NOVÉ OSVĚŽOVAČE AMBI PUR PURESSE

Z posledních průzkumů vyplývá, že nás spotřebitele stále více zajímá nejen samotný výrobek, který kupujeme, ale i to jak se při jeho výrobě dbá na životní prostředí nebo jaké je jeho složení ve vztahu ke zdravému životnímu stylu. Velkou oblibu u spotřebitelů si v poslední době získal i osvěžovač vzduchu ve spreji Ambi Pur Puresse – jediný osvěžovač na trhu, který se může chlubit tím, že je hypoalergenní a tedy ohleduplný k našemu zdraví. Ambi pur proto přichází na trh s dalšími výrobky řady Puresse – tentokrát v podobě klasických elektrických osvěžovačů vzduchu Ambi Pur Puresse a Ambi Pur 3Volution Puresse.

 

Jemné vůně s intenzivním účinkem

Nové elektrické osvěžovače Ambi Pur Puresse jsou k dostání ve dvou odlišných variantách vůní. Varianta COTTON (bavlna) – je harmonickou kolekcí hebkých vůní inspirovaných čistě vypraným prádlem, hebkostí šálu a jemností květu bavlníku. Varianta AIR (svěží vzduch) v sobě spojuje jemnou vůni lehkého ranního vánku, příjemné letní ovanutí a čerstvou sílu horského vzduchu.

Pokud si domů pořídíte klasický elektrický osvěžovač Ambi Pur Puresse, můžete si podle chuti a nálady měnit intenzitu, se kterou strojek uvolňuje vůni, a mít tak byt provoněný přesně podle svých představ po dobu až 80 dní.

 

Osvěžovače Ambi Pur 3Volution Puresse v sobě zase skrývají hned tři různé parfémové obměny základních vůní, které se harmonicky prolínají a samovolně se střídají po 45 minutách. Kromě toho vám opět nabízí možnost nastavit si sílu vůně podle sebe. Můžete se tedy spolehnout, že váš domov bude vonět vždy čerstvě a účinky osvěžovače budete vnímat stále stejně intenzivně. Jedna vonná náplň přitom zvládne pečovat o čerstvý vzduch až 90 dní.

 

Oba typy osvěžovačů aktivujete jejich zapojením do elektrické zásuvky.

 

Jediný hypoalergenní osvěžovač vzduchu

Osvěžovače Ambi Pur Puresse byly vyvinuty speciálně s cílem snížit riziko vzniku kožních alergií. V jejich složení byly výrazně omezeny látky, které mohou působit jako alergeny, a způsobit tak alergickou reakci. Osvěžovače můžete tedy bez obav používat v celém bytě, nemusíte se bát ani, když se vonná látka dostane do styku s pokožkou. Díky svým jedinečným hypoalergenním vlastnostem získala řada Ambi Pur Puresse prestižní ocenění Britské alergologické asociace (BAF), celosvětově uznávané instituce zabývající se osvětou, výzkumem a prevencí v oblasti alergie. Osvědčení BAF vlastní jen velmi málo výrobků na trhu a mezi osvěžovači vzduchu se jím může chlubit pouze Ambi Pur Puresse.

 

Více informací o hypoalergenních výrobcích Ambi Pur najdete na www.ambipur.cz

 Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy