Interiéry a design bytů a domů, stránka 86

Vytvořit interiér podle vašich představ a vyladit design vašeho domova – rodinného domku, vily, bytu je náročné i zábavné. Kuchyně, ložnice a šatna, obývací pokoj, dětský pokoj, pracovna, koupelna i toaleta. Je třeba vybrat nábytek i spotřebiče, barvu i materiály, dekorace i osvětlení, stínění oken, rozmyslet rozvržení prostor, uvážit ergonomii. Budete při zařizování interiéru postupovat podle feng shui, nebo minimalismu, máte rádi styl francouzské Provence nebo anglického venkova? Případně dáváte přednost skandinávskému stylu, či bouřlivácky eklektickému?

Bydlet v tichu – jak vyzrát na hlučné okolí

23.9.2013

Bydlíte-li na samotě u lesa, je pro vás hluk spíše občasnou záležitostí víkendových sekaček na trávu. Ve městě je však hluk všude a může se stát nevítaným hostem i doma. Potíže s nadměrnou hlučností okolí jsou pro mnoho lidí každodenní realitou a také...

Chcete využívat vaši terasu po celý rok? Zastřešte ji!

20.9.2013

Vzpomínáte rádi na krásné léto s příjemnými teplotami a na večery strávené s vašimi blízkými na terase vašeho domu? Nyní už nemusíte jen vzpomínat! Se zastřešením teras si můžete letní pohodu prodloužit i na podzim.

Nová zářijová soutěž začíná, soutěžte a vyhrajte poukaz na nákup nábytku v hodnotě 4000 Kč!

10.9.2013

Nová soutěž partnerů Bydlet.cz a Nábytek.cz právě začíná, soutěžte a vyhrajte poukaz na nákup nábytku v hodnotě 4000 Kč. Stačí nejpozději do 30.9.2013 správně odpovědět na jednoduché soutěžní otázky.

Krásně kvetoucí pokojové rostliny jsou čínské růže, které známe jako ibišek

6.9.2013

Ibišek - čínská růže, patří mezi krásně kvetoucí pokojové rostliny. Domovem jsou ibišky z východní Asie, Indie a Číny a rostou jako mohutné keře, nebo stromy. Pokojové ibišky mají původně jednoduché, červené květy, vyšlechtěné formy jsou i plnokvěté,...


Fotogalerie: Design a bydlení, Interiéry bytů a domůNenáročné a výrazné pokojové rostliny juka, dracéna a dračinka jsou vhodné do moderních interiérů

1.9.2013

Pokojové rostliny juka, dracéna a dračinka jsou svými výraznými konturami a nenáročností při pěstování vhodné do moderních interiérů nejen bytů, ale i kanceláří. Krásné jsou jako vzrostlé solitéry v podobě stromků, menší exempláře mohou vytvářet působivá.

Neprávem opomíjené pokojové rostliny aralkovité, to není jen známý břečťan

26.8.2013

Aralkovité rostliny jsou hlavně liány, ale i vzpřímené rostliny. Všechny mají rády vyšší vzdušnou vlhkost a nepožadují přímé osvětlení. Do čeledi aralkovitých patří také známý domácí břečťan, ale i listem ozdobná a nenáročná šeflera.
Romantická a pohodlná koupel pro dva v soukromí vaší koupelny

26.8.2013

Romantika a zároveň pohodlí v soukromí vaší koupelny, to je relaxační koupel pro dva v komfortní vaně Puro Duo od společnosti Kaldewei. Vana má nový vnitřní tvar, nadčasový design, dvě ergonomicky tvarované opěrky zad a uprostřed vany umístěný odtokový a.

Barvy interiéru sníží náklady na vytápění?

26.8.2013

Opravdu mohou barvy interiéru snížit náklady na vytápění? Ano, barva stěn v místnosti může ovlivnit naše subjektivní vnímání teploty v místnosti až o dva stupně celsia při užití „teplých“ barev.

Pokojové rostliny, které milují vzdušnou vlhkost a stálé místo - velkolepé kapradiny

13.8.2013

Kapradiny jsou pokojové rostliny, které milují vzdušnou vlhkost, nechtějí přímé slunce a potřebují své stálé místo. Za to se nám za pár let odmění velkolepým a dekorativním vzrůstem svých listů.

Co potřebují naše děti - nábytek do dětského a studentského pokoje

12.8.2013

Co potřebují naše děti? Kdyby si dětský a studentský nábytek děti vybíraly samy, byl by barevný, asi i trochu bláznivý, s velkou postelí a s pořádným stolem pro hry hlavně na počítači.

Pokojové rostliny, které nekvetou, ale jsou velmi dekorativní – rostliny s ozdobnými listy

2.8.2013

Většinou nekvetou a pokud ano, nejsou jejich květy nijak výrazné. Přesto jsou velmi dekorativní. Kdo? Pokojové rostliny s ozdobnými listy. Rostliny mají domov na Madagaskaru, Jávě, v Africe, Jižní Americe, Indii, ale i v Asii a Austrálii.

Kliky na dveře slaďte s interiérem a trvejte na jejich kvalitě

2.8.2013

Kliky na dveře jsou v současné době v tak širokém výběru, že není problém sladit je s jakýmkoli interiérem. Vkus máme různý, na čem bychom měli trvat všichni je kvalita a funkčnost klik, ty musí být samozřejmostí.

Pokojové rostliny s ozdobným listem oživí náš domov

29.7.2013

Pokojové rostliny s ozdobným listem mají nespočítatelně podob, proto je možné vybrat si ty správné, které oživí právě náš domov. Rostliny mohou mít listy drobné, střední i hodně velké, mnohobarevné, panašované, nebo pouze zelené, střapaté, síťované, či...

Pokojové rostliny – domov s rostlinami, zajímavé a dužinaté sukulenty

19.7.2013

Náš domov s rostlinami mohou doplnit zajímavé pokojové rostliny – sukulenty. Jsou uzpůsobeny oblastem, kde se střídá období dešťů s obdobím sucha. Aby se skulentům dobře dařilo, musíme jim v etapě růstu poskytnout dostatek světla, tepla, vody i živin.