bergamotu, jasmínu, cedru a bílého pižma. Každá fáze výroby byla v přísném souladu s ekologickým konceptem - od použití surovin a organických složek až po výrobu flakonku.Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Koupelna