Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 142

Prestižní cena pro nadokenní překlad POROTHERM VARIO

8.10.2009

Společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., si připsala další významný úspěch. Za nadokenní překlad POROTHERM VARIO si z mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2009 odnesla nejvyšší ocenění GRAND PRIX FOR ARCH.

Užijte si nové vůně inspirované světem od Ambi Puru!

8.10.2009

Pokud rádi poznáváte exotická a vzdálená místa, vyzkoušejte novou řadu elektrických osvěžovačů vzduchu, která vznikla ve spolupráci značky Ambi Pur a neziskové organizace National Geografic.

Knauf Insulation uvádí na český trh minerální izolaci nové generace

29.7.2009

Společnost Knauf Insulation, jeden z předních a nejrychleji rostoucích světových výrobců izolačních materiálů, uvádí na trh zcela novou řadu generace izolačních produktů z minerální vlny.

Soutěž pro projektanty a architekty - Lindab Projekt 2009

29.7.2009

Švédská společnost Lindab vyhlásila soutěž s názvem Lindab Projekt 2009, ve které se mají projektanti a architekti možnost utkat o zajímavé ceny, porovnat svou práci v konkurenci současné architektury a prezentovat ji široké odborné i laické veřejnosti.

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieO cenu GRAND PRIX FOR ARCH budou bojovat hned dvě novinky POROTHERM

29.7.2009

Letošní, v pořadí už dvacátý, ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH slibuje přinést velkou dávku napětí. O nejvyšší ocenění, GRAND PRIX FOR ARCH, budou zápolit hned dvě novinky POROTHERM.

Úvěry na bydlení zdarma až do konce prázdnin

24.7.2009

Stavební spořitelna Wüstenrot prodloužila bezplatné vyřizování žádostí o překlenovací úvěry poskytované fyzickým osobám do konce srpna. K výhodným podmínkám tak přibyla další – úspora za poplatek za vyřízení úvěru v řádu tisíců korun. Např.

Ve složité situaci na trhu zůstaly tržby společnosti ABB stabilní, snižování nákladů podporuje ziskové marže

23.7.2009

Tržby ve výši 7,9 miliardy USD z pokračující úspěšné realizace přijatých zakázek Provozní zisk (zisk před úroky a zdaněním, EBIT) dosáhl 1 miliardy USD po započtení nákladů na restrukturalizaci ve výši přibližně 120 milionů USD; provozní zisková marže...

Knauf Insulation uvádí na český trh vlastní minerální izolaci nové generace

13.7.2009

Společnost Knauf Insulation, jeden z předních a nejrychleji rostoucích světových výrobců izolačních materiálů, uvádí na trh zcela novou řadu vlastní generace izolačních produktů z minerální vlny.

CITY Pankrác

9.7.2009

CITY Pankrác Dříve poněkud opomíjená pankrácká pláň se v posledních letech stává prestižní lokalitou, a to jak k podnikání, tak k bydlení. V současné době zde vzniká nové moderní centrum CITY, které začíná mít pro Prahu klíčový význam.

PSJ bude stavět v duchu „přirozené architektury“

9.7.2009

Jihlava, 7. července 2009 - Divize developmentu společnosti PSJ, jedné z největších stavebních firem v ČR, se rozhodla pro spolupráci s architektonickým atelierem E-mrak s.r.o. Martina Rajniše.

Fasádní kazety Lindab Premium

2.7.2009

Ze Skandinávie přichází novinka v oblasti fasádních systémů. Fasádní kazety Lindab Premium nabízejí nejen atraktivní a unikátní design, ale i vysokou odolnost a dlouhou životnost.

LINDAB ROOF V LÁZNÍCH

23.6.2009

Spojení systému zastřešení panelových domů LindabRoof s lázeňskými městy může být možná na první pohled překvapivé. Avšak i naše nejznámější lázeňská města, jako jsou Karlovy Vary a Mariánské lázně, jsou obklopena sídlišti s panelovými domy, jejichž...

SYKORA HOME - nově otevřeno!!!

23.6.2009

Chystáte se stavět, rekonstruovat, stěhovat? Nebaví vás vaše stará koupelna? Pro inspiraci, rady i nákup si určitě zajeďte do nově otevřeného mega koupelnového studia firmy PTÁČEK-velkoobchod, a.s. – Sykora Home v Praze 9 na ulici Českomoravská.

Podnikatelské úvěry Raiffeisenbank

12.6.2009

Mějte pro svou firmu jistotu finančních rezerv i dostatek prostředků na financování investic a běžného provozu. Raiffeisenbank Vám nabízí širokou škálu úvěrů pro Vaše podnikání, nyní až do výše 5 milionů korun.

Novinka v oblasti obvodových a vnitřních stěn.

8.6.2009

Švédská společnost Lindab vyvinula ve spolupráci se společností Xella nový program obvodových a vnitřních stěn LindabConstruline Fermacell. Tento systém nabízí nejen zvětšení užitné plochy budovy, ale i zlepšení akustických parametrů stěn, vysokou...