Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 188

SYKORA HOME - nově otevřeno!!!

23.6.2009

Chystáte se stavět, rekonstruovat, stěhovat? Nebaví vás vaše stará koupelna? Pro inspiraci, rady i nákup si určitě zajeďte do nově otevřeného mega koupelnového studia firmy PTÁČEK-velkoobchod, a.s. – Sykora Home v Praze 9 na ulici Českomoravská.

Podnikatelské úvěry Raiffeisenbank

12.6.2009

Mějte pro svou firmu jistotu finančních rezerv i dostatek prostředků na financování investic a běžného provozu. Raiffeisenbank Vám nabízí širokou škálu úvěrů pro Vaše podnikání, nyní až do výše 5 milionů korun.

Novinka v oblasti obvodových a vnitřních stěn.

8.6.2009

Švédská společnost Lindab vyvinula ve spolupráci se společností Xella nový program obvodových a vnitřních stěn LindabConstruline Fermacell. Tento systém nabízí nejen zvětšení užitné plochy budovy, ale i zlepšení akustických parametrů stěn, vysokou...

Megapixelové kamery Pelco Sarix vidí skvěle i za šera

4.6.2009

Společnost Schneider Electric přichází na trh s novou řadou megapixelových kamer Pelco Sarix. Jejich výhodami jsou především vysoké rozlišení umožňující rozpoznat daleko větší detaily snímaného objektu a zároveň vysoká citlivost i při špatných světelných.

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieSmlouvy o dílo usnadňují jednání i konání – bez smlouvy nebude na pozdější reklamace brán zřetel

3.6.2009

PRAHA, 1. června 2009 – Bez kvalitní právní smlouvy se může snaha chovat se ekologicky opravdu vymstít. I při snaze chovat se ekologicky – například při získání dotace na zateplení domů či jiných stavebních úpravách vedoucích ke snížení nákladů na topení.

Al-Dabagh: Šel bych do toho znovu

1.6.2009

Šel bych do toho znovu říká Ing. Lumír Al-Dabagh, ředitel společnosti Beneš a Lát, vítěze Národní ceny kvality ČR pro rok 2008. Jak jste se vůbec dozvěděl o možnosti využít model EFQM a přihlásit se do Národní ceny kvality? S EFQM modelem jsem se setkal..

Photon přesně změřil výnosy fotovoltaických modulů

12.5.2009

Nezávislý německý časopis Photon provedl unikátní měření, když během celého roku 2008 měřil výnosy u 16 různých typů fotovoltaických modulů. Vítězem testu se stal modul Solarworld - SW 210 Poly.

Fantastický svět desingu

24.4.2009

Fantastický svět designu Očekávejte neočekávané. Takové je motto interiérových trendů 2009 – 2010, jak je společně představili designéři z Nizozemí, Itálie, Německa, Francie, Japonska a Velké Británie na lednovém veletrhu Heimtextil ve Frankfurtu.

K novému Mercedesu můžete mít zdarma i druhý!

7.4.2009

Mercedes-Benz v České republice přichází opět se zajímavou, a jak se stalo již zvykem, i originální nabídkou. Při koupi nové luxusní limuzíny třídy S získává každý zákazník zdarma na jeden rok ještě jeden automobil navíc, kterým je Mercedes-Benz třídy A.

Sushi čtvrtky ve vlacích Pendolino

23.3.2009

// Cestovat za pracovními povinnostmi můžete nyní mnohem příjemněji. Syrová ryba, mořská řasa nori, hotová rýže nishiki a japonský křen wasabi – to je sen každého milovníka sushi.

EKONOMICKÉ STAVBY MAJÍ NOVOU TVÁŘ

12.3.2009

Praha, 10. března 2009 – Společnost Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku, mění svou tvář. V rámci nové korporátní identity, společnost představuje také graficky odlehčené a svěží logo,...

Většina zlodějů chodí dveřmi, o kvalitní zabezpečení se zajímá minimum lidí

27.2.2009

Poptávka majitelů bytů po větším zabezpečení roste, ne však přímo úměrně rostoucí hodnotě jejich majetku. Podle zkušeností společnosti ASSA ABLOY vyrábějící zámky a cylindrické vložky pod značkou FAB se o kvalitnější zabezpečení dveří zajímá překvapivě...

Průzkum povědomí občanů ČR o zateplení budov

27.2.2009

Od dubna do září 2008 proběhl na základě zadání společnosti Knauf Insulation, předního výrobce tepelných izolací, průzkum společnosti Liberal Consulting, s.r.o. mezi obyvateli deseti měst ČR o možnostech zateplení jejich obydlí, možnostech finančních...

VELETRŽNÍ SEZONA NA VÝSTAVIŠTI POKRAČUJE ODBORNÝMI VELETRŽNÍMI AKCEMI

27.2.2009

Ve dnech 26. – 28. února 2009 proběhnou v pravém křídle a střední hale Průmyslového paláce v Praze-Holešovicích souběžně dva specializované veletrhy. Třetí ročník výstavy PANELOVÝ DŮM A BYT představí širokou paletu materiálů, výrobků, technologií a...

Wienerberger fórum “vyprodalo“ sály

20.2.2009

Setkání odborníků „Wienerberger fórum“, jehož první ročník uspořádala v lednu společnost Wienerberger cihlářský průmysl v celkem 6 městech, doslova „vyprodalo“ sály. O jednodenní seminář byl mezi architekty, projektanty a zaměstnanci stavebních úřadů tak.