Interiéry a design bytů a domů, stránka 85

Vytvořit interiér podle vašich představ a vyladit design vašeho domova – rodinného domku, vily, bytu je náročné i zábavné. Kuchyně, ložnice a šatna, obývací pokoj, dětský pokoj, pracovna, koupelna i toaleta. Je třeba vybrat nábytek i spotřebiče, barvu i materiály, dekorace i osvětlení, stínění oken, rozmyslet rozvržení prostor, uvážit ergonomii. Budete při zařizování interiéru postupovat podle feng shui, nebo minimalismu, máte rádi styl francouzské Provence nebo anglického venkova? Případně dáváte přednost skandinávskému stylu, či bouřlivácky eklektickému?

Joseph & Kingsley: Kuchyně, které plní velké sny

7.11.2013

Kuchyňská linka není jen obyčejný kus nábytku, musí odrážet styl paní a pána domu, vyzařovat domácí intimitu a současně vítat hosty s otevřenou náručí. A my už víme, které kuchyně tohle umí.

Nová soutěž začíná, soutěžte a vyhrajte designovou masážní sprchu se špičkovou technologií!

1.11.2013

Nová soutěž partnerů Bydlet.cz a GROHE.cz začíná, soutěžte a vyhrajte designovou cestovní masážní sprchu v hodnotě 4 000 Kč. Stačí nejpozději do 30.11.2013 správně odpovědět na dvě jednoduché soutěžní otázky.

Tipy pro koupelny: Vyhrává smaltovaná ocel nebo akrylát?

29.10.2013

Každý, kdo plánuje svou koupelnu, z ní chce mít radost ještě dlouhou dobu. Kromě optických kritérií výběru by se měli stavebníci soustředit zejména na kvalitu materiálu sanitárních výrobků.

Domov jako pevnost – stěny ze sádrokartonu, které vydrží vše

21.10.2013

Stavby ze sádrokartonu zažívají v poslední době nefalšovaný boom, spojují totiž mnoho výhodných vlastností, jako je rychlá montáž, nízká hmotnost, minimální tloušťka stěn, hygienická nezávadnost a rozumná cena.


Fotogalerie: Design a bydlení, Interiéry bytů a domůPokojové rostliny se zajímavými květy, kvetoucí rostliny v interiéru

15.10.2013

Pokojové kvetoucí rostliny jsou kultivary a hybridy mnoha druhů, velikostí i tvarů. Mnohé kvetoucí pokojovky nejsou na pěstování náročné, jiné požadují speciální podmínky. Většina kvetoucích rostlin potřebuje hodně světla a tepla, které jim v interiéru...

Nízká spotřeba vody je zaklínadlo nejen v koupelně

14.10.2013

Nízká spotřeba vody a tedy nižší finanční náklady, to je zaklínadlo, které platí nejen v koupelně. Také na WC můžeme používat nejnovější technologii pro nízkou spotřebu vody a její perfektní průtok.
Dobrá postel - základ kvalitního spánku

4.10.2013

To, jak se vyspíme, často ovlivňuje celý den. Spánek regeneruje naše tělo a dodává sílu na další dny. Je to často jediná relaxace, kterou si dovolíme. Dopřejme si tedy takovou postel, na které se bude dobře spát a dostatečně si na ní odpočineme.

Kvetoucí orchideje jsou jednoznačně královny všech pokojových rostlin

3.10.2013

Orchideje jsou opravdové královny mezi pokojovými rostlinami. Orchideje mají bezpočet barev, tvarů i velikostí. Mnoho druhů a jejich hybridů se daří pěstovat i v běžných bytových podmínkách.

Posuvné dveře - elegantní řešení, které ušetří prostor

3.10.2013

Posuvné dveře vyřeší vaše neustálé problémy s nedostatkem prostoru. Nebudete si tak muset pokládat otázky typu: „Kam jen umístit komodu, aby do ní nikdo nevrazil dveřmi?“ Už vás nebaví pořád hlídat své malé děti, aby zase nebyla boule z nečekaně...

Masožravé rostliny patří mezi fascinující, i když náročnější pokojové rostliny

25.9.2013

Masožravé rostliny potřebují k dobrému růstu a ke svému kvetení živočišnou potravu. Fascinující masožravé rostliny je náročnější pěstovat jako pokojové rostliny. Také bez dešťové vody a bez vysoké vzdušné vlhkosti to nejde.

LED osvětlení – ideální do domácnosti i na stavbu

24.9.2013

Ty tam jsou doby, kdy na trhu s osvětlením hrály prim klasické žárovky. Pro svou energetickou neefektivitu jsou nahrazovány daleko úspornějšími variantami – zejména čím dál oblíbenějším LED osvětlením.