Sedací soupravy - Rozkládací sedací souprava Peter

Fotogalerie Sedací soupravy další další
Rozkládací sedací souprava Peter
Rozkládací sedací souprava Peter
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdyprázdná hvězda
známka: 4.2 / 5
Popis:
 Rozkládací sedací souprava Peter je originálně řešená sedací souprava doplněná rozkládacím mechanismem. Sedací soupravu můžete zakoupit jako troj pohovku v koženém provedení. Její zvláštností je rozkládací mechanismus, který z pohodlné pohovky hravě vytvoří patrovou postel, tedy dvě skoro samostatné postele.

Fotograf: isedacky.cz.

Zařazeno: 27. červen 2012

zdroj: http://www.isedacky.cz

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu sedací soupravy

Módní značka Vuch vyrábí z nevyhovujících produktů sedací vaky, která dodává zdarma do školek

23.4.2023

Česká módní značka kabelek, batohů, peněženek a dalších módních doplňků Vuch dává velký důraz na udržitelnost. Běžně se nepovedené produkty vyhazují. U tohoto výrobce v Chrudimi ale vznikl nápad, jak dál tyto nevyhovující kousky produktů využít.

Komfort, vysoké nároky a recyklace! Jak vybrat ten správný sedací nábytek?

17.3.2023

Základní parametry, které by se měly při výběru látek pro soft seating zohlednit, jsou například odolnost proti oděru, stálobarevnost, odolnost proti šmolkování, měkkost a samozřejmě také samotný design.

Rozkládací postele v moderním provedení a výhodně

7.6.2016

Rozkládací postele jsou stále žádaným artiklem – jejich nabídka na trhu se rozšiřuje, protože mnoho Čechů spí na rozkládací posteli nebo pohovce. Rozkládací postele najdou své využití jak pro trvalé spaní, nebo jako řešení spaní pro hosty nebo i do...

Rohové sedací soupravy se hodí do každého obývacího pokoje

18.3.2015

Rohové sedací soupravy jsou nejoblíbenějším typem sedaček a to díky své variabilitě, která umožní pořízení dostatečného místa k sezení při maximální úspoře místa. Rohové sedací soupravy se hodí do menších i větších obývacích pokojů.

Dobrá rozkládací postel - příjemné sezení a zdravé spaní v jednom

20.8.2014

Rozkládací postel ušetří místo a je tedy možným řešením tam, kde je málo prostoru. V malém bytě vyřeší problém, kdy skloubení sezení a spaní do jednoho je z prostorových důvodů nutností.

Články k tématu sedací soupravy