Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 186

Vytápění kondenzačním kotlem

2.2.2011

Při neustálém nárůstu cen za energie se každý z nás snaží najít způsoby jak ušetřit provozní náklady na chod domácnosti. Nejvyšší roční provozní náklady jsou spojené zejména s vytápěním a přípravou teplé vody.

5 pomocníků do kuchyně pro krásu a dobrý pocit

1.2.2011

Kdo z nás po Novém roce bojuje s předsevzetím shodit nějaké to kilo navíc? Možná bychom se měli ptát, kdo nebojuje, protože těch je opravdu málo. Každá máme nějaké to problémové místečko, ze kterého ten špíček zkrátka ne a ne dostat dolu.

Jak se zbavit sněhu a ledu na terase?

27.1.2011

Obáváte se, co se s Vaší terasou děje v zimě? Máte strach, že jí mráz poškodí? Nejste si jisti, jestli z ní odstraňovat závěje sněhu a ledovou krustu? Nezničí terasu nebo okolí bazénu prudké střídání teplot a tání? Péče o terasu v zimě se odvíjí od...

Rezidence pod Bertramkou

27.1.2011

Pražský developer ED Group, známý výstavbou komorních bytových domů v centru Prahy, v lednu zahájil stavbu 21 nadstandardních bytů, které vzniknou ve dvou propojených budovách Rezidence pod Bertramkou v klidné části ulice U Vojanky.

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieKdo neplatí za plyn, prodělá

25.1.2011

O dost peněz mohou přijít zákazníci Pražské plynárenské, kteří jsou jejími dlouhodobými dlužníky. Firma jim totiž neposkytne žádnou z výhod, které náleží všem řádně platícím odběratelům. A to se neplatičům může prodražit.

Na trh míří koberec z pravé anglické vlny s tváří Marilyn Monroe

17.1.2011

Zbrusu nový koberec s netradičním designem nabídne ve svých prodejnách společnost Komfort, jeden z největších prodejců podlah, koberců a bytových doplňků v ČR. Do nabídky míří koberec s názvem „Happy Birthday“ utkaný nejstarší mechanickou metodou...

Možnost vrácení zboží a peníze zpět? Samozřejmost!

30.12.2010

Obcházíte obchody a nevíte, co letos svým blízkým pod stromeček? Válčíte každý rok s nedostatkem nápadů a se strachem, že se vybraný výrobek po Vánocích bude jen válet bez užitku ve skříni? Nemusíte.

Cenu Inovace roku 2010 získal POROTHERM 44 EKO+ Profi DRYFIX

21.12.2010

Cihla POROTHERM 44 EKO+ Profi DRYFIX přesvědčila o svojí unikátnosti jedenáctičlennou odbornou komisi a v soutěži „Cena Inovace roku 2010“ získala nejvyšší ocenění. Cihla je díky svým výborným tepelněizolační vlastnostem a jedinečnému konstrukčnímu...

Udělejte si k Vánocům radost koupí LED svíček

14.12.2010

Velmi často jsme postaveni před úkolem někoho vtipně a zároveň prakticky obdarovat. Vhodným dárkem jak pro Vaše blízké, tak i pro Vás samotné mohou být svítidla resp. barevné svíčky IMAGEO od firmy Philips.

„Elektrokotel“ s parametry spotřeby ala tepelné čerpadlo

13.12.2010

Na trh se dostává nový druh kotlů – ENE-MA - kompresorové topné zařízení pro ústřední vytápění, které má spotřebu obdobnou jako tepelné čerpadlo nebo lednice a přitom vytopí byt bez závislosti na venkovní teplotě, bez nutnosti napojení na primární zdroj..

Zatočte s nezvanými hosty

9.12.2010

Trpíte alergiemi a toužíte po klidném a zdravém spánku? Klinmam Wellness vám nabízí lůžkoviny z vyvařovacího programu, které jsou vysoce odolné vůči mikroorganismům a lze je prát až na 95°C.

Cíle sítě RE/MAX do konce roku 2011

9.12.2010

Realitní síť RE/MAX prodala v roce 2009 6 500 nemovitostí. V roce 2010 to bylo o 27% víc než v roce minulém. V současné době mají makléři sítě RE/MAX 60% všech smluv uzavřených s klienty na exkluzivní bázi.

Jste připraveni na sníh?

8.12.2010

Zima se opět přihlásila, na horách už je bílo a na majitele nemovitostí čekají několikaměsíční starosti se sněhem. Odborníci radí situaci nepodceňovat a vhodné ochranné prvky namontovat na střechy i v nížinách a ve městech dokud na nich neleží sníh.

Bazén v činžovním domě

7.12.2010

Jen málokdo by čekal, že uvnitř nenápadného činžovního domu v Praze Nuslích se může skrývat plně vybavený plavecký bazén. Jeho majitelé si dříve něco takového také nedokázali představit.

Vyberte si u Marimexu až z 600 vánočních dárků

29.11.2010

Každý rok je to stejné, Vánoce klepou na dveře již od listopadu. Nebojte se a pozvěte je dál! Rádia nám hrají krásné vánoční písně, ve výlohách obchodů můžeme obdivovat nádherně nazdobené vánoční stromky a my jen čekáme, kdy nás poctí svou návštěvou...