Fotogalerie PVC, marmoleum, vinyl

Počet fotografií (38)   Seznam fotogalerií


Články k tématu pvc, marmoleum, vinyl

Vinyl do každé moderní domácnosti

19.2.2020

Vinylové podlahy jsou momentálně velmi v kurzu. Není se čemu divit, přinášejí totiž řadu výhod – vyrábějí se v krásných dekorech, jsou příjemné na dotek a navíc hodně vydrží. I samotná pokládka je snadná.

Podlaha jako základ klidného domova

28.4.2018

Žijeme v době hlasité. Mít doma klidné a tiché prostředí je dneska k nezaplacení. Hluk zvyšuje stres a může poškodit i naše zdraví. Kvalitní podlahová izolace pomáhá snížit hlučnost v interiérech, a tím zlepšuje spánek, zvyšuje soustředění při učení nebo.

Vhodná podlaha do koupelny

27.7.2017

U podlah v koupelnách je zapotřebí počítat s jistými specifiky, kterými se tato místnost vyznačuje – zvýšenou vlhkostí a teplotou vzduchu. Při výběru krytiny je tedy funkčnost hlavní prioritou.

Dobře vybraná podlaha vydrží i náročné podmínky

17.7.2017

Tlak podpatků, tíha nábytku, rozlité pití či drobné nečistoty. To vše jsou faktory, které mohou narušit původní efekt podlahové krytiny. Nelze opomenout ani vliv dětí a domácích mazlíčků.

Podlaha na míru, která bude šetřit váš čas? Vsaďte na snadnou údržbu

20.6.2017

Pokud uvažujete o radikální přeměně vašeho interiéru je potřeba začít od podlahy – a to doslova. S narůstajícím množstvím typů a druhů podlahových krytin roste i jejich úloha coby designového prvku. Vhodný výběr vám může ušetřit i mnoho času s údržbou.

Články k tématu pvc, marmoleum, vinyl