CENTRAL GROUP má nové vedení
Novým generálním ředitelem CENTRAL GROUP je od začátku září 2007 jmenován Ladislav Váňa. Doposud byla pozice předsedy představenstva a generálního ředitele společná a zastával ji Dušan Kunovský. Ten v roce 1994 společnost založil a je vlastníkem 99% akcií firmy. Nyní Kunovský rozhodl o oddělení vedoucích pozic a sám bude nadále zastávat pouze funkci předsedy představenstva. Zaměřovat se chce nadále výhradně na koncepční a strategické záležitosti a na další rozšiřování aktivit firmy.
Záležitosti běžného řízení firmy přebírá Váňa, který v CENTRAL GROUP pracuje již od roku 1999. Vystudoval vysokou školu se zaměřením na pozemní stavby v Brně a má bohatou praxi v oblasti investiční výstavby. Je mu 44 let, je ženatý a má dvě děti. Se svou rodinou bydlí v rodinném domě od CENTRAL GROUP za Prahou. V nové pozici generálního ředitele se chce zaměřit zejména na další posílení pozice firmy jako lídra na českém trhu nových bytů a rodinných domů. Jeho úkolem bude rozvoj co nejvíce nových lokalit bytů, domů a parcel v oblasti Prahy a okolí. A to jak v segmentu dostupného bydlení, tak i vysoce luxusního bydlení pro tu nejnáročnější klientelu.
CENTRAL GROUP již dlouhou dobu stojí na 1. místě na trhu nového bydlení. Za 13 let své působnosti společnost úspěšně dokončila více než 60 rezidenčních lokalit. V současné době má jednoznačně největší nabídku nových bytů a domů v Praze. Firemní prodeje v roce 2006 přesáhly 4,2 miliardy korun a v letoším roce se předpokládá jejich nárůst na více než pět miliard Kč. Z hlediska prodejů nových bytů a domů má společnost zhruba 25% podíl na pražském trhu nového bydlení.
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Nové bydlení
- Zprávy pro Plzeňský kraj: Energie v Česku: Proč jsou některé ceníky levnější než ceny na burze? (audio)
- Jak na udržitelné a levnější bydlení? Cesta vede i přes soláry a vytápění ekopalivy. Poradí veletrh FOR ARCH
- 34. týden na Energetické burze ČMKB - elekt5ina 26 kolem 2500 Kč/MWh, plyn 27 za 824 Kč/MWh
- Co je to mezigenerační hypotéka a jak funguje
- Levná kolej? Mýtus. V Praze už lůžko stojí až 8 tisíc měsíčně
- Čekat na zahájení stavby nebo koupi bytu se nevyplatí, ceny ve stavebnictví stále rostou