Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 197

Sushi čtvrtky ve vlacích Pendolino

23.3.2009

// Cestovat za pracovními povinnostmi můžete nyní mnohem příjemněji. Syrová ryba, mořská řasa nori, hotová rýže nishiki a japonský křen wasabi – to je sen každého milovníka sushi.

EKONOMICKÉ STAVBY MAJÍ NOVOU TVÁŘ

12.3.2009

Praha, 10. března 2009 – Společnost Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku, mění svou tvář. V rámci nové korporátní identity, společnost představuje také graficky odlehčené a svěží logo,...

Většina zlodějů chodí dveřmi, o kvalitní zabezpečení se zajímá minimum lidí

27.2.2009

Poptávka majitelů bytů po větším zabezpečení roste, ne však přímo úměrně rostoucí hodnotě jejich majetku. Podle zkušeností společnosti ASSA ABLOY vyrábějící zámky a cylindrické vložky pod značkou FAB se o kvalitnější zabezpečení dveří zajímá překvapivě...

Průzkum povědomí občanů ČR o zateplení budov

27.2.2009

Od dubna do září 2008 proběhl na základě zadání společnosti Knauf Insulation, předního výrobce tepelných izolací, průzkum společnosti Liberal Consulting, s.r.o. mezi obyvateli deseti měst ČR o možnostech zateplení jejich obydlí, možnostech finančních...

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieVELETRŽNÍ SEZONA NA VÝSTAVIŠTI POKRAČUJE ODBORNÝMI VELETRŽNÍMI AKCEMI

27.2.2009

Ve dnech 26. – 28. února 2009 proběhnou v pravém křídle a střední hale Průmyslového paláce v Praze-Holešovicích souběžně dva specializované veletrhy. Třetí ročník výstavy PANELOVÝ DŮM A BYT představí širokou paletu materiálů, výrobků, technologií a...

Wienerberger fórum “vyprodalo“ sály

20.2.2009

Setkání odborníků „Wienerberger fórum“, jehož první ročník uspořádala v lednu společnost Wienerberger cihlářský průmysl v celkem 6 městech, doslova „vyprodalo“ sály. O jednodenní seminář byl mezi architekty, projektanty a zaměstnanci stavebních úřadů tak.

Schneider Electric rozšiřuje svou nabídku o vypínače Merten

20.2.2009

Vypínače a zásuvky německé značky Merten se staly součástí produktové nabídky společnosti Schneider Electric. Pod touto značkou uživatelé najdou nejen kvalitní přístroje se skvělými technickými vlastnostmi, ale také inteligentní elektroinstalaci KNX.

Seminář o obchodování, aneb trading v přímém přenosu (4.2.2009)

4.2.2009

Workshop Live Real Trading od A až do Z Informace o semináři Workshop Live Real Trading od A až do Z – je velmi intenzivní a názorný výukový formát, který je vhodný od začátečníků až po pokročilejší obchodníky, jehož cílem je uvést vás do světa reálného..

Jak vybrat ten správný nábytek, aby…

3.2.2009

V září vydala Asociace českých nábytkářů znepokojující zprávu o stavu na našem trhu s nábytkem. České výrobce ohrožují nekvalitní výrobky z dovozu. Zejména výrobky dovážené z Číny a dalších asijských zemí, ale i ze zemí východní Evropy nepodléhají žádné..

EKONOMICKÉ STAVBY získaly titul firma roku 2008

3.2.2009

ES Polska, dceřiná společnost firmy Ekonomické stavby (ES), která je předním výrobcem zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku, získala titul Lídr společenské odpovědnosti a certifikát Firma roku 2008.

ČSOB přichází s únorovou nabídkou unikátního výnosu a pojištění v jednom balíčku

2.2.2009

Životní pojištění TRIUMF INVEST patří mezi nadstandardní pojištění, které spojuje investici do zajištěných fondů spolu s pojistnou ochranou. Klienti tak společně s pojištěním získají i bezpečí zajištěného výnosu.

ZAŘÍDIT SI BYT JE HRA

23.1.2009

Indeco, jeden z největších výrobců skříní na míru, pokračuje i tomto roce v progresivním rozšiřování služeb a možností pro své zákazníky. Jsou to především ti zákazníci, kteří se nebojí pojmout zařizování interiéru jako hru, která může přinést nevšední a.

Rova-czech a.s. je členem skupiny Lindab.

22.1.2009

V průběhu září 2008 se společnost Lindab AB stala 100% majitelem společnosti SIPOG Group a.s., jejíž součástí je i firma ROVA – CZECH a.s. Společnost ROVA – CZECH a.s. se tak stala plnohodnotným členem skupiny Lindab Group (více na www.lindabgroup.

Trendy v domácím fitness

21.1.2009

Nejznámějším typem aerobního tréninku je běh. Přestože je tento pohyb velmi oblíbenou aktivitou nenáročnou na čas i finance, ne každému tento způsob pohybu vyhovuje. Všichni nemají poblíž prostředí vhodné pro běhání, navíc za ošklivého počasí se chce jít.

Máme rádi zvířata, ale co na to podlaha a vybavení bytu?

20.1.2009

Když si člověk koupí první štěně, touží jen po tom, aby většinu času štěně trávilo po jeho boku. Jedním, a to hlavním problémem je naučit pejska či kočičku konat potřebu venku a ne v obýváku na koberci či dokonce na podlaze v ložnici.