Tipy a triky, stránka 241

Tipy a triky vám zodpoví otázky jak na to v oblasti bydlení a zařizování domácnosti, při rozhodování o zimní i letní dovolené. Také co správně jíst, jak pěstovat květiny a starat se o psa, jak vlastnoručně vyrobit dekoraci a mnoho dalších doporučení a rad.

Domácí potřeby a dekorace EMSA pro dům a zahradu nabízí skvělé vánoční dárky

8.12.2014

Vánoce jsou za dveřmi a jelikož již máme advent, je nejvyšší čas začít shánět vánoční dárky. Nákup dárků není mnohdy vůbec snadný, protože ne všichni blízcí vám předem sdělí, co by si pod stromeček přáli.

Stěhování do zahraničí nemusí být noční můrou

8.12.2014

Se stěhováním je spojena celá řada starostí, ale i obav a stresů. Nutno říci, že ve většině případů se jedná o naprosto neopodstatněné problémy, které vlastně ani problémy nejsou.

Vitamíny nefungovaly, tak jsem zkusila infrasaunu

5.12.2014

Vitamíny nefungovaly, tak jsem zkusila infrasaunu. Význam vitamínů pro lidský organismus je všude hodně zdůrazňován. S názory se setkáte v časopisech, na webech, od prodejců, ale také od svých přátel.

Strava a naše zdraví: ajurvéda - stravování podle ročních období a typů

5.12.2014

Strava a naše zdraví: ajurvéda stravování podle ročních období a typů. Jídelníček v ajurvédě pomáhá udržovat vnitřní rovnováhu organismu v souladu s cykly a střídáním ročních období.


Fotogalerie: Stavba svépomocí, Květiny a bylinky na balkoněVánoční stromek je nepostradatelnou součástí Vánoc

5.12.2014

Vánoční stromek je nepostradatelnou součástí Vánoc. Jeho podoby jsou různé – pořídit můžete živé řezané stromky, umělé imitace či stromky v květináčích. Jaká by měla být kritéria výběru, jak stromek nazdobit a jak se o něj správně starat, aby vám vydržel.

Lázně v České republice: lázně se možná zavřou, chybí totiž schválit zákon

4.12.2014

Lázně v České republice: lázně se možná zavřou, chybí totiž schválit zákon. Místo třech týdnů v lázních týdny čtyři - to je jen jedna ze změn, kterou měl přinést nový zákon o veřejném pojištění. Řada lidí možná proto žádost o...
Voda a její cena pro rok 2015: cena vody v příštím roce opět stoupne

4.12.2014

Voda a její cena 2015: cena vody v příštím roce opět stoupne. Z celé republiky v těchto dnech přichází zprávy o zdražování vodného a stočného. Obvykle se jedná o navýšení kolem dvou až pěti procent oproti roku 2014. Nicméně například na ...

Internet a zisky obchodníků: pomluvy na internetu snižují zisky obchodníků

4.12.2014

Internet a zisky obchodníků: pomluvy na internetu snižují zisky obchodníků. Své by o tom mohla vyprávět celá řada internetových obchodníků, která se dočkala místo množství předvánočních objednávek neočekávaného poklesu tržeb.

Vánoční dekorace: krásné vánoční dekorace jsou také živé květiny

3.12.2014

Vánoční dekorace: krásné vánoční dekorace jsou také živé květiny. Typickou květinou, která o Vánocích zdobí nejednu domácnost, je vánoční hvězda (Poinsettia). Královnou letošních Vánoc v moderním pojetí je bezesporu atraktivní a dlouze kvetoucí orchidej..

Prosinec 2014: novinky a změny v prosinci

2.12.2014

Prosinec 2014: novinky a změny v prosinci. Do konce roku zbývá ještě poslední měsíc. Na co se v prosinci připravit a co očekávat? Už od 1. prosince si můžete koupit na pobočkách České pošty...

Ceny skipasů pro tuto lyžařskou sezónu

1.12.2014

Ceny skipasů pro tuto lyžařskou sezónu. Tradičně nejdražší lyžování je v Krkonoších, kde v nejznámějších střediscích stojí celodenní lístek i více než 700 Kč. Naopak nejlevněji si...

Egypt a dovolená: správná zimní dovolená je určitě v Egyptě

28.11.2014

Egypt, to je správná zimní dovolená z několika důvodů. Dovolená v Egyptě na konci roku může být pěkný a originální vánoční dárek pro dva, i pro celou rodinu. Slunce, čisté moře s bohatou podmořskou flórou i faunou, krásné pláže a hotely kvalitní úrovně.

Zimní počasí: zimní počasí pomalu přichází, jak bude až do vánoc

28.11.2014

Zimní počasí: zimní počasí pomalu přichází, jak bude až do vánoc Pozor! Meteorologové před víkendovým počasím varují hlavně řidiče. Během víkendu se mohou ojediněle vyskytnout mrznoucí mlhy nebo mrznoucí mrholení. Na silnicích to bude klouzat,..

Jíte v restauraci? Brzy se dozvíte, jaké alergeny máte v jídle!

28.11.2014

Jíte v restauraci? Brzy se dozvíte, jaké alergeny máte v jídle! Různé druhy alergií postihují až 30% populace. Evropská unie proto nařídila povinné zveřejňování alergenů u jídel v restauracích a v obchodech. Pokud to restauratéři a...

Vánoční cukroví: pečete vánoční cukroví? Letos ušetřete čas a kupte hotové těsto!

27.11.2014

Vánoční cukroví: pečete vánoční cukroví? Letos si ušetřete čas a kupte hotové těsto! Koupit můžete několik druhů oblíbených těst, letos poprvé i bezlepkové listové těsto pro osoby trpící celiakií nebo nesnášenlivostí lepku.