Interiéry a design bytů a domů, stránka 87

Vytvořit interiér podle vašich představ a vyladit design vašeho domova – rodinného domku, vily, bytu je náročné i zábavné. Kuchyně, ložnice a šatna, obývací pokoj, dětský pokoj, pracovna, koupelna i toaleta. Je třeba vybrat nábytek i spotřebiče, barvu i materiály, dekorace i osvětlení, stínění oken, rozmyslet rozvržení prostor, uvážit ergonomii. Budete při zařizování interiéru postupovat podle feng shui, nebo minimalismu, máte rádi styl francouzské Provence nebo anglického venkova? Případně dáváte přednost skandinávskému stylu, či bouřlivácky eklektickému?

Pokojové rostliny - domov s rostlinami, exotické bromélie

9.7.2013

S pokojovými rostlinami se v našem domově také lépe dýchá, zvlhčují nám často velmi suchý vzduch v místnostech. Pokojové rostliny, jako jsou exotické bromélie mají rády vzdušnou vlhkost a měkkou, nejlépe dešťovou vodu.

Také koupelny jsou místem, kde je možné se zranit

8.7.2013

Také koupelny jsou místností, kde je možné uklouznout a bolestivě se zranit. Těmto nepříjemným zraněním je možné předcházet. Příjemné a zcela bezpečné sprchování zaručí designová koupelnová vanička s prostiskluzovou úpravou povrchu.

Spaní se zdravou tradicí východu

2.7.2013

Dobrý spánek je důležitý pro náš celý život. Nejpřirozeněji relaxujeme právě při spaní, které následně ovlivňuje naši náladu, výkonnost i soustředění.

Pokojové rostliny - domov s rostlinami, populární palmy

27.6.2013

Některé pokojové rostliny mohou v našich domovech žít spolu s námi desítky let. Mezi takové rostliny určitě patří populární palmy, které jsou nepřehlédnutelnou dominantou našich interiérů.


Fotogalerie: Design a bydlení, Interiéry bytů a domůVyberte si dveřní kování, které bude funkční i designové

3.6.2013

Dveřní kování, které je plně funkční, je zhotoveno z kvalitního materiálu a splňuje ergonomické požadavky může být zároveň designovou ozdobou celého vašeho interiéru.

Vůně jako bytový doplněk

30.5.2013

Také už se nemůžete dočkat teplých letních večerů a posezení na terase? Přeneste si tuto atmosféru i do svého obýváku a vychutnejte si letní pohodu třeba od jara do podzimu. Pomohou nám k tomu vůně květů, koření i zralého ovoce.
Služby designéra nejsou za hubičku. Investice do něj se vám ale vrátí v hodnotě nemovitosti

17.5.2013

Plánujete rekonstrukci, nebo rovnou koupi bytu, nebo domu? Pak pravděpodobně stojíte před zásadní otázkou – využít, nebo nevyužít služeb interiérového designéra? Jako každá služba, i služba v podání designéra něco stojí.

Jaké jsou nadčasové koupelny? Jistě ty s designovou vanou!

7.5.2013

Nadčasové koupelny s designovou a komfortní koupací vanou nepodléhají módnosti. Maximální funkčnost, čisté tvary a nejvyšší kvalita smaltované oceli, včetně třicetileté leté záruky na materiál, taková je vana ...

Nadčasové koupelnové řešení i pro malé koupelny

23.4.2013

Kvalita, snadná údržba a nadčasovost, takové jsou novinky i pro malé koupelny. Také malý koupelnový prostor se dá využít tak, aby koupelna poskytovala pohodlí i pocit luxusu.

Designové koupelny = koupelnová kvalita a luxus

10.4.2013

Kombinaci chromu a zlata a další vytříbené detaily přináší do koupelny designová luxusní kolekce s nadčasovou elegancí. Kvalita a krása se tak v koupelně jedinečně doplňují.

Co by vás mělo zajímat před stavbou kachlových kamen

10.4.2013

V době, kdy ceny za energie stále rostou, vyplatí se myslet na alternativní zdroje tepla, se kterými ušetříte. Velké oblibě se těší kachlová kamna. Stavba je však náročná a vyžaduje důkladnou přípravu, aby kamna fungovala přesně tak, jak si přejete.