Malé pivovary - Pivovar Podlesí

Fotogalerie Malé pivovary
Pivovar Podlesí
Pivovar Podlesí
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdyprázdná hvězda
známka: 4.0 / 2
Popis:
 Malý Pivovar Podlesí byl založený v roce 2013 v objektu staré hospody. Podlesí je vesnice přímo sousedící s Příbramí. V pivovaru se vaří a ve vlastní restauraci ve stejném objektu čepuje pivo - nefiltrovaný ležák Podleská 12°, někdy i Podleské ale 13°. Pivovar nabízí i další piva z malých pivovarů, která obměňuje. Hotová jídla poctivých porcí prodává ve všední dny do 100 Kč, o víkendu platí stálý jídelní lístek. Roční výstav pivovaru Podlesí je zatím zhruba 500 hektolitrů. Pivo se zatím čepuje pouze v místě, sudované je možné objednat.

Zařazeno: 21. červenec 2014

zdroj: http://www.pivovarpodlesi.cz/

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu malé pivovary

Vlastní pivo si už ve vlaku dalšího dopravce prostě nedáte

30.7.2019

Další soukromý dopravce zakazuje ve vlacích konzumaci vlastního alkoholu. Pivo, které si koupíte před cestou, si už nedáte na palubě Leo Expressu. Společnost tím chce předejít problémům s opilými cestujícími, kteří se mohli alkoholem posilnit už před c...

Smutná zpráva pro Čechy: kvůli dlouhému suchu zdraží pivo

27.8.2018

První dopady dlouhotrvajícího sucha na sebe nenechaly dlouho čekat! Na podzim zdraží jedna z nejoblíbenějších tuzemských nápojů - pivo. Otázkou ale stále zůstává, kolik přesně si připlatíme...

Češi chodí do hospod na točené pivo stále méně, pijí raději doma

12.2.2018

To, co všichni očekávali, je tady. V Česku klesá spotřeba točeného piva a pokud to tak půjde dál, mohou mít hlavně menší pivovary problémy s přežitím.

Nejvíce medializované pivovary: Gambrinus u nás porazil Pilsner Urquell, nejlépe se píše o Březňáku

12.12.2017

Zatímco pivovary se rok co rok předhánějí v tom, který uvaří více piva, v tichosti u nich zuří válka také na jiném poli. Mediálním poli. Analytici společnosti Monitora Media zveřejnili žebříček nejmedializovanějších českých pivovarů.

Svátek všech pivařů začal: všude voní klobásky a pivo teče proudem

18.9.2017

V Mnichově začaly největší pivní slavnosti na světě. Pořadatelé Oktoberfestu očekávají, že přijede šest milionů lidí. Za pivo zaplatí více než loni. Jeden litr bude stát necelých 11 eur, tedy asi 285 korun.

Články k tématu malé pivovary