Interiéry a design bytů a domů, stránka 6

Vytvořit interiér podle vašich představ a vyladit design vašeho domova – rodinného domku, vily, bytu je náročné i zábavné. Kuchyně, ložnice a šatna, obývací pokoj, dětský pokoj, pracovna, koupelna i toaleta. Je třeba vybrat nábytek i spotřebiče, barvu i materiály, dekorace i osvětlení, stínění oken, rozmyslet rozvržení prostor, uvážit ergonomii. Budete při zařizování interiéru postupovat podle feng shui, nebo minimalismu, máte rádi styl francouzské Provence nebo anglického venkova? Případně dáváte přednost skandinávskému stylu, či bouřlivácky eklektickému?

České firmy dobývají vysoce konkurenční trh USA. Mezi nimi je i RIM CZ

8.8.2022

Česká agentura na podporu obchodu CzechTrade otevřela v americkém Chicagu nový Exportní inkubátor. Služby inkubátoru mohou firmy využívat až půl roku. Jedna z prvních českých společností, která využije tuto možnost, je výrobce kancelářského nábytku RIM CZ

Kouzlo domova: 3 tipy, jak zútulníte svůj interiér

8.8.2022

To, co dělá z domu či bytu pravý domov, je osobitost, ze které čiší individualita majitelů. Existují různé způsoby, jak své království vyšperkovat přesně podle vašich představ. Ukážeme vám, čím interiér zútulníte, aniž byste v něm prováděli velké úpravy..

Nerezové kliky – láska na celý život

2.8.2022

Stěhujete se do nového, nebo vylepšujete své stávající bydlení a přišel čas na pořízení nových klik ke dveřím? Možná máte pocit, že se jedná o zanedbatelný detail, ale uvědomujete si, kolikrát během dnes vezmete kliku do ruky, aniž byste si jí pořádně&hel

Jak připevnit umyvadlo na desku (29.7.2022)

29.7.2022

Pokud už máte zakoupené umyvadlo i desku, pak budete potřebovat ještě sifon a ventil, svazek konopí, sanitární silikon a tmel, mazivo, příslušenství ke sprchovým koutům, rohové ventily Schell 1/2 x 3/8, konzoli pro desku pod umyvadlo a spojovací materiál.


Fotogalerie: Design a bydlení, Interiéry bytů a domůČešky se o své prádlo bojí. Proto svým partnerům dovolí vyprat jen příležitostně. Při sušení se drží klasiky a nevyužívají novodobých pomocníků - odhalil průzkum

19.7.2022

Češi, kteří žijí v partnerském svazku, nejčastěji perou na 40 °C, čímž se připravují o značné finanční prostředky za energie. O praní se však starají i muži.

U výkonu krbu či kamen hraje hlavní roli tepelná ztráta domu. Zohledňovat se však často musí pouze zlomek její hodnoty

19.7.2022

Vzrůstající obliba vytápění dřevem se i v letních měsících propisuje do rostoucí poptávky po krbových a kamnových systémech. Klíčovým parametrem u nich bývá výkon, který by se při výběru měl odvozovat především od tepelné ztráty domu.
Modrá pro klid, červená pro povzbuzení chuti. Psychologie barev mění interiéry domů, kanceláří i škol

19.7.2022

Máte stále špatnou náladu, cítíte se unavení či podráždění, nebo naopak nemůžete přemírou energie v noci „zabrat“ a nevíte proč? Možná za to mohou barvy ve vašem interiéru. Právě ony totiž ovlivňují psychiku či výkonnost člověka více, než bychom si možná

Zamrazte si to nejlepší z vlastní zahrady

14.7.2022

Pro běžný provoz domácnosti postačí kombinovaná chladnička s odděleným chladicím a mrazicím oddílem za samostatnými dvířky, ve větších rodinách velkokapacitní „amerika“. To si říká o další samostatný mrazák.

Jak na renovaci kuchyně svépomocí - jednoduché triky, jak ji změnit k nepoznání

14.7.2022

Jak na renovaci kuchyně svépomocí Kuchyně je vizitkou každé domácnosti. Zároveň se na ní ale nejrychleji projeví zub času. Zrenovovat kuchyňskou linku však nemusí být časově ani finančně náročné.

Hlasujte v soutěži Stavby s vůní dřeva a vyhrajte romantický pobyt v korunách stromů

5.7.2022

Zajímá vás, jaká dřevěná díla přihlásili studenti do 10. ročníku oborové soutěže Stavby s vůní dřeva? Od 26. července si je můžete prohlédnout v galerii na www.StavbySVuniDreva.cz/hlasovani, kde si také rovnou můžete vybrat svého favorita a dát mu hlas.

Barvy roku podle tvůrců stylu

10.6.2022

Obnova, síla a vynalézavost, ale i klid a růst. To všechno se skrývá za barvami roku 2022, kolem kterých se bude točit letošní rok. Bezpochyby ovlivní život kolem nás, nejen módu, ale i interiérový design.

Domov s láskou k tradici přinese i pohodu

10.6.2022

Možná ve vás dříme láska k přírodě a romantice venkova i k dobám dávno minulým, kdy čas běžel pomaleji, domov žil pravidelným rytmem a prožitky byly autentické. Pak je pro vás jako stvořený moderní rustikální styl.