Tipy a triky, stránka 176

Tipy a triky vám zodpoví otázky jak na to v oblasti bydlení a zařizování domácnosti, při rozhodování o zimní i letní dovolené. Také co správně jíst, jak pěstovat květiny a starat se o psa, jak vlastnoručně vyrobit dekoraci a mnoho dalších doporučení a rad.

Vánoční nákupy: jak nakupujeme o svátcích

18.12.2014

Vánoční nákupy: jak nakupujeme o svátcích. Pokladní si v hypermarketech a supermarketech odpočinou jen na Boží hod a Nový rok. Do práce budou muset jít dokonce i na Štědrý den, většina obchodních řetězů v tento den...

Strava a naše zdraví: makrobiotická strava, prověřený systém výživy

17.12.2014

Strava a naše zdraví: makrobiotická strava, prověřený systém výživy. Makrobiotika je jeden z nejstarších a nejprověřenějších výživových systémů založený na energetických principech, proto se často nazývá také energetickou medicínou nebo energetickým...

Vánoční dárky levně: u vánočních dárků je důležitý nápad a osobní přístup

17.12.2014

Vánoční dárky levně: u vánočních dárků je důležitý nápad a osobní přístup! Vánoce už klepou na dveře a vy se stejně jako minulý rok trápíte tím, co svým blízkým nadělíte? Pokud upřednostňujete dárky od srdce s nápadem, nechte se inspirovat.

Strava a naše zdraví: nový systém stravování - paleo výživa

16.12.2014

Strava a naše zdraví: nový systém stravování - paleo výživa. Paleo výživa (pravěké nebo paleolitické stravování) je poměrně nový výživovový systém, který slibuje štíhlou postavu, hodně energie a vyléčení z civilizačních onemocnění.


Fotogalerie: Stavba svépomocí, Květiny a bylinky na balkoněVánoční cukroví: pět tipů na nejrychlejší vánoční cukroví

16.12.2014

Vánoční cukroví: pět tipů na nejrychlejší vánoční cukroví. Pečení vánočního cukroví je tradice, kterou si lze ulehčit nebo trochu přizpůsobit dnešní hektické době. Podívejte se na velmi rychlé recepty na skvělé cukroví: Opilé...

Strava a naše zdraví: stravování podle krevních skupin B + AB

15.12.2014

Strava a naše zdraví: stravování podle krevních skupin B + AB. Odlišná fyziologie trávení podle krevní skupiny se projevuje i na fungování imunitního systému. Nesoulad mezi typem stravy a dispozicí člověka na její metabolické zpracování představuje...
Vánoční recepty: český bramborový salát tvoří jen osm ingrediencí

15.12.2014

K nejznámějším a nejoblíbenějším vánočním receptům patří bramborový salát. Český bramborový salát tvoří jen osm ingrediencí. Brambory, nakládané okurky, majonéza, vajíčka, cibule, mrkev, hrášek a hořčice, to je osm základních surovin, které potřebujeme...

Strava a naše zdraví: stravování podle krevních skupin 0 + A

14.12.2014

Strava a naše zdraví: stravování podle krevních skupin 0 + A. Teorie stravování podle krevních skupin vznikla v 80. letech 20. století. Jejím autorem je americký lékař a Naturopati PJ D'Adamo.

Strava a naše zdraví: léčebná dieta s lněným olejem a proteiny Dr. Budwig.

11.12.2014

Strava a naše zdraví: léčebná dieta s lněným olejem a proteiny Dr. Budwig. Německá biochemička je objevitelkou jednoduché metody léčby mnoha chronických a civilizačních onemocnění, kterou dnes využívá mnoho lidí po celém světě.

Když jde o zdraví: jedovatá kosmetika

11.12.2014

Když jde o zdraví: jedovatá kosmetika. Jen málokdo si uvědomuje, že až 60 procent toho, co na sebe v podobě kosmetických přípravků naneseme, se vstřebá do našeho těla a poté i přejde do krve.

Strava a naše zdraví: hubnutí a detoxikace, individuální stravování

10.12.2014

Strava a naše zdraví: hubnutí a detoxikace, individuální stravování. Existuje mnoho stravovacích (výživových) systémů, ale neexistuje žádný univerzální systém stravování vhodný pro každého bez rozdílu.

Obchodníci se stále bezdůvodně obohacují na úkor zákazníků

10.12.2014

Obchodníci se stále bezdůvodně obohacují na úkor zákazníků. Blíží se doba hektických nákupů a ruku v ruce s tím i následných reklamací. Ať se obchodníci snaží sebevíc, nikdy nezaručí, že všechno jimi nabízené zboží bude bez vady.

Strava a naše zdraví: zelený ječmen, chlorella, spirulina, zelená pšenice

9.12.2014

Strava a naše zdraví: zelený ječmen, chlorella, spirulina, zelená pšenice. Pojmem zelené potraviny dnes označujeme uvedené potraviny. Jsou hitem zdravé výživy moderní doby a trendům třetího tisíciletí, protože obsahují mnoho cenných minerálů, vitamínů,...

Pozemky bez majitele: seznam pozemků bez majitele, nejsou náhodou vaše?

9.12.2014

Pozemky bez majitele: podívejte se na seznam pozemků bez majitele, nejsou náhodou některé z nich vaše? Na seznamu nemovitostí, které nemají své vlastníky, je totiž stále 186 000 položek.

Strava a naše zdraví: ajurvéda nedoporučuje některé kombinace potravin

8.12.2014

Strava a naše zdraví: ajurvéda důrazně nedoporučuje některé kombinace potravin. Z pohledu ajurvédy má každá potravina svou vlastní chuť, ochlazující nebo zhřívaje energii a účinek po strávení.