Interiéry a design bytů a domů, stránka 86

Vytvořit interiér podle vašich představ a vyladit design vašeho domova – rodinného domku, vily, bytu je náročné i zábavné. Kuchyně, ložnice a šatna, obývací pokoj, dětský pokoj, pracovna, koupelna i toaleta. Je třeba vybrat nábytek i spotřebiče, barvu i materiály, dekorace i osvětlení, stínění oken, rozmyslet rozvržení prostor, uvážit ergonomii. Budete při zařizování interiéru postupovat podle feng shui, nebo minimalismu, máte rádi styl francouzské Provence nebo anglického venkova? Případně dáváte přednost skandinávskému stylu, či bouřlivácky eklektickému?

Hledáte výprodej? Poslední značkové osvětlení s nejnižší cenou!

26.1.2012

Výprodej značkového osvětlení je tady. Pozor, výprodeje svítidel za nejnižší ceny končí posledního ledna. Právě teď máte šanci, koupit kvalitní svitidla s okamžitou dostupností za ještě nižší ceny. Výprodeje vrcholí a ceny již nižší nebudou!

Výstava Pragointerier 2012 představí moderní design

21.1.2012

Mezinárodní veletrh PRAGOINTERIER představí na Výstavišti v Praze – Holešovicích, ve dnech 16. - 19. února 2012 moderní design. Současně s PRAGOINTERIEREM proběhnou i výstavy Bydlení 2012, PANELOVÝ DŮM A BYT a HRNČÍŘSKÉ TRHY.

Chcete vyhrát nábytek za půl milionu? Soutěžte o vstupenky na Pragointerier, výhra může být vaše!

21.1.2012

Soutěžte o vstupenky na veletrh bytového designu PRAGOINTERIÉR 2012, kde můžete vyhrát nábytek za půl milionu korun. Soutěžní otázka není těžká, nápovědu hledejte přímo na www.pragointerier.cz

Bydlení - historie bydlení, empír. Styl vojevůdce Napoleona.

21.1.2012

Empír byl honosným a přitom strohým stylem vojevůdce Napoleona. Empír pompézně a alegoricky zpodobňoval Napoleonova tažení a vítězství. Styl empíru zároveň částečně reprezentoval porevoluční Francii.


Fotogalerie: Design a bydlení, Interiéry bytů a domůSkládací dveře se vrací na výsluní, vyjdou levněji než ty posuvné

20.1.2012

Většina z nás, především ti, kteří bydlí v panelových bytech, se musí denně potýkat s nedostatkem prostoru. Kromě chybějících úložných prostor představuje v malých místnostech velmi často problém i osazení obyčejných dveří.

Barvy lásky nejen pro zamilované

20.1.2012

Červená barva dodává životní sílu, evokuje teplo a útulno. Je symbolem chuti do života a samozřejmě výrazem emocí a lásky. Proto je spolu s růžovou také barvou zamilovaných. Teplá a sytě červená dělá člověka hovorného, snaživého a vášnivého.
Bydlení - historie bydlení, klasicismus

17.1.2012

Historický sloh klasicismus ovlivnila zejména od poloviny 18. století antika a archeologické objevy italských měst Herculaneum a Pompeje, která koncem osmdesátých let po Kristu zničila erupce Vesuvu.

Vánoční soutěž o dárkový poukaz - vyhlášení výherců

9.1.2012

Partneři vánoční soutěže o dárkový poukaz na 4.000 Kč, server Bydlet.cz a společnost Jeko nábytek - umění bydlet, vyhlašují výherce. Populární soutěže se od 28.11. do 18.12.2011 zúčastnilo více než 1.000 respondentů.

Bydlení – historie bydlení, americký nábytek v počátcích kolonizace

21.12.2011

V prvopočátcích kolonizace zdomácněly v severní Americe prvky slohů z různých koutů Evropy, odkud přistěhovalci přicházeli do Ameriky. V období příchodu prvních kolonistů procházela Evropa stále rychlejšími slohovými proměnami, což se v Americe také...

Bydlení - historie bydlení, anglický nábytek 18.století

9.12.2011

Historická Anglie 18. století byla silnou mocností s velkou mezinárodní prestiží. Anglický nábytek a bydlení celkově bylo ve znamení slavných jmen anglických nábytkářů - Chippendalea, Adama, Shertona a Hepplewhita.

Světla Philips Massive – kvalitní osvětlení za akční ceny

6.12.2011

Philips Massive jsou kvalitní světla a osvětlení, které pořídíte za akční ceny. Světla Massive mají dlouholetou tradici a dnes jsou řazená pod mezinárodní a uznávanou značku Philips.

Nová vánoční soutěž, soutěžte a vyhrajte vánoční dárek!

28.11.2011

Nová vánoční soutěž je vyhlášena pro všechny soutěžící. Soutěžte a vyhrajte hodnotný vánoční dárek! Kdo nesoutěží, nemá šanci vyhrát dárkový poukaz v hodnotě 4.000 Kč na nákup nábytku v internetovém obchodě Nábytek Jeko.

Bydlení – historie bydlení, rokoko Německo, Anglie, Itálie a Čechy

25.11.2011

Historický sloh rokoko přijalo Německo, Anglie, Itálie i Čechy se zpožděním. Rokoko se sice uplatnilo později, ale zejména zařízení bydlení a rokokový nábytek se v těchto zemích rozvinulo i zakořenilo.

Podzimní soutěž o dárkový poukaz na 4.000 Kč - vyhlášení výherců

17.11.2011

Partneři podzimní soutěže o dárkový poukaz na 4.000 Kč, server Bydlet.cz a společnost Jeko nábytek - umění bydlet, vyhlašují výherce. Populární soutěže se od 6.10. do 6.11.2011 zúčastnilo více než 1.200 respondentů.

Bydlení – historie bydlení, rokoko Francie

7.11.2011

Rokoko a Francie, to není jen nová epocha architektury, ale i nové pojetí bydlení. V rokoku dochází k uvolnění společnosti, k vylehčení a propracování zdobného a dekorativního stylu, který ve Francii vznikl.