Tipy a triky, stránka 188

Tipy a triky vám zodpoví otázky jak na to v oblasti bydlení a zařizování domácnosti, při rozhodování o zimní i letní dovolené. Také co správně jíst, jak pěstovat květiny a starat se o psa, jak vlastnoručně vyrobit dekoraci a mnoho dalších doporučení a rad.

Nová, červnová soutěž začíná, soutěžte a vyhrajte!

5.6.2013

Nová soutěž partnerů Bydlet.cz a Nábytek - Jeko.cz začíná, soutěžte a vyhrajte poukaz na nákup zahradního nábytku v hodnotě 4 000 Kč. Stačí nejpozději do 30.6.2013 správně odpovědět na jednoduché soutěžní otázky.

Jak ochránit své věci během stěhování

13.5.2013

Stěhujete se do nového bytu a čeká vás celá řada úkolů a plánování. Nezanedbatelné je i důkladné zabalení všech věcí před jejich převozem. Kde ale sehnat vhodný balicí materiál a krabice? Máte hned tři možnosti, jak si s takovým úkolem poradit.

Pojištění domácnosti je alfou a omegou bydlení v činžáku

7.5.2013

Rozumná hlava rodiny nebo velitelka domácnosti jde ihned po koupi nebo nastěhování do nového bytu sjednat pojištění domácnosti. Havárie se nikomu nevyhýbají a přicházejí v ten nejnevhodnější okamžik – takže většinou zrovna v mezeře, kdy jste nebyli...

Tipy na stavbu králíkárny

25.4.2013

Chov králíků neodmyslitelně patří k českým vesnicím a těší se stále velké popularitě. Aby se chovu dobře dařilo a dělal vám stále radost, je potřeba mít pro králíky vhodné obydlí, tedy králíkárnu.


Fotogalerie: Stavba svépomocí, Květiny a bylinky na balkoněJak si užít podkroví i v parných dnech

18.4.2013

Také v parných dnech může být v podkrovních bytech příjemně. Nejlepší ochranu před horkým letním sluncem zajistí venkovní stínicí doplňky. Letošní rok přichází s novinkou – jednoduchou venkovní roletou, která sníží prostup slunečního tepla až o 96 % a...

Máte starší komín? Zkontrolujte ho právě teď!

29.3.2013

Topíte si doma sami a používáte komín? Nezapomeňte na jeho pravidelnou údržbu. Nejvhodnější doba k tomu nastává právě teď - po ukončení topné sezóny. Kontrolu byste neměli odkládat zejména v případě, máte-li starší jednovrstvý cihlový komín.
Farmářské trhy, seznam farmářských trhů Praha, Brno, Čechy a Morava

11.3.2013

Farmářské trhy jsou stále oblíbenější, v Praze, Brně, Čechách i na Moravě již pravidelně probíhají stovky trhů. Zvyšuje se kvalita nabízených produktů a roste počet druhů nabízeného zboží.

Kurz aranžování s Markétou - jarní kytice

11.3.2013

Pojďme si společně vytvořit jarní kytici - nápadité a jednoduše proveditelné jarní aranžmá s Markétou Fleischnerovou. Jaro klepe na dveře, tak proč si ho nepřivolat jarní kytičkou, která ozdobí naši domácnost a potěší duši.

Proč prodávat nemovitost s realitní kanceláří? Čtyři hlavní důvody!

13.2.2013

Prodáváte byt nebo dům a váháte s využitím služeb některé z mnoha realitních kanceláří? Pokud stále zvažujete všechna pro a proti, možná vám v rozhodování pomohou čtyři hlavní důvody, proč se svěřit do péče realitního makléře.

Doma i v práci, ušetřit se dá všude - stačí přemýšlet

8.2.2013

Ušetřit můžeme všude, doma i v práci. Stačí o tom přemýšlet. Vlastně jde hlavně o správné návyky, které je jednoduché dodržovat. Rezervy máme v šetření vody, elektrické energie i v dalších oblastech.

Neplaťte za plyn ani korunu navíc!

7.1.2013

Neplaťte za plyn ani korunu navíc, když nemusíte! Cenu plynu už v České republice neurčují pouze monopoly, takovým dobám už odzvonilo. Mezi tarify plynu si nyní můžete pohodlně vybrat a ušetřit nemalé peníze.

Správné novoroční předsevzetí? Správné pojištění vaší domácnosti!

2.1.2013

Jsou novoroční předsevzetí, která jsou správná a která nemáme odkládat. Pokud zvolíte to správné pojištění ušité na míru vaši domácnosti, vyhnete se mnoha nepříjemnostem a velkým výdajům.

Nezávislý pohled na změny cen elektřiny a plynu

29.12.2012

Není možno nevidět negativní vliv fixace cen elektřiny a je třeba zdůraznit, že další změny cen probíhají a u některých obchodníků budou probíhat i začátkem roku 2013.

Rychlá příprava vánočního cukroví

19.12.2012

Tradiční kvap před svátky rodinné pohody, klidu a míru mnohým hospodyňkám přivádí téměř infarktové stavy. Přinášíme proto pár tipů, jak urychlit náročnou přípravu tradičního cukroví.

Dětské hry a velká zábava = dětská trampolína

10.12.2012

Mezi velmi oblíbené dětské hry, velkou zábavu i zdravý pohyb patří skákání, hopsání a prostě různé blbnutí na trampolíně. Trampolína může být i vánočním dárkem, který vaše děti jistě ocení.