Interiéry a design bytů a domů, stránka 3

Vytvořit interiér podle vašich představ a vyladit design vašeho domova – rodinného domku, vily, bytu je náročné i zábavné. Kuchyně, ložnice a šatna, obývací pokoj, dětský pokoj, pracovna, koupelna i toaleta. Je třeba vybrat nábytek i spotřebiče, barvu i materiály, dekorace i osvětlení, stínění oken, rozmyslet rozvržení prostor, uvážit ergonomii. Budete při zařizování interiéru postupovat podle feng shui, nebo minimalismu, máte rádi styl francouzské Provence nebo anglického venkova? Případně dáváte přednost skandinávskému stylu, či bouřlivácky eklektickému?

Tři pravidla pro fungující propojení kuchyně s obývákem

22.12.2022

KUCHYNĚ Gorenje, kuchyně, multifunkční prostor

Jak naplánovat kuchyni - co člověka při zařizování limituje či ovlivňuje

21.12.2022

Každý z nás nejspíš má vysněnou podobu kuchyně, ale asi málokdo má možnost si tento sen do puntíku splnit. Téměř vždy je něco, co člověka při zařizování limituje či ovlivňuje. Co to bývá nejčastěji?

Exkluzivní projekt Vanguard postupuje rychle vpřed, PSN představila dva vzorové lofty

19.12.2022

Přestavba bývalé továrny Microna na projekt loftového bydlení Vanguard se 150 jednotkami pod taktovkou PSN zdárně pokročila. Své byty typu shell & core si v pražských Modřanech již přebírají první majitelé.

Vybíráme pohodlné kuchyňské židle

19.12.2022

Vánoce jsou za dveřmi, jejich důležitou součástí je i štědrovečerní večeře. Abyste si ji vychutnali naplno, je třeba nejen dobře navařit, ale také se mít kam posadit. A právě k tomu poslouží nejlíp pohodlné jídelní židle.


Fotogalerie: Design a bydlení, Interiéry bytů a domůRIM CZ zabodoval na veletrhu Orgatec s otočnou židlí Space

15.12.2022

Velký úspěch na veletrhu Orgatec zaznamenala otočná kancelářská židle Space od RIM CZ, která vznikla ve spolupráci s britským designérem Robinem Plattem.

Přestárlou lednici plánuje vyměnit téměř čtvrtina českých domácností. Úsporný spotřebič může ročně ušetřit tisíce

14.12.2022

Kvůli strmému nárůstu cen energií uvažuje nad výměnou starých domácích elektrospotřebičů za nové čtvrtina českých domácností. Ta by jim totiž dokázala každoročně ušetřit i několikatisícové částky. Vyplývá to z průzkumu společnosti DATART zkoumajícího
Botanické vánoční klenoty

8.12.2022

Konečně nadešel ten čas... Také se těšíte na nejkouzelnější období roku? Květiny jsou korunou vaší vánoční výzdoby.

Interiérovým trendům roku 2023 vévodí klid a harmonie

8.12.2022

Rok 2023 je jiz za rohem, a ve vzduchu se vznasi ocekavani, co prinese. Designeri belgickeho lidra v oblasti designu a inovaci, znacky Quick-Step, se shoduji, ze se zejmena bude prohlubovat role nasich domovu jako utocist, a to ref

Proměny kanceláří: průzkum společnosti PlanRadar odhaluje současné trendy

6.12.2022

Pandemie koronaviru v posledních letech výrazně ovlivnila způsob práce většiny kancelářských zaměstnanců. Některé změny se prokázaly jako pouze dočasné, ovšem z jiných se postupem času vyvinuly trvalé principy, které ovlivňují celý pracovní trh.

Jak na to, aby nová chladnička sloužila dobře a úsporně?

5.12.2022

Blíží se nejkrásnější část roku a s ní i spousta dobrot, které budeme připravovat svým blízkým pro společné sváteční chvíle. Možná, že právě uvažujete o výměně staré dosluhující chladničky za novou a úspornější.

Originální svícny do adventního období - nechte se inspirovat sklářským uměním

1.12.2022

Co patří víc k vánočnímu období než svíčky, které vytvoří tu nejkouzelnější atmosféru? Také si myslíme, že skoro nic! Pokud je navíc zasadíte do originálních svícnů, budete mít o krásnou vánoční výzdobu postaráno. Skláři z železnobrodské firmy DT GLASS ma