Tipy a triky, stránka 265

Tipy a triky vám zodpoví otázky jak na to v oblasti bydlení a zařizování domácnosti, při rozhodování o zimní i letní dovolené. Také co správně jíst, jak pěstovat květiny a starat se o psa, jak vlastnoručně vyrobit dekoraci a mnoho dalších doporučení a rad.

Dá se ušetřit až 70 % za vodu a za její ohřev?

25.9.2013

Nejsnazší způsob, jak ušetřit za vodu a energie na její ohřev až 70% jsou unikátní šetřiče vody pro vodovodní baterie a toalety. Díky úsporné technologii může čtyřčlenná domácnost ušetřit i několik tisíc za rok. Navíc aplikace je velmi snadná...

Chcete využívat vaši terasu po celý rok? Zastřešte ji!

20.9.2013

Vzpomínáte rádi na krásné léto s příjemnými teplotami a na večery strávené s vašimi blízkými na terase vašeho domu? Nyní už nemusíte jen vzpomínat! Se zastřešením teras si můžete letní pohodu prodloužit i na podzim.

Zloději mění zvyky - zabezpečené novostavby nechávají na pokoji, kradou ve starých bytech v centrech měst

16.9.2013

Zloději mění své zvyky - zabezpečené novostavby nechávají na pokoji, kradou ve starých bytech v centrech měst. Zatímco v minulosti operovali především v okrajových částích měst, v současně době se stále častěji zaměřují i na městská centra.

Nepouštějte k sobě domů nezvané hosty!

30.8.2013

Nezvané hosty domů nepouštějte. Nezvanými hosty nemusí být jen otravná sousedka, podomní obchodník, nebo exekutor. Do vašeho domova se po dovolené mohou vloudit nepozvaní návštěvníci, které rádi necháte přede dveřmi.


Fotogalerie: Stavba svépomocí, Květiny a bylinky na balkoněAby nám okna dlouho sloužila, potřebují údržbu

19.7.2013

Rámy oken patří k nejvíce namáhaným stavebním prvkům z pohledu vlivu počasí. Zaslouží si proto pravidelnou péči, která jejich životnost výrazně prodlouží. Jaký postup zvolit a čeho se vyvarovat si ukážeme dále.

Čas prázdnin a zahradních grilovaček je o radostech i starostech

15.7.2013

Konečně přišel čas prázdnin a doba letních radovánek a grilování je tu! Během nich ovšem na váš bytový textil číhají mnohá nebezpečí. Načerpejte inspiraci, jak na ně vyzrát!
Udržovaná chata je vaší vizitkou

3.7.2013

Sezóna, na kterou se těšili všichni chataři, konečně začala. Pro mnohé to ale znamená, že své úsilí teď musí zaměřit na údržbu své chaty, aby po zimě opět vypadala k světu. Jak se v co nejkratším čase dopracovat k perfektnímu výsledku a jaký postup...

Sanace vlhkého zdiva aneb nedejte plísni šanci

13.6.2013

Černá, zelená, žlutá. Nevábný zápach a všudypřítomné vlhko. Takto vypadají základní charakteristické znaky toho, že se v místnostech ve vašem bytě, domě nebo chalupě usadila plíseň.

Nová, červnová soutěž začíná, soutěžte a vyhrajte!

5.6.2013

Nová soutěž partnerů Bydlet.cz a Nábytek - Jeko.cz začíná, soutěžte a vyhrajte poukaz na nákup zahradního nábytku v hodnotě 4 000 Kč. Stačí nejpozději do 30.6.2013 správně odpovědět na jednoduché soutěžní otázky.

Jak ochránit své věci během stěhování

13.5.2013

Stěhujete se do nového bytu a čeká vás celá řada úkolů a plánování. Nezanedbatelné je i důkladné zabalení všech věcí před jejich převozem. Kde ale sehnat vhodný balicí materiál a krabice? Máte hned tři možnosti, jak si s takovým úkolem poradit.

Pojištění domácnosti je alfou a omegou bydlení v činžáku

7.5.2013

Rozumná hlava rodiny nebo velitelka domácnosti jde ihned po koupi nebo nastěhování do nového bytu sjednat pojištění domácnosti. Havárie se nikomu nevyhýbají a přicházejí v ten nejnevhodnější okamžik – takže většinou zrovna v mezeře, kdy jste nebyli...

Tipy na stavbu králíkárny

25.4.2013

Chov králíků neodmyslitelně patří k českým vesnicím a těší se stále velké popularitě. Aby se chovu dobře dařilo a dělal vám stále radost, je potřeba mít pro králíky vhodné obydlí, tedy králíkárnu.

Jak si užít podkroví i v parných dnech

18.4.2013

Také v parných dnech může být v podkrovních bytech příjemně. Nejlepší ochranu před horkým letním sluncem zajistí venkovní stínicí doplňky. Letošní rok přichází s novinkou – jednoduchou venkovní roletou, která sníží prostup slunečního tepla až o 96 % a...

Máte starší komín? Zkontrolujte ho právě teď!

29.3.2013

Topíte si doma sami a používáte komín? Nezapomeňte na jeho pravidelnou údržbu. Nejvhodnější doba k tomu nastává právě teď - po ukončení topné sezóny. Kontrolu byste neměli odkládat zejména v případě, máte-li starší jednovrstvý cihlový komín.

Farmářské trhy, seznam farmářských trhů Praha, Brno, Čechy a Morava

11.3.2013

Farmářské trhy jsou stále oblíbenější, v Praze, Brně, Čechách i na Moravě již pravidelně probíhají stovky trhů. Zvyšuje se kvalita nabízených produktů a roste počet druhů nabízeného zboží.