Tipy a triky, stránka 8

Tipy a triky vám zodpoví otázky jak na to v oblasti bydlení a zařizování domácnosti, při rozhodování o zimní i letní dovolené. Také co správně jíst, jak pěstovat květiny a starat se o psa, jak vlastnoručně vyrobit dekoraci a mnoho dalších doporučení a rad.

7 tipů k bezpečnějšímu chování na internetu

24.1.2023

Dodržovat základní pravidla bezpečného chování na internetu je vhodné pro každého, kdo se na něm pohybuje. Přinášíme několik tipů, které se vyplatí dodržovat, pokud chcete být na internetu v bezpečí.

Pocit prostoru díky barevnému kontrastu květin - jsou skvělé v tom, že díky nim interiér nepůsobí tak stísněně

24.1.2023

Urbanizace omezuje existující životní prostor. Důležitým předpokladem pro vytvoření domova je proto multifunkčnost a pocit prostoru. Věděli jste, že díky květinám může váš interiér působit prostorněji?

Deskovky, počítačové hry, obří lego, sci-fi a fantasy, taková bude sobota 28.1. v Depo2015 v Plzni

24.1.2023

Od 10 do 18 hodin se tam odehraje druhý ročník festivalu Co.Con, který fanouškům těchto žánrů dopřeje prostředí plné deskových i PC her, Cosplay, WarGames, arkádovek, retro her a závodních simulátorů, virtuální reality, robotů, komiksových hrdinů, prod...

Rady a tipy pro výběr laminátové podlahy

23.1.2023

Podlaha je dominantou interiéru a definuje ostatní elementy. Asi nejběžnější krytinou u nás je laminát. Nabízí se nejen ve velkém množství designů, má také vysokou zatížitelnost, stabilitu, snadno se udržuje a montuje.


Fotogalerie: Stavba svépomocí, Květiny a bylinky na balkoněEvropský i americký trh stále nabízí potenciál pro české výrobce nábytku

23.1.2023

Obecně platí, že trh se sedacím nábytkem klade stále větší důraz na zdravé sezení a kultivované kancelářské prostředí. Pokud se však chce výrobce nábytku prosadit za hranicemi své domovské země, nestačí mu jen sledovat trendy.

Ceny nemovitostí klesají hlavně v regionech. Novostavby stagnují

23.1.2023

Máme za sebou dva roky koronavirové krize, skoro rok nedalekého válečného konfliktu a několik měsíců energetické krize. Zboží v obchodě rychle zdražuje a za plnou nádrž u auta zaplatíte nemalou částku.
Jak si udělat z domova oázu wellness - nechte se inspirovat

20.1.2023

Jak si udělat z domova oázu wellness. Poslední roky jsou pro většinu z nás náročné, a tak si zasloužíme občas trochu toho klidu a rozmazlování.

Zimní bylinkové žně

20.1.2023

Zima už je dlouhá a vám se stýská po čerstvých bylinkách? Hlavu vzhůru, mnohé z nich lze pěstovat pohodlně doma – na parapetu, balkóně, terase či v zimní zahradě. Odborník z Hornbachu vám poradí, jak na to.

Stane se a Ježíšek se občas splete a přinese malé ponožky nebo stejný svetr dvakrát - některé vánoční dárky lze vrátit až do konce ledna

20.1.2023

Stane se, že i Ježíšek se občas splete, a člověk tak pod stromkem najde dárek, který se mu nelíbí, nesedí mu velikostí nebo už zkrátka tu stejnou věc vlastní. Řada obchodů však nabízí možnost vrácení zboží nad rámec povinností daných legislativou, která s

Jak uložit trvanlivé potraviny - dáváte přednost skříni nebo špajzu - tipy na uskladnění

19.1.2023

Mouka, cukr, konzervy či těstoviny. Trvanlivé potraviny často nakupujeme ve velkém do zásoby. Kam je ale uložit, aby vydržely dlouho a nemuseli jsme je po měsíci vyhazovat? A jak si poradit s ukládáním, když nemáme spíž?

Začněte nový rok úklidem knihovny a knižní výzvou - Otoč knihu - tip jak získat za metr knih i 4 000 korun

19.1.2023

Někdo začíná sportovat, někdo hubne nebo chce začít šetřit, jiné novoroční předsevzetí nechává chladnými. Co kdyby ale existovalo předsevzetí, na kterém vyděláte peníze? Odpověď je jednodušší, než by se mohlo zdát. Stačí zapátrat v knihovně a věnovat jede

Na silnice se vrátilo náledí a sníh – motoristům pomohou i méně známé rady a triky

19.1.2023

Českem se prohnaly sněhové přeháňky a zbystřit musí zejména řidiči. Chladné období umí motoristům nachystat mnoho úskalí, například v podobě silně namrzlých oken, zamrzlých dveří nebo problémů s kluzkou vozovkou.

Výživa rostlin jako součást integrované ochrany rostlin - 22.2.2023 10:00 – 14:00 online

19.1.2023

Výživa rostlin jako součást integrované ochrany rostlin Datum: 22.2.2023 10:00 – 14:00 Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.) Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský pořádá online seminář prostřednictvím platformy...

Lázně Luhačovice poskytují postcovidovou léčbu - rehabilitace po covidu na Moravě pomáhá pacientům i vyčerpaným zdravotníkům

19.1.2023

Je to již rok, kdy do Lázní Luhačovice, a.s. přijel první pacient na postcovidovou léčbu. Za tu dobu Lázněmi Luhačovice, a.s. prošlo téměř 2000 pacientů po covidu a další stovky hostů přijely na speciální samoplátecký pobyt Rehabilitace po covid-19.