Zahrada - Zahradní barevný akcent

předchozí předchozí Fotogalerie Zahrada další další
Zahradní barevný akcent
Zahradní barevný akcent
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdyprázdná hvězdaprázdná hvězda
známka: 2.78 / 9
Popis:
 Zahradní barevný akcent je prvek, který dodá zahradě dynamiku a živost. Barevná zahradní pumpa, stará lavice natřená výraznou barvou, krmítko, zahradní domek...chce to jen nápad a ten zrealizovat. Změny ve vaší zahradě nemusí být finančně náročné, chce to hravost a kreativitu.

Fotograf: Flera.cz.

Zařazeno: 14. březen 2014

zdroj: http://www.flera.cz/

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu zahrada

Zahrada do posledního detailu? S designovým řešením to půjde snadno

12.7.2024

Pro mnoho lidí už zahrada není jen místem pro pěstování zeleniny a květin, ale spíše příjemným útočištěm pro trávení volného času s rodinou a přáteli. S kreativními a designovými prvky od společnosti ALBIXON dokážete i malou zahradu proměnit v...

Jak zabezpečit studně, jímky i zahradní kůlny - tipy na bezpečnou zahradu

22.5.2024

Zahrada je pro někoho místem odpočinku, pro někoho zase synonymem pro věčný boj se zelení a škůdci. Tak či onak, na své zahradě byste se měli cítit dobře, a také bezpečně. Využijte slunečné dny ke kontrole studní, poklopů, kanálů i zámků, které možná už&h

Péče o zahradní nábytek prodlouží jeho životnost

7.5.2024

Zahrada je bezesporu místo, kde v teplých měsících chceme trávit co nejvíce času. Ať už jde o relax s rodinou nebo populární práce na home office, neobejdeme se bez zahradního nábytku.

Zahrada vás vtáhne do děje - aneb jak na zahradničení s dětmi

6.5.2024

Zahrada není jen produkce zeleniny – poskytuje dětem radost ze smysluplné činnosti a podporuje jejich učení a rozvoj v různých oblastech. Navíc nabízí bohaté možnosti pro objevování a zároveň má pozitivní vliv na fyzické i duševní zdraví.

Podle čeho vybírat plechový zahradní domek?

23.4.2024

Plechový zahradní domek je praktickým pomocníkem pro úschovu venkovního vybavení, nábytku, sportovního náčiní a dalších věcí. Podle čeho takový zahradní domek vybrat, aby dobře a především dlouho sloužil? Na to se podíváme v následujícím článku.

Články k tématu zahrada