Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 192

OBI otevřelo svůj 31. market v ČR

7.3.2011

Hobbymarket OBI v Teplicích se 2. března otevřel široké veřejnosti. Celkově jde o 31. market společnosti OBI v České republice a 4. v ústeckém regionu. Společnost plánuje otevření dalších dvou marketů ještě v letošním roce.

Vysoce účinná tepelná čerpadla Wolf

3.3.2011

V současné době se v oblasti energetických úspor dostávají do popředí tepelná čerpadla. Společnost KKH Brno, která se zaměřuje na úsporná řešení, připravuje proto v tomto roce rozšířit portfolio o novou řadu vysoce efektivních tepelných čerpadel Wolf.

HELUZ má zlatý roletový překlad

2.3.2011

Nosný roletový a žaluziový překlad, jehož výrobcem je společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s., získal Zlatou cenu České stavební akademie v soutěži Stavební výrobek – technologie roku.

Ještě více dřeva

25.2.2011

Žádné natírání, sesychání a kroucení ani změna barvy, žádné jedovaté impregnace proti plísni a škůdcům, žádné třísky! Terasová prkna SILVA NATUR z bezúdržbového kompozitu woodplastic® s vytlačenou kresbou dřeva jsou žádanou novinkou z jarního veletrhu...

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieNaturhome - nový přírodní a bezpečný systém pro dřevostavby od Knauf Insulation

16.2.2011

Společnost Knauf Insulation, výrobce nové generace bezformaldehydové minerální izolace s ECOSE® Technology, uvádí na trh revoluční systém NATURHOME. Předností systému je jednoduchost, ekologičnost, požární odolnost, menší pracnost a cenová dostupnost.

Vytápění kondenzačním kotlem

2.2.2011

Při neustálém nárůstu cen za energie se každý z nás snaží najít způsoby jak ušetřit provozní náklady na chod domácnosti. Nejvyšší roční provozní náklady jsou spojené zejména s vytápěním a přípravou teplé vody.

5 pomocníků do kuchyně pro krásu a dobrý pocit

1.2.2011

Kdo z nás po Novém roce bojuje s předsevzetím shodit nějaké to kilo navíc? Možná bychom se měli ptát, kdo nebojuje, protože těch je opravdu málo. Každá máme nějaké to problémové místečko, ze kterého ten špíček zkrátka ne a ne dostat dolu.

Jak se zbavit sněhu a ledu na terase?

27.1.2011

Obáváte se, co se s Vaší terasou děje v zimě? Máte strach, že jí mráz poškodí? Nejste si jisti, jestli z ní odstraňovat závěje sněhu a ledovou krustu? Nezničí terasu nebo okolí bazénu prudké střídání teplot a tání? Péče o terasu v zimě se odvíjí od...

Rezidence pod Bertramkou

27.1.2011

Pražský developer ED Group, známý výstavbou komorních bytových domů v centru Prahy, v lednu zahájil stavbu 21 nadstandardních bytů, které vzniknou ve dvou propojených budovách Rezidence pod Bertramkou v klidné části ulice U Vojanky.

Kdo neplatí za plyn, prodělá

25.1.2011

O dost peněz mohou přijít zákazníci Pražské plynárenské, kteří jsou jejími dlouhodobými dlužníky. Firma jim totiž neposkytne žádnou z výhod, které náleží všem řádně platícím odběratelům. A to se neplatičům může prodražit.

Na trh míří koberec z pravé anglické vlny s tváří Marilyn Monroe

17.1.2011

Zbrusu nový koberec s netradičním designem nabídne ve svých prodejnách společnost Komfort, jeden z největších prodejců podlah, koberců a bytových doplňků v ČR. Do nabídky míří koberec s názvem „Happy Birthday“ utkaný nejstarší mechanickou metodou...

Možnost vrácení zboží a peníze zpět? Samozřejmost!

30.12.2010

Obcházíte obchody a nevíte, co letos svým blízkým pod stromeček? Válčíte každý rok s nedostatkem nápadů a se strachem, že se vybraný výrobek po Vánocích bude jen válet bez užitku ve skříni? Nemusíte.

Cenu Inovace roku 2010 získal POROTHERM 44 EKO+ Profi DRYFIX

21.12.2010

Cihla POROTHERM 44 EKO+ Profi DRYFIX přesvědčila o svojí unikátnosti jedenáctičlennou odbornou komisi a v soutěži „Cena Inovace roku 2010“ získala nejvyšší ocenění. Cihla je díky svým výborným tepelněizolační vlastnostem a jedinečnému konstrukčnímu...

Udělejte si k Vánocům radost koupí LED svíček

14.12.2010

Velmi často jsme postaveni před úkolem někoho vtipně a zároveň prakticky obdarovat. Vhodným dárkem jak pro Vaše blízké, tak i pro Vás samotné mohou být svítidla resp. barevné svíčky IMAGEO od firmy Philips.

„Elektrokotel“ s parametry spotřeby ala tepelné čerpadlo

13.12.2010

Na trh se dostává nový druh kotlů – ENE-MA - kompresorové topné zařízení pro ústřední vytápění, které má spotřebu obdobnou jako tepelné čerpadlo nebo lednice a přitom vytopí byt bez závislosti na venkovní teplotě, bez nutnosti napojení na primární zdroj..