Tipy a triky, stránka 191

Tipy a triky vám zodpoví otázky jak na to v oblasti bydlení a zařizování domácnosti, při rozhodování o zimní i letní dovolené. Také co správně jíst, jak pěstovat květiny a starat se o psa, jak vlastnoručně vyrobit dekoraci a mnoho dalších doporučení a rad.

Únorová soutěž na Bydlet.cz zná svou výherkyni

20.3.2014

Únorová soutěž na Bydlet.cz zná svou výherkyni. Srdečně jí blahopřejeme a vy ostatní se můžete zapojit do probíhající březnové, nebo plánované dubnové soutěže o pěkné ceny.

Historické Čechy 14. století: stravovací návyky

12.3.2014

Stravovací návyky se v historických Čechách ve 14. století odvíjely zejména od toho, jaké bylo roční období.Dostatek jídla neměla velká část obyvatel po celý rok. Také hladomory byly v Evropě častější, nežli v předchozích stoletích.

Březnová soutěž: soutěžte a vyhrajte pro svého psa pelíšek, krmivo, nebo hračky!

3.3.2014

Březnová soutěž začíná: soutěžte právě teď na jaře a udělejte něco pro svého psa! Vyhrajte pro něj krásný značkový pelíšek, kvalitní krmivo, nebo veselé hračky. Stačí nejpozději do 31.3.

Úspory jsou v domácnostech stále důležitějším požadavkem

17.2.2014

Úspory jsou v domácnostech stále důležitějším požadavkem. Úsporné domácí spotřebiče jako jsou sporáky, trouby, pračky, ledničky a vysavače již běžně používáme. Šetřit však můžeme také při výběru osvětlení.


Fotogalerie: Stavba svépomocí, Květiny a bylinky na balkoněHistorie středověké kuchyně a stolování v Čechách 13. století

6.2.2014

Historie udává, že středověká kuchyně na území Čech a Moravy ve 13. století byla možná překvapivě pestrá. Základem byl chléb, ale nechybělo maso, kaše z mouky, krup, hrachu i ovoce a mléčné výrobky z kravského, kozího a ovčího mléka.

Únorová soutěž začíná, výhru za 4000 Kč si vyberte sami!

3.2.2014

Únorová soutěž partnerů Bydlet.cz a Nábytek Jeko.cz začíná, výhrou je poukaz na 4000 Kč. Výherce si zboží v této hodnotě u Nábytek Jeko.cz vybere sám, podle svého uvážení. Stačí nejpozději do 28.2.2014 správně odpovědět na dvě jednoduché soutěžní otázky.
Bydlení all inclusive = pronájem vybaveného bytu v centru

3.2.2014

Bydlení all inclusive, to je pronájem plně vybaveného bytu v centru Prahy přímo od majitele. Byty v krásném a klidném prostředí rezidenčního komplexu jsou zařízené podle designových trendů. Celý areál je profesionálně zabezpečený.

Pořizujete nábytek a váháte nad materiálem? Nábytek z masivu je krásný a věčný!

28.1.2014

Pokud si pořizujete nábytek a váháte nad materiálem, přemýšlejte o nábytku z masivu. Je to investice, která se dlouhodobě vyplatí. Přírodní dřevo léty na vzhledu jen získá, je příjemné na dotek a voní, je pevné, odolné, krásné a věčné.

Nevaří pivo pro kočku: vlaková stanice Pivovar Kocour

24.1.2014

Sen mnohých se stal skutečností: na pivo dojedou vlakem přímo do pivovaru a stejně tak nazpět domů. A pokud vám kocouří ležák hodně zachutná, od jara do podzimu vás ubytují v hotelovém vagónu. Když vás bude 10, tak v zimě také zatopí.

Výherci vánoční soutěže vylosováni!

15.1.2014

Partneři vánoční soutěže Bydlet.cz a Nábytek - Jeko.cz vyhlašují výherce. Populární soutěž vyhrávají tři respondenti, kteří obdrží tři hodnotné ceny - masivní postel s matrací i roštem, dětskou otočnou židli a bukového němého sluhu.

Pokojové rostliny, které v interiéru pokvetou: hrnkové růže, africké fialky, pokojové azalky, kaly, gloxínie

10.1.2014

Pokojové rostliny, které vám při dostatečné péči v interiéru pokvetou jsou také hrnkové růže, africké fialky, pokojové azalky, kaly a krásné gloxínie. Jako každá kvetoucí rostlina, i ony musí dostat správnou kombinaci vláhy, světla, tepla a živin.

Byty a jejich nejčastější závady: novostavby a stará zástavba

9.1.2014

Existuje výrazný rozdíl v množství závad u bytů v novostavbách oproti bytům ve starší zástavbě? Své zkušenosti z praxe poskytují inspektoři nemovitostí, odborníci, kteří se odhalováním závad ať již starších, či nových bytů zabývají každý den.

Zútulněte si ložnici - levně a originálně

3.1.2014

Ložnice je v našem domově místností, kde nejen spíme, ale i odpočíváme. V ložnici se budeme cítit příjemně, stačí pár doplňků pro zútulnění. Nemusíme vynakládat velké prostředky, přinášíme několik tipů jak to udělat levně a originálně.

Je možná hypotéka bez registru?

12.12.2013

Hypotéka bez registru je možná. Dává šanci každému, kdo nemá doložitelný příjem a se svojí bonitou by neobstál v bance. Nebankovní hypotéku je možné použít pro podnikatelské plány, ale i konsolidaci půjček a oddlužení.

Vánoce na trzích - adventní trhy a vánoční trhy

11.12.2013

Adventní a vánoční trhy pod širým nebem mají neopakovatelnou atmosféru. Nakoupit na nich můžeme drobné vánoční dárky, které nebudou příliš drahé a mohou o to více potěšit.