Rodinné domy - Skandinávský dům

předchozí předchozí Fotogalerie Rodinné domy
Skandinávský dům
Skandinávský dům
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy1/2 hvězdyprázdná hvězda
známka: 3.38 / 8
Popis:
 Skandinávský dům je především funkční a také designově jednoduchý a čistý. Dům ve Skandinávii je vyroben se snadno recyklovatelných materiálů jako jsou dřevo, ocel a sklo. Střecha severského domu bývá vystavena nízkým teplotám, sněhu, vydatným dešťům a také organickému spadu z lesů a stromů. Proto jsou finské střešní systémy s doplňky Ruukki nenáročné na údržbu a testované drsnými severskými podmínkami, které kladou na kvalitu a funkčnost střechy velké nároky.

Fotograf: ruukkistrechy.cz.

Zařazeno: 15. duben 2014

zdroj: http://www.ruukkistrechy.cz

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu rodinné domy

Starší rodinné domy lze koupit až o 10 procent levněji než loni

13.11.2023

Ceny starších rodinných domů jsou meziročně nižší o jedno až deset procent. Analýza společnosti FérMakléři.cz ukázala největší zlevnění metru čtverečního v Hradci Králové, a to o 6 700 korun.

Starší rodinné domy lze koupit až o 11 procent levněji než loni

22.8.2023

Ceny rodinných domů po rekonstrukci poklesly meziročně o 2 až 11 procent. Úspora na metru čtverečním tak činí od 600 korun v Ústí nad Labem do 7200 korun v Olomouci. Výjimkou je jenom Ostrava, kde ceny meziročně vzrostly o 4 procenta.

Realitní trh loni v Česku propadl na polovinu, klesl zájem o staré i nové byty a také o rodinné domy

23.2.2023

Nemovitostní trh v Česku loni zažil nejhorší rok za celou dekádu. Prodeje rodinných domů loni klesly meziročně o 49 procent, starších bytů o 51 procent a nových bytů dokonce o 57 procent.

Společnost MS-INVEST dokončila poslední projekt roku 2022 - Rodinné domy Letňany

6.1.2023

Developerská společnost MS-INVEST zakončila rok 2022 kolaudací projektu Rodinné domy Letňany. Ten je aktuálně z 97 % vyprodaný, volné jsou již jen 2 domy. Společnost považuje rok 2022 za úspěšný - dokončila 4 projekty místo plánovaných 3 a v podobném tem

V Lednici vznikají rodinné domy, kavárny či čističky z lodních kontejnerů.

12.8.2022

V jihomoravské Lednici z vyřazených lodních kontejnerů vznikají stavební moduly, které slouží jako moderní apartmány, rodinné domy, ale i gastro provozy. Společnost Stav Kont development dnes otevřela novou výrobní provozovnu, svou původní kapacitu tak na

Články k tématu rodinné domy