Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 129

Lepší a zdravější vnitřní prostředí? Pár minut otevřená okna!

4.3.2013

Opravdu nám stačí tak málo, jako několikrát denně na pár minut otevřená okna k lepšímu a zdravějšímu vnitřnějšímu prostředí? vyzkoušejte to i vy - pravidelně vyvětrat, zejména ráno a pak určitě před spaním.

Tajemství stále čisté a uklizené koupelny

1.3.2013

Znáte tajemství čisté, voňavé a uklizené koupelny? Stačí málo, aby se i vaše koupelna stala oázou svěžesti a čistoty. Kvalitní dávkovač mýdla, objemný koš na špinavé prádlo a nerezové stěrky vám v tom pomohou.

Vejde se ložnice do nejmenšího bytu?

28.2.2013

Vejde se opravdu ložnice do nejmenšího bytu, tedy garsonky? Je řada možností, jak do nejmenšího bytečku ložnici vpašovat. Výklopná a výsuvná postel bude správným řešením. Ve dne na jejím místě můžete pracovat, nebo stolovat.

Vířivky, luxus dostupný pro všechny

22.10.2012

Relaxace ve vodě neboli hydromasáž patří k nejefektivnějším způsobům, jak si odpočinout a poskytnout regeneraci sobě i svým klubům, unaveným končetinám, bolavým zádům a všem dalším partiím těla, které to potřebují.

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieHypotéka, která se opravdu vyplatí: Flexibilní, s úrokovou sazbou od 2,99%

8.10.2012

Úrokové sazby hypotečních úvěrů jsou v současnosti velmi příznivé. „Aktuálně dokonce atakují historická minima. Navíc díky různým časově omezeným akcím mohou klienti výrazně ušetřit na dalších, s nemovitostí souvisejících nákladech,“ uvádí Ondřej...

Križovatky architektury - o osudu průmyslového dědictví budou diskutovat odborníci

20.9.2012

Jak naložit s nevyužívanými industriálními stavbami? Je lepší zbourat chátrající výstavbu nebo ji přestavět, dát jí novou funkci a přitom zachovat připomínku průmyslové minulosti daného místa? Všechny aspekty této problematiky budou probírat zástupci...

Jak při vytápění šetřit přírodu i vaši peněženku? Řešením je LPG

18.9.2012

Blíží se první podzimní dny, se kterými je spojeno každoroční rozhodování o tom, jakou formu vytápění pro nadcházející zimní sezónu zvolit tak, abychom ušetřili. Stále více majitelů rodinných domů se přiklání k finančně i environmentálně výhodné variantě.

Roman Švantner: Nový zákon o ochraně ovzduší změní na podzim život statisícům domácností

16.8.2012

Stovky tisíc českých domácností čeká výměna kotle na tuhá paliva za nový, vyhovující přísnějším ekologickým normám. Důvodem je novela zákona o ochraně ovzduší, která vstoupí v platnost 1. září 2012.

Markýza pro zimní zahradu Veranda Box

16.8.2012

Novinka v portfoliu firmy Bohemiaflex CS Veranda Box je stabilní markýza s moderním designem, tichým chodem a skvělými užitnými vlastnostmi. Najde uplatnění při stínění prosklených ploch zimních zahrad i jako samostatně stojící pergola do rozměru 6 x 6 m.

Jak vytopit chatu či chalupu? LPG využívá skoro 250 tisíc rekreačních objektů

15.8.2012

Přemýšlíte, jak si při stále chladnějších letních večerech a nadcházejícím podzimu zpříjemnit pobyt na své chalupě? Velké množství chatařů a chalupářů využívá propan-butanové lahve k vaření, roste však i počet těch, kteří prostřednictvím LPG,...

Chaty a chalupy konkurují moři. Češi se vracejí ke kutilství

19.7.2012

Ještě před deseti lety Češi chaty a chalupy odsunovali na druhé místo. Přednost měly zahraniční dovolené v luxusních destinacích nebo aspoň v tradičním Chorvatsku. Teď se karta opět obrací a Češi znovuobjevují chalupaření.

V létě je potřeba větrat jinak než v zimě

17.7.2012

Přestože málokdo považuje větrání za složité, jen málo lidí umí správně větrat. Vyklopit okno jen tak „na chvíli“ totiž nestačí. Navíc je potřeba jinak větrat v létě či za teplého podzimu a úplně odlišně v zimě.

Investice do nového kotle na tuhá paliva čeká až půl milionu českých domácností

17.7.2012

Kvůli zpřísnění norem na provoz a složení emisí čeká majitele starších kotlů na tuhá paliva nutnost investice do modernějších zařízení. Podle odhadu odborníků ze společnosti ENBRA bude muset do dražšího kotle s nižšími emisemi v nadcházejících deseti...

Sedací soupravy do každé rodiny

28.6.2012

Kam posadíte hosty, kteří přijdou na návštěvu? Do sedací soupravy. Kde rádi relaxujete s knížkou nebo se sklenkou dobrého vína? Na sedací soupravě. Pohodlná sedací souprava je prostě středobodem každého obývacího pokoje.

Dejte stop alergiím, astmatu a kožním problémům

21.6.2012

Řada antibakteriálních vysavačů Raycop představuje pomocníky, kteří pomáhají účinně snižovat projevy astmatu a výskyt alergií. Jsou nepostradatelnou výbavou v mnoha domácnostech, kde mají děti i dospělí problém s těmito nemocemi.