Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 174

Domov může být rájem pro alergiky

5.9.2011

Čím dál více se ve větších městech rozmáhají alergie způsobené moderním životním stylem. Podle epidemiologických studií zaviní znečištěné ovzduší úmrtí až 300 tisíc občanů EU ročně.

Baroko s plechovou střechou

30.8.2011

Do jižních Čech byste jezdili tentokrát zbytečně. Stylově zrekonstruovaný dům ve stylu lidového baroka se nachází ve východních Čechách v městě Nasavrky „NA SAmém VRšKu“ CHKO Železných hor.

Nominujte naše servery v anketě o nejlepší projekty českého internetu Křišťálová lupa 2011

12.8.2011

V pořadí již 6.ročník populární ankety o nejlepší weby, projekty a osobnosti českého internetu Křišťálová lupa je tady a s tím i možnost nominovat vaše oblíbené projekty. O vaši přízeň se ucházejí i naše projekty. Jmenovitě server Kurzy.

Letní soutěž o tři houpací sítě má své výherce

10.8.2011

Partneři letní soutěže o tři houpací sítě, server Bydlet.cz a společnost Jeko nábytek - umění bydlet, vyhlašují výherce. Populární soutěže se za čtrnáct dnů zúčastnilo 662 respondentů, ceny totiž jako vždy stály za to.

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieNový firmware pro IPCordery

8.8.2011

Společnost KOUKAAM vydala nový firmware verze 2.0.0 pro všechna síťová záznamová zařízení IPCorder. Dlouho očekávané webové rozhraní nabízí nové uživatelské prostředí, zcela intuitivní ovládání, možnost libovolného přizpůsobení plochy pro potřebný počet..

Pozvánka na ukázku zakládání stavby na pěnovém skle už 3. 8. 2011 v Benešově!

27.7.2011

Společnost RECIFA a.s. zve na ukázku realizace stavby základové desky rodinného domu v Benešově. Jedná se o jednu ze staveb, kde bude využito moderní řešení zakádání na pěnovém skle REFAGLASS.

Letní soutěž o tři houpací sítě

22.7.2011

Seriál soutěží na serveru www.Bydlet.cz nemá konce. Není to tak dávno co skončila soutěž o elektrický krb, předtím o bazén, a nyní je tu další atraktivní soutěž. Tentokráte jsou pro tři výherci připraveny tři houpací sítě.

RE/MAX se rozrůstá o dva nové viceprezidenty

21.7.2011

Společnost Prague Top Estates s.r.o, vlastník licence RE/MAX Česká republika, Slovensko a nově i Maďarsko, se rozhodla z důvodu regionální expanze a koncentrace na další trhy pro jmenování dvou nových viceprezidentů, kteří budou zajišťovat oblast...

Vláda projednala koncepci bydlení do roku 2020, výrazně omezuje přímou podporu

13.7.2011

Výstavba nájemních bytů pro penzisty a osoby se zdravotním postižením nebo pomoc při živelných katastrofách zůstanou jedinými dvěma oblastmi, které se dočkají přímé státní podpory. Vyplývá to ze státní koncepce bydlení do roku...

Připojit se k plynu můžete nyní i z domova

8.7.2011

Distribuční společnosti skupiny RWE spustily online portál, díky kterému ušetří svůj čas desítky tisíc domácností a maloodběratelů plynu v ČR. Běhání po úřadech, vyplňování formulářů a nekončící korespondence.

TONDACH překonává pokles stavebnictví exportem

30.6.2011

Největší výrobce pravých pálených tašek v České republice vytvořil v roce 2010 přes 8% útlum stavebnictví čistý zisk 63 milionů korun. K tržbám v objemu 1,2 miliardy Kč pomohl firmě především konec roku 2010, kdy se propad stavebnictví zastavil a rostlo..

Podlahové topení – moderní nízkoteplotní vytápěcí systém

20.6.2011

Podlahového topení získává v poslední době na oblibě, a to díky mnohým výhodám, které přináší. Kromě uživatelského komfortu a tepelné pohody je přínosem vhodnost jeho instalace v případě výstavby moderních domů s nižší spotřebou tepla.

Společnost ELKO EP oficiálně představila Inteligentní dům na kolech

7.6.2011

U příležitosti celorepublikového setkání obchodních partnerů společnosti ELKO EP, byl oficiálně představen Inteligentní dům na kolech. Moderní ukázková místnost (showroom) zařízená v nástavbě dodávkového vozu představuje nadčasové řešení inteligentní...

Stop mastnotě a plísním!

2.6.2011

Stop mastnotě a plísním! Nové odolné barvy Dulux Kitchen & Bathroom pro extrémní zátěž do koupelen a kuchyní Společnost Akzo Nobel Coatings CZ rozšiřuje svou produktovou řadu natónovaných malířských omyvatelných barev pro interiéry.

Plastická struktura MICROLINE vybízí k dotýkání

2.6.2011

Novinky v dekorech lamin KRONOSPAN přinášejí 13 nových dezénů a naprosto unikátní strukturu MICROLINE. Díky ní dokáže lamino fascinovat nejen svojí barevností, ale i plastičností, která doslova vybízí k dotýkání.