Tipy a triky, stránka 197

Tipy a triky vám zodpoví otázky jak na to v oblasti bydlení a zařizování domácnosti, při rozhodování o zimní i letní dovolené. Také co správně jíst, jak pěstovat květiny a starat se o psa, jak vlastnoručně vyrobit dekoraci a mnoho dalších doporučení a rad.

Vánoční bytové dekorace: vánoční bytová výzdoba je za dveřmi

26.11.2014

Vánoční bytové dekorace: vánoční bytová výzdoba je za dveřmi, stejně jako advent. Různorodé vánoční dekorace, které ozdobí a provoní celý váš byt, neodmyslitelně patří k celému adventnímu i vánočnímu času.

Český česnek: pozor, opravdu kupujete český česnek?

25.11.2014

Český česnek: pozor, opravdu kupujete český česnek? Je ale důležité dávat si pozor, jaký kupujete. Server potravinynapranyri.cz nyní například upozorňuje na falšovaný česnek. Kontrola totiž odhalila pochybení

Jak vybrat ty nejlepší granule pro svého psa?

25.11.2014

Jak vybrat ty nejlepší granule pro svého psa? Každý chovatel psa jistě při jeho pořízení stál před otázkou, zda ho krmit doma připravenou stravou nebo kupovanými krmivy. Příprava domácí stravy je náročná na čas a také je obtížné dodat pejskovi ve správné.

Nový zákon přinese revize a pokuty za škodlivé topení a kotle

22.11.2014

Nový zákon přinese revize a pokuty za škodlivé topení a kotle. Zatím je to tak, že jediný starý kotel dokáže zamořit ovzduší na kilometry daleko a zkazit tak vzduch tisícům lidí. Někteří navíc topí vším, co mají po ruce...


Fotogalerie: Stavba svépomocí, Květiny a bylinky na balkoněChřipka v práci? Rady, jak se chřipce v práci vyhnout

21.11.2014

Chřipka v práci? Rady, jak se chřipce v práci vyhnout. Zase nás čeká chřipkové období a právě práce je místo, kde se můžeme nejčastěji nakazit. Co udělat, aby se nám chřipka vyhnula ...

Vánoční dekorace: adventní věnce pro vánoční období

19.11.2014

Blíží se čas, kdy jako každoročně začneme chystat vánoční dekorace. Vánoční období začíná adventem, ke kterému patří adventní věnce. Adventní věnce mohu být stolní, nebo závěsné a zvládneme je s trochou šikovnosti udělat sami.
Vánoční úklid: uklízejme chytře a Vánoce si užijeme

18.11.2014

Vánoční úklid: uklízejme chytře a Vánoce si užijeme. Není třeba se před svátky doslova strhat, abychom stihli vše uklidit, naleštit a připravit pro šťastné prožití Vánoc. Důležité je postavit se úklidu čelem a hlavně s několika esy v rukávu!

Naše hobby: předveďme svoji sbírku

18.11.2014

Naše hobby: předveďme svoji sbírku. Sběratelství je jedním z našich národních hobby – ať už jsou to modely, známky, minerály, mince nebo třeba stavebnice z Lega, jsme posedlí hromaděním roztomilých drobností.

8 tipů, jak vybrat kvalitní e-shop s ventilátory

17.11.2014

Máme pro vás 8 tipů, jak vybrat kvalitní e-shop s ventilátory. Ventilátorů je k dostání velké množství, od stolních přes stropní, stojanové, až po ventilátory podlahové. Ventilátory je možné koupit v kamenném obchodě, stejně tak jako na internetu.

Drahý med : včel ubývá, med bude nedostatkovým zbožím

15.11.2014

Drahý med: včel ubývá, med bude nedostatkovým zbožím. Kvůli moru včelího plodu, smrtící bakteriální nákaze, museli dokonce v Praze vyhlásit ochranné pásmo. Až milionové pokuty hrozí včelařům, kteří by chtěli z...

Proč mám ráda klasiku a jak může nábytek přispět kvalitě partnerského soužití

14.11.2014

Proč mám ráda klasiku a jak může nábytek přispět kvalitě partnerského soužití. Manžel je kutil. Zahradní a dílenský. Dílna a zahrada jsou místy, kde tráví většinu volného času se svým nářadím.

5 věcí, které byste měli vědět při výběru krbové vložky

14.11.2014

5 věcí, které byste měli vědět při výběru krbové vložky: pořízení krbové vložky je investicí na mnoho let. Proto by si každý, kdo uvažuje o jejím pořízení, měl udělat obrázek v tom, která je pro něj a jeho dům vhodná a která ne.

Šizené džemy v obchodech: v džemu místo 170 g jen 40 g

13.11.2014

Šizené džemy v obchodech: v džemu místo 170 g jen 40 g. Státní zemědělská a potravinářská inspekce zakázala prodej falšovaných džemů. Některým chybělo až 75 procent ovocné složky! Jedná se o výrobky společnosti...

Svatomartinská husa a svatomartinské víno tuto sobotu: dojděte si na husu a víno na Náplavku!

12.11.2014

Svatomartinská husa a svatomartinské víno: dojděte si na pečenou husu a víno tuto sobotu na Náplavku! Nestihli jste ještě letošní svatomartinskou husu a k ní dobré víno? Nevadí, v sobotu 15.11.to můžete napravit na farmářském trhu na Náplavce!

Jídelníček dnes a jídelníček v roce '89: dnes se pije méně mléka a jí méně hovězího masa

11.11.2014

Jídelníček dnes a jídelníček v roce '89: dnes se pije méně mléka a jí méně hovězího masa. Zatímco v roce Sametové revoluce byla spotřeba masa v Česku historicky nejvyšší a přesahovala 97 kilogramů na osobu ročně, od té doby klesá a v roce 2012 dosahovala.