Pojďme se zakulatit: kdy je zakulacení žádoucí?

Rubrika: Koupelna
Jana Brožková (Bydlet.cz), 21.11.2016
Koupelnový nábytek se zakulacenými rohy

Řeč rozhodně není o změnách v našem jídelníčku, nýbrž o koupelnovém nábytku. Nábytek se zaobleným tvarem dvířek i umyvadla totiž dodá vaší koupelně nejen nádech útulna, ale hlavně vyšší bezpečnost.

Koupelna je místem, kde se uvolňujeme - doslova relaxujeme po náročném dni. Musíme se v ní tedy cítit dobře, a i proto se oblé tvary hodí.

„Oblou hranu jsme na našem nábytku promítli například u modelových řad Single a Door. V duchu zaoblené hrany se nesou vnější hrany zásuvek a otočných dvířek, které bývají nejčastějším zdrojem poranění. Ovšem dokulata jsme vybavili i umyvadlo Mini, které je vhodné pro obě zmíněné řady,“ vysvětluje Ing. Zdeněk Blažek, manažer marketingu ze společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku a doplňuje:

Umyvadlo Mini není se svojí šířkou od 50 cm vybráno náhodně, hodí se totiž primárně do nejmenších koupelen, kde je potřeba bezpečnosti o to větší. Výhodou je u „zakulaceného“ koupelnového nábytku fakt, že i při zaoblených hranách zůstávají na jeho povrchu kvalitní lamináty, které odolají mnohému mechanickému poškození.

Názory na článek  Pojďme se zakulatit: kdy je zakulacení žádoucí?
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Koupelna