Zdraví a jídlo - Zdraví a čokoláda

Fotogalerie Zdraví a jídlo další další
Zdraví a čokoláda
Zdraví a čokoláda
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdyprázdná hvězda
známka: 4.0 / 1
Popis:
 Zdraví a čokoláda, to není jednoznačné ne, ale určitě ani ano. Rozhodně se nesnažte konejšit prázdný žaludek čokoládou. Nezapomeňte, že pokud jí sníte 100g, dodáte svému tělu až 2260kj. I malé uzobnutí (20g = 4 tabulky) dodá 455kj. Chuti na sladké nejlépe předejte vyváženou a hlavně pravidelnou stravou.

Fotograf: svoboda-hubnuti.cz.

Zařazeno: 13. srpen 2014

zdroj: http://www.svoboda-hubnuti.cz

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu zdraví a jídlo

Inflace v Česku v květnu mírně klesla. Levnější byly hlavně potraviny, bydlení naopak zdražilo

11.6.2024

Inflace v Česku už několik měsíců v řadě setrvává pod tříprocentní hranicí, v květnu mírně klesla. Spotřebitelské ceny v pátém měsíci letošního roku meziročně vzrostly o 2,6 procenta, což je 0,3 procentního bodu méně než v dubnu.

Světlo jako základ života, proč se bez něj neobejdeme a jaký vliv má na naše zdraví?

17.5.2024

Světlo je nedílnou součástí našich životů, ať už metaforicky, nebo doslova. Není proto divu, že má vlastní svátek, který připadá právě na 16. května. Co o světle vlastně víme? Pojďme si na to posvítit. Proč se Mezinárodní den světla slaví zrovna 16.

Lék před řízením: podceňované riziko, které má vliv na bezpečí i odškodnění

13.5.2024

Některé druhy medikace mohou mít výrazný dopad na chování za volantem, například snižují pozornost. Jedná se přitom i o ty léky, které Češi běžně používají, třeba antihistaminika, která tlumí alergie.

Péče o drápky prospívá celkovému zdraví pejska. Jak na to?

16.4.2024

Věděli jste, že přerostlé drápky psa mohou vést až k problémům s pohybovým aparátem nebo nesprávnému držení těla? Naši chlupatí parťáci vaší péči o své drápky mnohdy zrovna nakloněni nejsou, přesto je pravidelné stříhání důležité.

Dostatek denního světla je zásadní pro naše fyzické i duševní zdraví. Významně ho ovlivňuje typ skla v oknech

9.4.2024

Dostatek denního světla má v době, kdy stále více lidí pracuje z domova a tráví valnou většinu času v interiéru, významný vliv na lidské zdraví. Od interiérových designérů často slýcháme, že náš byt nejlépe prosvětlí bílé stěny či podlaha, mnohdy se ale&h

Články k tématu zdraví a jídlo