Tipy a triky, stránka 266

Tipy a triky vám zodpoví otázky jak na to v oblasti bydlení a zařizování domácnosti, při rozhodování o zimní i letní dovolené. Také co správně jíst, jak pěstovat květiny a starat se o psa, jak vlastnoručně vyrobit dekoraci a mnoho dalších doporučení a rad.

Kurz aranžování s Markétou - jarní kytice

11.3.2013

Pojďme si společně vytvořit jarní kytici - nápadité a jednoduše proveditelné jarní aranžmá s Markétou Fleischnerovou. Jaro klepe na dveře, tak proč si ho nepřivolat jarní kytičkou, která ozdobí naši domácnost a potěší duši.

Proč prodávat nemovitost s realitní kanceláří? Čtyři hlavní důvody!

13.2.2013

Prodáváte byt nebo dům a váháte s využitím služeb některé z mnoha realitních kanceláří? Pokud stále zvažujete všechna pro a proti, možná vám v rozhodování pomohou čtyři hlavní důvody, proč se svěřit do péče realitního makléře.

Doma i v práci, ušetřit se dá všude - stačí přemýšlet

8.2.2013

Ušetřit můžeme všude, doma i v práci. Stačí o tom přemýšlet. Vlastně jde hlavně o správné návyky, které je jednoduché dodržovat. Rezervy máme v šetření vody, elektrické energie i v dalších oblastech.

Neplaťte za plyn ani korunu navíc!

7.1.2013

Neplaťte za plyn ani korunu navíc, když nemusíte! Cenu plynu už v České republice neurčují pouze monopoly, takovým dobám už odzvonilo. Mezi tarify plynu si nyní můžete pohodlně vybrat a ušetřit nemalé peníze.


Fotogalerie: Stavba svépomocí, Květiny a bylinky na balkoněSprávné novoroční předsevzetí? Správné pojištění vaší domácnosti!

2.1.2013

Jsou novoroční předsevzetí, která jsou správná a která nemáme odkládat. Pokud zvolíte to správné pojištění ušité na míru vaši domácnosti, vyhnete se mnoha nepříjemnostem a velkým výdajům.

Nezávislý pohled na změny cen elektřiny a plynu

29.12.2012

Není možno nevidět negativní vliv fixace cen elektřiny a je třeba zdůraznit, že další změny cen probíhají a u některých obchodníků budou probíhat i začátkem roku 2013.
Rychlá příprava vánočního cukroví

19.12.2012

Tradiční kvap před svátky rodinné pohody, klidu a míru mnohým hospodyňkám přivádí téměř infarktové stavy. Přinášíme proto pár tipů, jak urychlit náročnou přípravu tradičního cukroví.

Dětské hry a velká zábava = dětská trampolína

10.12.2012

Mezi velmi oblíbené dětské hry, velkou zábavu i zdravý pohyb patří skákání, hopsání a prostě různé blbnutí na trampolíně. Trampolína může být i vánočním dárkem, který vaše děti jistě ocení.

Starejte se poctivě o svá dřevěná okna, přežijí pak věky

4.12.2012

Při maximálním technologickém rozvoji v oblasti moderních materiálů stejně i nadále na špici oblíbenosti zůstávají dřevěná střešní okna. Nejde o pouhé staromilství, dřevěná okna mají spoustu výhod, pokud se o ně ovšem řádně staráte.

Vánoční osvětlení, vánoční světelné řetězy

3.12.2012

Bez svátečního vánočního osvětlení by již nebyly ty pravé vánoce. Světelné řetězy a krápníky, vločky, dokonce i padající sníh. Barevné, blikající a třpytící se, i takové může být venkovní vánoční osvětlení.

Léto prožité tak trochu jinak: v bublinkách a proudech stylových vířivek Softub

11.5.2012

Prožít odpočinek ve víru bublinek a cítit se přitom pohodlně jako doma na pohovce? Takový pocit je možné získat s originální kruhovou vířivkou Softub, která je naprosto odlišná od běžných skořepinových whirlpoolů.

Nakupujte vánoční dárky na internetu - Nábytek Jeko.cz

5.12.2011

Nakoupit vánoční dárky můžete nejen v retailových prodejnách, ale i na internetu. Jedním z internetových obchodů, který nabízí vánoční dárky pro celou rodinu je Nábytek Jeko.cz.

Moderní je relaxovat ve svém

2.12.2011

Návštěva veřejné sauny? Z nedostatku pohodlí dnes už poněkud přežité. Pronajmout si saunu jen pro sebe? Skvělé, jen nesmí být právě na celý víkend rezervovaná. Mít svou vlastní saunu doma? To je to, co letí! Netlačíte se s ostatními, sami si hlídáte...

Porovnání nákladů na vytápění podle druhu paliva

11.11.2011

VÝHODY NEVÝHODY CENA: 42,4 GJ/rok (běžná domácnost) 60 GJ/rok PLYN ekologický, minimální investiční náklady, snadná obsluha, dobrá regulace vysoké náklady na vytápění, závislost na rozvodné síti, malá účinnost starých kotlů zemní plyn cca 24 000,- propan.

Porovnání druhů palivového dřeva

10.11.2011

VHODNOST HOŘENÍ USKLADNĚNÍ TVRDÁ DŘEVA dub tvrdé a pevné, velmi vhodné vysoká výhřevnost, hoří pomalým plamenem až 4 roky, koloběh sušení a vymývání tříslovin deštěm po dvou letech buk ideální dřevo do krbu živý oheň, zářivé plameny 2 roky, nutno...