Sedací soupravy - Rohová sedací souprava Texas

předchozí předchozí Fotogalerie Sedací soupravy další další
Rohová sedací souprava Texas
Rohová sedací souprava Texas
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy1/2 hvězdyprázdná hvězda
známka: 3.6 / 5
Popis:
 Rohová sedací souprava Texas je dokáže navodit tu pravou rodinnou pohodu. Výhodou sedací soupravy je její prostornost. Jednotlivé komponenty sedačky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Vybírat můžete z dvoj a troj pohovky, která přinese maximální komfort každému, kdo na ni usedne. Rohová sedací souprava Texas vynikne v každé moderně zařízené domácnosti.

Fotograf: isedacky.cz.

Zařazeno: 27. červen 2012

zdroj: http://www.isedacky.cz

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu sedací soupravy

Rozkládací postele v moderním provedení a výhodně

7.6.2016

Rozkládací postele jsou stále žádaným artiklem – jejich nabídka na trhu se rozšiřuje, protože mnoho Čechů spí na rozkládací posteli nebo pohovce. Rozkládací postele najdou své využití jak pro trvalé spaní, nebo jako řešení spaní pro hosty nebo i do...

Rohové sedací soupravy se hodí do každého obývacího pokoje

18.3.2015

Rohové sedací soupravy jsou nejoblíbenějším typem sedaček a to díky své variabilitě, která umožní pořízení dostatečného místa k sezení při maximální úspoře místa. Rohové sedací soupravy se hodí do menších i větších obývacích pokojů.

Dobrá rozkládací postel - příjemné sezení a zdravé spaní v jednom

20.8.2014

Rozkládací postel ušetří místo a je tedy možným řešením tam, kde je málo prostoru. V malém bytě vyřeší problém, kdy skloubení sezení a spaní do jednoho je z prostorových důvodů nutností.

Sedací soupravy do každé rodiny

28.6.2012

Kam posadíte hosty, kteří přijdou na návštěvu? Do sedací soupravy. Kde rádi relaxujete s knížkou nebo se sklenkou dobrého vína? Na sedací soupravě. Pohodlná sedací souprava je prostě středobodem každého obývacího pokoje.

Články k tématu sedací soupravy