Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 171

Zvýší se soudní poplatek za elektronický platební rozkaz?

18.12.2014

Zvýší se soudní poplatek za elektronický platební rozkaz? Ministerstvo spravedlnosti při požadavku o zvýšení soudního poplatku u elektronického platebního rozkazu argumentuje výrazným propadem příjmů do státního rozpočtu, ve srovnání s rokem 2012 se prý..

Vánoční nákupy: jak nenaletět slevovým portálům

16.12.2014

Vánoční nákupy: jak nenaletět slevovým portálům. Přestože se v poslední době počet slevových portálů ustálil na zhruba padesáti, stále se čas od času najde nějaký, který přecení své síly a zkrachuje.

Nárůst exekucí se v listopadu zastavil, teritorialita exekutorů zatím nebude

15.12.2014

Nárůst exekucí se v listopadu zastavil, teritorialita exekutorů zatím nebude. Původní záměr zavést od nového roku takzvanou teritorialitu exekutorů se, podle informací předkladatele novely – hnutí Úsvit, odsouvá.

Vaše koupelna: osvěžení ve sprše, nebo relax ve vaně?

11.12.2014

Vaše koupelna: osvěžení ve sprše, nebo relax ve vaně? Patříte k milovníkům dlouhých relaxačních koupelí, nebo dáváte přednost rychlé osvěžující sprše? Mnohdy záleží na náladě či aktuální situaci. V ranním spěchu si asi těžko napustíte horkou vanu.

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieDary nadačním fondům můžete odečíst ze svých daní!

9.12.2014

Chcete-li pomoci a zároveň i optimalizovat své daně za rok 2014, je na to právě teď doslova nejvyšší čas. A jak vysoký dar lze uplatnit? Zákon říká, že pokud zaměstnanec daruje částku vyšší než je 1.

Český, energeticky pasivní bytový projekt hlásí vyprodáno!

3.12.2014

Český, energeticky pasivní bytový projekt Park Hloubětín hlásí vyprodáno! První etapa projektu Park Hloubětín je vyprodána dva měsíce před dokončením.Ještě před kolaudací, plánovanou na únor 2015, tak 40 nových bytů našlo své majitele.

Finská kuchyně a finský životní styl

27.11.2014

Finská kuchyně a finský životní styl. Pokud se hovoří o severské kuchyni, většinou si lidé představí různé druhy ryb a jednoduché přílohy. Finská kuchyně je přitom mnohem bohatší.

Kde najít v architektuře známku punku? Odpovědi přinese debata v Galerii Jaroslava Fragnera

25.11.2014

Kde najít v architektuře známku punku? Odpovědi přinese debata v Galerii Jaroslava Fragnera již tento čtvrtek 27. 11. od 20 hodin, kde se kurátoři výstava a jejich hosté pokusí v rámci diskuze veřejnosti přiblížit jejich náhled na danou problematiku,...

Exekuce jen podle teritoriality? Bydliště dlužníka bývá jen formální…

24.11.2014

Exekuce jen podle teritoriality? Bydliště dlužníka bývá jen formální a povinná územní spádovost exekutorů by vedla ke snížení vymahatelnosti práva přiznaného exekučním titulem. Jak se zdá, praktické dopady teritoriality a povinnost skládat exekutorům...

Exekuce 2014: rostou, do konce října 743 tisíc exekucí!

14.11.2014

Exekuce ze rok 2014 rostou, do konce října zahájeno 743 tisíc exekucí!To je o 107 tisíc exekucí více, než bylo za stejné období minulý rok.Doslova na poslední chvíli a ve velkém podávají věřitelé své návrhy na zahájení exekuce, obávají se totiž, že už za.

Podzimní a zimní čas: čas na zazimování a zabezpečení chaty a chalupy

12.11.2014

Podzimní a zimní čas: čas na zazimování a zabezpečení chaty a chalupy. Nástup podzimu představuje pro majitele rekreačních objektů práci s jejich zabezpečením na nadcházející zimu.

Insolvence potápí nejen dlužníky, ale i věřitele

27.10.2014

Insolvence potápí nejen dlužníky, ale i věřitele. Všichni věřitelé by si měli uvědomit, že se o své peníze musí aktivně starat a pravidelně si hlídat, jestli jejich dlužník nepodal žádost o osobní bankrot...

Koupelny si kombinujte podle svého: nejprve v aplikaci

8.9.2014

Koupelny si kombinujte podle svého a v aplikaci si vyberte ideální spojení koupelnové baterie a umyvadla. Online aplikace vám najde správnou kombinaci, která bude tvarově souznít a ergonomicky vyhovovat.

Vypínač – elegantní šperk i mozek každé místnosti

3.9.2014

Vypínač je elegantní šperk i mozek každé místnosti. Už dávno neplatí, že vypínače jsou jen nevzhlednými pihami na stěnách pokojů či kanceláří, které se nestarají o nic jiného než o propojování elektrických obvodů.

Změna dodavatele elektřiny je prodělečná

2.9.2014

Změna dodavatele elektřiny je prodělečná, vyplývá z průzkumu agentury IBRS. Ta se zaměřila na analýzu úspor spojených se změnou dodavatele elektrické energie. Vyplývá z ní, že lidé nedokážou posoudit výhodnost změny dodavatele.