Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 190

JRD slaví další úspěch

26.11.2009

V úterý 10. listopadu 2009 proběhlo v pražské Betlémské kapli předávání cen celostátní soutěže Český energetický a ekologický projekt roku 2008. Projekt společnosti JRD Nízkoenergetický bytový dům Rezidence Měcholupy získal z rukou pořadatelů ocenění...

Mencl (Ekonomické stavby): Trh začal rozlišovat mezi výbornou a jen průměrnou službou

5.11.2009

Rozhovor s generálním ředitelem společnosti Ekonomické stavby Davidem Menclem na téma vlivu krize na stavebnictví.

Společnost REC Solar vstupuje na český trh

21.10.2009

Na český trh v oblasti solární technologie vstupuje další renomovaná značka. Skandinávská společnost REC Solar patří k vedoucím značkám světového trhu s fotovoltaickými články moduly.

Bydlet.cz v novém kabátě, přehlednější a atraktivnější

20.10.2009

Server Bydlet.cz, který spravuje společnost AliaWeb, můžete od tohoto pondělí (19. října 2009) vidět v novém kabátě. Zaměření serveru se nemění, změnou však prošla grafika, obsahovou nabídku jsme rozšířili.

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieLenka Knězová novou ředitelkou marketingu společnosti MEXX Reality

20.10.2009

20. října 2009, Praha – Novou ředitelkou marketingu přední tuzemské realitní společnosti MEXX Reality se stala Lenka Knězová (28). Do realitní kanceláře zamířila ze společnosti Philips ČR, kde zastávala pozici marketingové manažerky divize domácích...

Společnost Clever CZ nabízí novým klientům slevy na nábytek a okna

13.10.2009

13. října 2009 - Makléřská společnost Clever CZ nabízí svým novým klientům možnost získat výrazné slevy při stavbě, rekonstrukci a vybavení bytů a domů. „Novým klientům nabízíme ve spolupráci s přední tuzemskou nábytkářskou společností Domestav slevy ve..

Prestižní cena pro nadokenní překlad POROTHERM VARIO

8.10.2009

Společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., si připsala další významný úspěch. Za nadokenní překlad POROTHERM VARIO si z mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2009 odnesla nejvyšší ocenění GRAND PRIX FOR ARCH.

Užijte si nové vůně inspirované světem od Ambi Puru!

8.10.2009

Pokud rádi poznáváte exotická a vzdálená místa, vyzkoušejte novou řadu elektrických osvěžovačů vzduchu, která vznikla ve spolupráci značky Ambi Pur a neziskové organizace National Geografic.

Knauf Insulation uvádí na český trh minerální izolaci nové generace

29.7.2009

Společnost Knauf Insulation, jeden z předních a nejrychleji rostoucích světových výrobců izolačních materiálů, uvádí na trh zcela novou řadu generace izolačních produktů z minerální vlny.

Soutěž pro projektanty a architekty - Lindab Projekt 2009

29.7.2009

Švédská společnost Lindab vyhlásila soutěž s názvem Lindab Projekt 2009, ve které se mají projektanti a architekti možnost utkat o zajímavé ceny, porovnat svou práci v konkurenci současné architektury a prezentovat ji široké odborné i laické veřejnosti.

O cenu GRAND PRIX FOR ARCH budou bojovat hned dvě novinky POROTHERM

29.7.2009

Letošní, v pořadí už dvacátý, ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH slibuje přinést velkou dávku napětí. O nejvyšší ocenění, GRAND PRIX FOR ARCH, budou zápolit hned dvě novinky POROTHERM.

Úvěry na bydlení zdarma až do konce prázdnin

24.7.2009

Stavební spořitelna Wüstenrot prodloužila bezplatné vyřizování žádostí o překlenovací úvěry poskytované fyzickým osobám do konce srpna. K výhodným podmínkám tak přibyla další – úspora za poplatek za vyřízení úvěru v řádu tisíců korun. Např.

Ve složité situaci na trhu zůstaly tržby společnosti ABB stabilní, snižování nákladů podporuje ziskové marže

23.7.2009

Tržby ve výši 7,9 miliardy USD z pokračující úspěšné realizace přijatých zakázek Provozní zisk (zisk před úroky a zdaněním, EBIT) dosáhl 1 miliardy USD po započtení nákladů na restrukturalizaci ve výši přibližně 120 milionů USD; provozní zisková marže...

Knauf Insulation uvádí na český trh vlastní minerální izolaci nové generace

13.7.2009

Společnost Knauf Insulation, jeden z předních a nejrychleji rostoucích světových výrobců izolačních materiálů, uvádí na trh zcela novou řadu vlastní generace izolačních produktů z minerální vlny.

CITY Pankrác

9.7.2009

CITY Pankrác Dříve poněkud opomíjená pankrácká pláň se v posledních letech stává prestižní lokalitou, a to jak k podnikání, tak k bydlení. V současné době zde vzniká nové moderní centrum CITY, které začíná mít pro Prahu klíčový význam.