Tiskové zprávy - bydlení, jak lépe bydlet, stránka 178

Češi mají v domácnosti v průměru 18 žárovek. Dvě třetiny z nich jsou úsporné varianty

4.5.2012

Podle aktuálního průzkumu portálu eSvětlo.cz připadá v průměru na jednu českou domácnost okolo 18 žárovek. Již 65 % z tohoto množství tvoří úsporné zdroje – halogenové, kompaktní úsporné a LED žárovky.

Moderní krytina Lindab Click...

3.5.2012

Stavební materiály dnes procházejí revolucí v oblasti kvality, montáže i dostupnosti. Čím dál žádanější jsou jednoduché, ale funkční výrobky, které se vyznačují kromě moderního vzhledu především snadnou instalací.

Život v kostce? Ne s Cubolou!

29.3.2012

Firma Bohemiaflex připravila na novou sezónu řadu nových výrobků, které odrážejí aktuální trendy v oblasti stínění. Těmi jsou řešení pro tzv. Outdoor living – život venku. Všichni jsme řadu hodin v práci, v uzavřených prostorách s umělým osvětlením.

Zájem o vytápění na LPG roste

16.3.2012

Ty nejmrazivější dny letošní zimy už máme za sebou, jaro se pomalu blíží a s ním i každoroční zjištění částky, kterou jsme za zimu protopili. Stále více majitelů rodinných domů se přiklání k finančně i environmentálně výhodné variantě vytápění, kterou...

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieVeletrh dřevostaveb FOR WOOD

10.2.2012

Areál výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech otevřel své brány 7. ročníku veletrhu dřevostaveb a využití dřeva pro stavbu FOR WOOD 2012. Veletrh se koná v termínu 8. - 11. února 2012 a jeho hlavním tématem jsou masivní dřevostavby - sruby, roubenky a...

S peletami klesnou roční náklady na topení o třetinu

9.2.2012

I v nelehkých časech se ušetřit dá. A s biopalivy dokonce výrazně. To je hlavní výstup z tiskové konference Českého sdružení pro biomasu CZ Biom, která proběhla v pražské Creative Gate, ve středu 25. 1. 2011.

Tipy, jak vybrat vhodné dveřní kování

12.12.2011

Máte jasnou představu, jak by měly vypadat vaše dveře, ale stále jim něco chybí? Možná je to právě nové kování, které vašim dveřím dodá ten správný šmrnc. Typů kování je nepřeberné množství, a proto se při výběru vyplatí držet se několika kritérií.

Ložnice podle feng-shui

12.12.2011

Feng-shui je stará čínská filozofie zabývající se harmonií člověka a prostoru. Podle ní se učíme uspořádat si svůj prostor tak, abychom se v něm cítili příjemně. Významnou roli v této filozofii hrají barvy a materiály.

Tip na vánoční dárek: darujte do obývacího pokoje fialový polodrahokam

2.12.2011

Vánoce se pomalu blíží a všichni přemýšlíme, jak udělat radost svým blízkým nebo sami sobě. Kusový koberec na první pohled nevypadá jako originální dárek, ale proč letos nezkusit něco jiného? Trendy fialový koberec AMETHYST by mohl být přesně tím dárkem,.

Parapety KRONOSPAN pro okna sladěná s nábytkem

30.11.2011

Okenní parapety jsou jak funkčním, tak i estetickým prvkem. V případě značky KRONOSPAN je nyní k dispozici už 8 dekorů parapetních desek v oblíbených dezénech dřevin, ale i tradiční bílé či dekoru mramoru.

Okapy v zimě – jak zabránit poškození

22.11.2011

Jak správně postupovat, abychom zabránili poškození okapů v zimních měsících? Jakákoli opatření, která by zabránila deformaci podokapních žlabů vlivem sjíždějícího sněhu je zapotřebí provést dřív než se sníh na střeše objeví, je tedy nejvyšší čas.

Nový přírustek v kolekci SPA GROHE - řada Allure Brilliant

22.11.2011

Nejnovější přírůstek do SPA GROHE ™ kolekce zachycuje světlo každým svým pohybem. Nová Allure Brilliant je odvážným spojením fascinujícího designu, vynikajícího řemeslného zpracování a perfektního výkonu.

Nepodceňujte výběr konferenčního stolku

21.11.2011

Obývací pokoj je zároveň výkladní skříní našeho bytu. Právě sem si vodíme návštěvy, pořádáme večírky i rodinné akce. Stejně tak jako se snažíme naším vzhledem a oblečením vytvořit první dojem na okolí, měl by i náš obývací pokoj zapůsobit hned napoprvé...

Stavebnice do hor

9.11.2011

Bezúdržbový okapový systém Lindab Rainline se osvědčil v extrémních podmínkách Skandinávie, odkud pochází, stejně jako na novostavbách i rekonstrukcích ve městech i na venkově. Přesnost jednotlivých komponentů okapového systému Lindab Rainline je...

Tepelná čerpadla vzduch-voda pracují ekologicky i hospodárně

21.10.2011

Princip tepelného čerpadla lze využít i bez nákladných půdních vrtů a zemních kolektorů. Energie využitelná k vytápění se kromě země nachází i mnohem blíže – ve vzduchu. Tepelné čerpadlo je zařízení, které umožňuje ekologicky šetrné a zároveň efektivní...