Interiéry a design bytů a domů, stránka 3

Vytvořit interiér podle vašich představ a vyladit design vašeho domova – rodinného domku, vily, bytu je náročné i zábavné. Kuchyně, ložnice a šatna, obývací pokoj, dětský pokoj, pracovna, koupelna i toaleta. Je třeba vybrat nábytek i spotřebiče, barvu i materiály, dekorace i osvětlení, stínění oken, rozmyslet rozvržení prostor, uvážit ergonomii. Budete při zařizování interiéru postupovat podle feng shui, nebo minimalismu, máte rádi styl francouzské Provence nebo anglického venkova? Případně dáváte přednost skandinávskému stylu, či bouřlivácky eklektickému?

Vybíráte radiátor? Poradíme, jak na to

21.2.2023

Pro single jedince anebo početnější rodinu? Za účelem vytápění koupelny či jen sušení ručníků anebo obojího? S kulatými, plochými nebo hranatými trubkami? Ve svislém či vodorovném provedení? Ač to může být překvapivé, i při výběru radiátoru bychom se měli

Startuje 11. ročník oborové studentské soutěže Stavby s vůní dřeva. Ve hře jsou ceny za 220 000 Kč

20.2.2023

Největší studentská soutěž v České republice zaměřená na dřevěné stavění právě otevírá dveře pro přihlášky do 11. ročníku. Soutěž Stavby s vůní dřeva, organizovaná Nadací dřevo pro život, je určená studentům, kteří se chtějí laické veřejnosti pochlubit&he

Jak vnést do interiéru dotek jara? Nechte se inspirovat novým trendem Möbelixu

20.2.2023

Pro každého, kdo už se nemůže dočkat jara, počítá týdny a přemýšlí, jak jarní atmosféru vnést do svého domova, je tu nový trend Möbelix. Svěží jarní odstíny modré, zelené a žluté jsou jako stvořené pro jarní restart domácnosti.

4 tipy, jak připravit domov na jaro

17.2.2023

Správný kutil dlouhé zimní večery nepromarní. Vše si pečlivě naplánuje a s příchodem prvních jarních dnů je připraven na sezonu. Odborník z Hornbachu přináší několik rad a tipů, jak na to.


Fotogalerie: Design a bydlení, Interiéry bytů a domůŠtěstí spočívá v maličkostech

16.2.2023

Možná, že se v životě až příliš často upínáme na velké události, na které se těšíme. Je to ale jako bychom radost odkládali až na později. Život je totiž hlavně o maličkostech, které společně tvoří ty velké celky.

Ušetřit jde i v kuchyni, aniž byste to pocítili

16.2.2023

Dobré jídlo je radost. Nejen pro ty, kdo si na něm pochutnávají, ale i pro kuchaře, co si na něm dali záležet. I když nás rostoucí ceny energií nutí víc přemýšlet, kde ušetřit, v kuchyni to ani nemusíte pocítit. Stačí vědět, kde peníze zbytečně utíkají.
Zdravý interiér od podlahy až po strop

15.2.2023

Dle Světové zdravotnické organizace trávíme až 90 % našeho času uvnitř budov. Proto je nesmírně důležité udržovat interiér v co nejlepší kondici. Při výstavbě používejte materiály podporující zdravé a příjemné mikroklima.

Ušetřit jde a nemusí to bolet. Jen musíte vědět, jak

14.2.2023

Úspory, energetické štítky, inteligentní technologie

Trendy inovativního sezení: Soft seating, taburety a integrované odhlučňování sezení

13.2.2023

Před několika lety přenesla Česká firma RIM CZ své nábytkářské zkušenosti do oblasti soft seatingu neboli měkkého sezení. Výsledkem jsou křesla, taburety a sedačky, které splňují vysoké nároky na styl, ergonomii a integrované odhlučňování.

Chcete zažít týdny potěšení z květin - obklopte se rychlenými cibulovinami

8.2.2023

Pokud nejste právě rozený zahradník, ale přesto se chcete z květin těšit co nejdéle, jsou pro vás rychlené cibuloviny skvělým nápadem, ze kterého se budete těšit po mnoho týdnů

Izolace prosklení, eliminace zápachu či snadná revize – na jaké aspekty se zaměřit při výběru krbu a kamen?

8.2.2023

Rostoucí obliba vytápění dřevem se propisuje i do většího zájmu uživatelů o krbové a kamnové systémy. Zpravidla se jedná o investici na dlouhé roky, proto je vhodné výběru zasvětit dostatek času. Kde všude by se měl nacházet akumulační materiál? Jak elimi

Přivítejte jaro s pořádkem ve svém šatníku, přinášíme tipy a triky, které Vám to usnadní

2.2.2023

Přivítejte jaro s pořádkem ve svém šatníku! Samozřejmě i tentokrát si stylisté z WestwingNow pro vás připravili tipy a triky, které vám to celé usnadní.

Green Hideaway z HORNBACH Edice DÍLO

30.1.2023

HORNBACH Edice DÍLO pokračuje: ve spolupráci se švédským studiem Front/ vzniklo křeslo Green Hideaway – jedinečný designový kousek vyrobený výhradně z materiálů ze sortimentu Hornbachu. Díky návodu si tento zelený úkryt může postavit každý.