Rodinné domy - Skandinávský dům

předchozí předchozí Fotogalerie Rodinné domy
Skandinávský dům
Skandinávský dům
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy1/2 hvězdyprázdná hvězda
známka: 3.38 / 8
Popis:
 Skandinávský dům je především funkční a také designově jednoduchý a čistý. Dům ve Skandinávii je vyroben se snadno recyklovatelných materiálů jako jsou dřevo, ocel a sklo. Střecha severského domu bývá vystavena nízkým teplotám, sněhu, vydatným dešťům a také organickému spadu z lesů a stromů. Proto jsou finské střešní systémy s doplňky Ruukki nenáročné na údržbu a testované drsnými severskými podmínkami, které kladou na kvalitu a funkčnost střechy velké nároky.

Fotograf: ruukkistrechy.cz.

Zařazeno: 15. duben 2014

zdroj: http://www.ruukkistrechy.cz

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu rodinné domy

Realitní trh loni v Česku propadl na polovinu, klesl zájem o staré i nové byty a také o rodinné domy

23.2.2023

Nemovitostní trh v Česku loni zažil nejhorší rok za celou dekádu. Prodeje rodinných domů loni klesly meziročně o 49 procent, starších bytů o 51 procent a nových bytů dokonce o 57 procent.

Společnost MS-INVEST dokončila poslední projekt roku 2022 - Rodinné domy Letňany

6.1.2023

Developerská společnost MS-INVEST zakončila rok 2022 kolaudací projektu Rodinné domy Letňany. Ten je aktuálně z 97 % vyprodaný, volné jsou již jen 2 domy. Společnost považuje rok 2022 za úspěšný - dokončila 4 projekty místo plánovaných 3 a v podobném tem

V Lednici vznikají rodinné domy, kavárny či čističky z lodních kontejnerů.

12.8.2022

V jihomoravské Lednici z vyřazených lodních kontejnerů vznikají stavební moduly, které slouží jako moderní apartmány, rodinné domy, ale i gastro provozy. Společnost Stav Kont development dnes otevřela novou výrobní provozovnu, svou původní kapacitu tak na

Nízkoenergetické rodinné domy v pražských Košířích

31.3.2021

Nízkoenergetické rodinné domy v pražských Košířích V poklidné čtvrti Košíře, které dominuje rozlehlý přírodní park Košíře – Motol, pod stolovou horou Vidoulí je realizována výstavba projektu top´rezidence Pomezí.

Rodinné domy musí být od ledna energeticky úspornější. Přísnější pravidla už ale velká část nových staveb splňuje

24.2.2020

Evropská směrnice o energetické náročnosti budov se v Česku od letošního roku týká i staveb s výměrou menší než 350 m2, tedy i rodinných domů. Při podávání žádosti o stavební povolení se tak u nich musí počítat s téměř nulovou spotřebou energie.

Články k tématu rodinné domy