Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 132

Solární systémy se vyplatí i bez dotací

11.10.2011

Ceny energií v poslední době stále rostou. Příčin je hned několik – rostoucí ceny surovin na světových burzách, nedůvěra v jadernou energetiku i legislativní zvýšení sazby DPH. Navíc se nedá předpokládat, že by v blízké době došlo ke snížení cen energií..

Solární systémy se vyplatí i bez dotací

11.10.2011

Ceny energií v poslední době stále rostou. Příčin je hned několik – rostoucí ceny surovin na světových burzách, nedůvěra v jadernou energetiku i legislativní zvýšení sazby DPH. Navíc se nedá předpokládat, že by v blízké době došlo ke snížení cen energií..

Společnost Positro představuje první tuzemskou inteligentní elektroinstalaci Haidy

22.9.2011

V poslední době přichází i k nám trend moderního bydlení v podobě inteligentní elektroinstalace, která umožňuje majitelům ovládat veškerou elektroniku v domě či bytě, a to pohodlně z jakéhokoliv místa na světě prostřednictvím mobilního telefonu či...

Jsou ergonomické a rostoucí židle pro děti špatné?

20.9.2011

Jsme sedící generací a naše děti jsou na tom ještě o třídu hůř. Většina z nás měla aktivní dětství, běhali jsme za míčem a o každé přestávce skákali gumu nebo přes švihadlo. Naše vlastní děti hrají tenis a tančí na počítači, s kamarády si píší přes...

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieIP zabezpečovací systém bez počítače

19.9.2011

Společnost KOUKAAM a.s. uvádí na trh dlouho očekávanou novinku IPCorder KNR-200. Toto samostatné síťové nahrávací zařízení vyniká moderním designem a schopností ovládat živý náhled i záznamy až z 16 IP kamer najednou, což z něj dělá ideální součást...

Program POROTHERM Dům se rychle blíží k tisícovce rodinných domů

15.9.2011

Program výstavby rodinných domů s garancí kvality POROTHERM Dům Wienerberger si připsal na svoje konto k polovině letošního srpna již 978 rodinných domů. V programu je přitom zcela na stavebnících, zda se rozhodnou pro individuální nebo typový projekt.

Domov může být rájem pro alergiky

5.9.2011

Čím dál více se ve větších městech rozmáhají alergie způsobené moderním životním stylem. Podle epidemiologických studií zaviní znečištěné ovzduší úmrtí až 300 tisíc občanů EU ročně.

Baroko s plechovou střechou

30.8.2011

Do jižních Čech byste jezdili tentokrát zbytečně. Stylově zrekonstruovaný dům ve stylu lidového baroka se nachází ve východních Čechách v městě Nasavrky „NA SAmém VRšKu“ CHKO Železných hor.

Nominujte naše servery v anketě o nejlepší projekty českého internetu Křišťálová lupa 2011

12.8.2011

V pořadí již 6.ročník populární ankety o nejlepší weby, projekty a osobnosti českého internetu Křišťálová lupa je tady a s tím i možnost nominovat vaše oblíbené projekty. O vaši přízeň se ucházejí i naše projekty. Jmenovitě server Kurzy.

Letní soutěž o tři houpací sítě má své výherce

10.8.2011

Partneři letní soutěže o tři houpací sítě, server Bydlet.cz a společnost Jeko nábytek - umění bydlet, vyhlašují výherce. Populární soutěže se za čtrnáct dnů zúčastnilo 662 respondentů, ceny totiž jako vždy stály za to.

Nový firmware pro IPCordery

8.8.2011

Společnost KOUKAAM vydala nový firmware verze 2.0.0 pro všechna síťová záznamová zařízení IPCorder. Dlouho očekávané webové rozhraní nabízí nové uživatelské prostředí, zcela intuitivní ovládání, možnost libovolného přizpůsobení plochy pro potřebný počet..

Pozvánka na ukázku zakládání stavby na pěnovém skle už 3. 8. 2011 v Benešově!

27.7.2011

Společnost RECIFA a.s. zve na ukázku realizace stavby základové desky rodinného domu v Benešově. Jedná se o jednu ze staveb, kde bude využito moderní řešení zakádání na pěnovém skle REFAGLASS.

Letní soutěž o tři houpací sítě

22.7.2011

Seriál soutěží na serveru www.Bydlet.cz nemá konce. Není to tak dávno co skončila soutěž o elektrický krb, předtím o bazén, a nyní je tu další atraktivní soutěž. Tentokráte jsou pro tři výherci připraveny tři houpací sítě.

RE/MAX se rozrůstá o dva nové viceprezidenty

21.7.2011

Společnost Prague Top Estates s.r.o, vlastník licence RE/MAX Česká republika, Slovensko a nově i Maďarsko, se rozhodla z důvodu regionální expanze a koncentrace na další trhy pro jmenování dvou nových viceprezidentů, kteří budou zajišťovat oblast...

Vláda projednala koncepci bydlení do roku 2020, výrazně omezuje přímou podporu

13.7.2011

Výstavba nájemních bytů pro penzisty a osoby se zdravotním postižením nebo pomoc při živelných katastrofách zůstanou jedinými dvěma oblastmi, které se dočkají přímé státní podpory. Vyplývá to ze státní koncepce bydlení do roku...

Připojit se k plynu můžete nyní i z domova

8.7.2011

Distribuční společnosti skupiny RWE spustily online portál, díky kterému ušetří svůj čas desítky tisíc domácností a maloodběratelů plynu v ČR. Běhání po úřadech, vyplňování formulářů a nekončící korespondence.