Imperial News - Boeing doporučuje pozastavit provoz letadel typu 777

Rubrika: Reality
Libor Stoklásek (Imperial Finance), 22.02.2021

Akcie Boeingu (BA) klesají v premarketu o více než 3 % poté, co firma po problému s motorem doporučila nepoužívat některá letadla!  Boeing doporučuje pozastavit provoz letadel typu 777 se stejným typem motoru, který měl u letounu letícím o víkendu nad Denverem poruchu a jeho součástky dopadly při letu na zem. Americké regulační orgány ohlásily další inspekce a Japonsko pozastavilo jejich používání a zvažuje další kroky. Letadlo 777 společnosti United Airlines v sobotu místního času bezpečně nouzově přistálo v Denveru poté, co selhal pravý motor. Ing. Libor Stoklásek, MBA Imperial Finance  Boeing 800  

Imperial Finance

Dynamicky smýšlející privátní investiční kancelář Imperial Finance nastoluje v českých podmínkách novodobé standardy moderní správy klientského kapitálu. Klientům nabízí komplexní správu portfolia s možností výplaty měsíčních výnosů. Kromě tradičních investičních nástrojů (akcie, měny, dluhopisy, nemovitosti) se zaměřuje na alternativní svět investic (kryptoměny, AOS, dotační a developerské projekty).

Investiční kancelář Imperial Finance sídlící v centru Brna zaštiťuje služby Imperial Invest Funds a Imperial Trade Capital, skrze které nabízí svým klientům, kromě nadstandardních služeb a výnosů, úplnou transparentnost, diverzifikované portfolio, přístup k moderním technologiím, příjemné zázemí investičních odborníků s mnohaletými zkušenostmi v oboru a dlouhodobou nadstandardní investiční nezávislost.

Více informací na: www.imperial-finance.cz

Názory na článek  Imperial News - Boeing doporučuje pozastavit provoz letadel typu 777
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Reality